Náš portálfotogaleriechat [0] KontaktSrazyWiki

Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ] 
subaru forester 2.5 turbo xt 
Autor Zpráva
Nováček
Nováček

Ahoj jsem uz asi milionty, ale i tak mi to neda se s vami poradit. Chtel bych koupit subaru forester 2.5 xt je to rok 2006 dovezeny z Italie, najeto 250tisic udajne po výměně aut. prevodovky, a rad bych vas pozadal o doporuceni nebo to druhe. Je, ale moc hezke i kdyz ta navigacka mi bude asi k nicemu pokud neumi evropskou verzy. Dekuji za podporu, a jelikoz jsme s manzelkou projezdily evropu a Skotsko na motorce, tak se s vámi nekdy rad na nejakem tom srazku urcite rad uvidim. Je to nase prvni subaru a budu doufat ze bude vse ok. Preji pekny den.

pát lis 17, 2017 12:11 am
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu

altik: vítej u nás na SFC *_*=*_* , musíš ještě napsat 2 příspěvky, které Ti odsouhlasí admini a potom už můžeš psát a posílat PM (je to ochrana proti spamu)

Forester SJ 2.0i CVT MY13 Obrázek Outback BR H6 3.6R AT MY10 Obrázek Legacy BL H6 3.0R SpecB AT MY06 Obrázek
ex Forester 2.0D Active MY09

pát lis 17, 2017 12:14 am
Profil ICQ Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Tak jednoduse mam rad vse co uzraje na nejakem tom strome a projde to kolonou. Jakou asi nemusim konkretizovat. Ale co stim Subarum jsem na starsi, ale vykonny auta a vlastnime jeste Audi a8 a jsme moc spokojeny. Subaru se nam proste zamlouva.

pát lis 17, 2017 12:39 am
Nováček
Nováček

Verim Colinovi McCraei, ten mel uz tenkrat mel dobrou p eedtuchu, :-)

pát lis 17, 2017 12:53 am
Uživatel fóra
Uživatel fóra

Jestli je to ten z Domazlic, tak se stale prodava uz od kvetna. Ma asi puvodni nivo tlumice a je pred rozvodama. Je ale o 10 levnejsi nez v kvetnu.

O prevodovce nic nerikal. Jen ze je novy olej.

pát lis 17, 2017 7:19 am
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu

Třeba se kromě Barta najde ještě někdo další, kdo má více info o tomto konkrétním autě.

Jen obecně: nové rozvody + náplně + zadní tlumiče a jsme na (nezbytném) servisu za cca 20-25 tis. (podle toho kdo a s jakými komponenty to udělá).

V případě aut z Itálie mám jen trochu pochyby o způsobu používání a kvalitě/rozsahu dosavadního servisu. Ale zase to nejezdilo v soli ....

Každopádně doporučuji jakékoliv Subaru prohlížet / nechat prohlídnout s lidmi, kteří znají specifika této značky.

Hodně štěstí při výběru!

pát lis 17, 2017 7:38 am
Předseda klubu
Předseda klubu

Vlákno jsem přesunul do správného tématu...

Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Subaru-Robin Generator 3 kW

pát lis 17, 2017 7:42 am
Profil Zobrazit autorovy stránky
Nováček
Nováček

Zdravím, a diky za příspěvky, ano jedna se o to auto z Domazlic. O te prevodovce mi rekl urcite jelikoz ho pry stala 60tisic. Proto tam je novej olej. Nevim jsem na rozpacích. Pokud dam za rozvody a olej dalsich 20tisic, což beru jako nutný spotřebák , tak bych nerad hned investoval dalsi díly, ktere se tady jmenovali. A co se tyka delky prodeje,tak me to take napadlo jelikoz stk by byla do 4/2019. Jeste mi rekl ze to je po pani datum narozeni 1936 (at ji je zem lehka nebo ji preji do te stovky hodne zdravi a pak to od ni koupil nejaky chlap r.n.1963 a od nej to koupil). Nevidel jsem auto, a ani jsem se vnem nesvezl, tak nechci delat zevery. Fotky jsou ia, tak to jeste nehazu za hlavu i kdyz jsem ted nasel Tribecu o rok mladsi skoro za ty same penize a funkcni navigaci.

pát lis 17, 2017 9:39 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

Bez do Tribecy

ex VeBe CC
ex Kadett GSi
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR

sob lis 18, 2017 8:56 am
Nováček
Nováček

Zdravim, tak jsem se dnes jel na jednu Tribeku podivat jelikoz me zaujala cenou a r.v. ano byla to ta v Praze bez popisu stavu jen telefon. Jen konstatuji ze Tribeca je pekne auto, ale tato by potrebovala dost velkou sumicku aby byla slusna. Tak se asi vratim k te prvni myslence Domazlickemu Forestru a uvidime.

ned lis 19, 2017 8:05 pm
Závislý uživatel
Závislý uživatel

altik píše:
Zdravim, tak jsem se dnes jel na jednu Tribeku podivat jelikoz me zaujala cenou a r.v. ano byla to ta v Praze bez popisu stavu jen telefon. Jen konstatuji ze Tribeca je pekne auto, ale tato by potrebovala dost velkou sumicku aby byla slusna. Tak se asi vratim k te prvni myslence Domazlickemu Forestru a uvidime.
Mrkni na tu tribecu z Vyskova co tady někdo daval

ex VeBe CC
ex Kadett GSi
ex Škoda 100
ex Škoda 110R

http://www.drkteam.cz/team_member/martin-vetyska/
KTM 950 SuperEnduroR

ned lis 19, 2017 8:33 pm
Odpovědět na téma   [ Příspěvků: 11 ]