Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Blekota
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: ned led 08, 2017 5:50 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jochman

Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Příspěvek od Blekota »

Kluci, znáte někdo tohle auto https://auto.bazos.cz/inzerat/71375734/ ... -Klima.php?
Je na prodej hodně dlouho, podle popisu nevypadá zle, takže mi tu něco neštymuje. Navíc to prodává nějakej bazarník, i když se to tváří jako soukromý prodejce.
Sice primárně sháním OTB II, ale v neděli přijdu o auto, začíná mne trošku tlačit cas. Navíc mne napadla myšlenka koupit auta dvě - jedno čundrácké/rodinné (OTB nebo klidně i Forester) a druhé na parádu a na svezení (Piano coupe nebo W124 coupe)
Tím pádem by mi nevadil slabý motor na lpg. Pouze co nechci ustoupit je automat a šíbr.
Předpokládám, že už to tu možná někdo řešil, ale nevím jak to najít, aniž bych procházel všechna vlákna a každém ojetém Forestru :(
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Příspěvek od Doro »

Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Blekota
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: ned led 08, 2017 5:50 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jochman

Re: Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Příspěvek od Blekota »

No, díky. To jsou právě ty vlákna (400 stran apod) kde nevím, jak bych něco o tomto autě našel?
Nejsem ani trochu počítačový genius a prostě neznám způsob, jak zadat nějaký auto z inzerátu tak, aby se případné komentáře našly.
Proto jsem založil nové tema, očekávaje za to kritiku, pokud se to auto už tady probíralo. Bohužel nevim jak jinak to zjisit :(
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7815
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Příspěvek od mnov »

To auto neznám, ale koukám na ten inzerát a je to "Země původu: Česká republika". Tak proč tam není zveřejněno celé VIN?
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Příspěvek od Slavek_xxx »

Nevim, divny je, ze znacka vubec neni v registru pojistoven. Nech si poslat komplet ofocenej velkej TP a podivej se podle cisla a data posledni STK na jednotlivy najezdy kilometru:
https://www.kontrolatachometru.cz/
Pokud se bude bazarnik cukat ti ho poslat, radeji bych do toho nesel.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Blekota
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 60
Registrován: ned led 08, 2017 5:50 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Jochman

Re: Pražský Forester SG na prodej - znáte?

Příspěvek od Blekota »

Upřimne se mi to ani moc řešit nechce, protože to auto fakt působí podezřele. Zajímalo mne, kdyby to bylo třeba původně někoho z fora aspod, tak bych to řešil. Ovšem je dlouho v inzerci což by dobrý auto asi nebylo a raději bych od soukromníka než překupníka. Ani se mi v černá moc nelíbí a ta cena není nijak zázračná... Počkám na lepší kus.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“