neznáte Forestra ??

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
karči1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát úno 20, 2015 1:00 pm

neznáte Forestra ??

Příspěvek od karči1 »

velice zdravím odborníky tohoto fóra :pr: dlouho sleduji dlouho přemýšlím, jezdil jsem léta s RAV 4 ...nyní hledám auto ...Forester se mi vždy zamlouval no a jelikož už jsem dospěl tak bych i něco silnějšího ...III generace mě nějak neoslovuje a ani se mi nechce dávat cca 300 za staršího , zamlouvá se mi r 2006 2007 ...zkrátka http://www.tipcars.com/subaru-forester/ ... 53784.html .... nevíte o tom něco ?? budu vděčný za názor hledám něco takového, ale slušného ...ještě jeden je v subaruklubu ale za 250 000 a to se mi zdá jakože moc... :pr:
Uživatelský avatar
kiti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3387
Registrován: pát kvě 18, 2012 7:12 pm
Jméno a příjmení: Květoš
Bydliště: Brno-venkov

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od kiti »

Karči1

doufám že jsi si vše přečetl a viš že v podstatě kupuješ raketu na kolech bo toto subo je jako wrx ale ve zvednutem provedení. Na rozdíl od další generace mělo ještě větší zrychlení a vzhledem ke stálému pohonu je to skutečně neskutečný drak.

Takže pokud jej chceš domluv prohlídku v nejbližším subaru servisu a je to.

Ty starší modely jsou parádní spolehlivější než následující generace. Prostě poctivý subo.

Měj se Subarově Květoš 
Forester 2,5 XT 2010 manuál
karči1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát úno 20, 2015 1:00 pm

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od karči1 »

díky :-) četl jsem a čtu pořád...myslím že nadešel čas na pořádné auto ..jen vybrat .. kukám aj v Německu,nechcu to uspěchat.....

doufám že jsi si vše přečetl a viš že v podstatě kupuješ raketu na kolech bo toto subo je jako wrx ale ve zvednutem provedení. Na rozdíl od další generace mělo ještě větší zrychlení a vzhledem ke stálému pohonu je to skutečně neskutečný drak.

Takže pokud jej chceš domluv prohlídku v nejbližším subaru servisu a je to.

Ty starší modely jsou parádní spolehlivější než následující generace. Prostě poctivý subo.

Měj se Subarově Květoš [/quote]
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7827
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od mnov »

To auto neznám, ale ten bazar mám v podstatě za barákem. Tak tam případně mohu zajít kouknout. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od cerv »

Auto jsem videl,bazar hroznej,auto prumer.Interier pekny,ale nevycisteny,chlupy od psa v kufru,volant,sedacky ridice fajn.Auto ma skrabance,je cerny tak jasny.Zadni naraznik lakovan,dost blbe,gumy pekny,predni brzdy jakstaks,zadni ve smrti.Auto jsem neslysel nastartovany ani jsem v nem nejel,pac bazarnik nemel zrovna chut mi ho asi ukazovat.Jinak auto prodaval majitel na bazosi a pak ho dal do toho bazaru,velka chyba!Jinak bylo od nej za 179,pak v bazaru za 185,po par dnech zamluveno,pak mozna vymena a vcera sleva na 179...
Auto ma servisku v AWD,tak tam budou vedet vic...
Jinak divne urvany predni obe podkoli v predu u narazniku a orezly vyfuk.Dle myho cena do 170 by mohla byt fajn...
avilas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pát úno 20, 2015 10:26 pm

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od avilas »

Auto je čtyřmístné, má mříž (dříve montováno kvůli odpočtu DPH) a je nákladní, jde z toho nějak zase zpátky udělat pětimístej osobák?
karči1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: pát úno 20, 2015 1:00 pm

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od karči1 »

moc díky za info, v mezidobě mi už volal kamoš , co taky kousek tam někde bydlí a byl kouknout...bazarista sedí ..ochota sama :fuckoff: ...auto asi takovy průměr ..info z AWD zatím nemám..má to automat což bych rád ...s manuálem asi ta spojka no nevím...asi věc názoru .. sem ze severní moravy, takže tam to mám ,,trochu z ruky, ale koukám dál, třeba se něco objeví , nikdy člověk neví, že ...každopádně tady aspoň člověk počte a doví se sposta věcí :supeer: dík... Karči
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16137
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od quickly »

avilas píše: a je nákladní, jde z toho nějak zase zpátky udělat pětimístej osobák?
podle mne už ne :1774:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
Nemmo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 799
Registrován: pon lis 10, 2014 2:32 pm
Jméno a příjmení: Daniel Stehnej
Bydliště: Praha

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od Nemmo »

quickly píše: podle mne už ne
....rozhodně nejde, už tu bylo řešeno x-krát, mám to taky tak, ale vzhledem k tomu, že jsme tři, mně to netrápí a díky mříži nacpu kufr až po střechu a nikomu to nepadá na hlavu......
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od kosobecny »

Sry že píšu sem, ale nechci zakládat nové vlákno.
http://www.aaaauto.cz/cz/subaru-foreste ... 4&iframe=1
Nejel by se někdo z Plzeňský sekce kdyžtak podívat o víkendu? :)
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od cerv »

Ale proč?Za kolik ho mohli vykoupit a proč jim ho tam někdo nechal za tak málo když pěkný kusy jsou pořád kolem 200!Proč jim na to lidí pořád skáčou a proč si někdo myslí,že to může být dobrá koupě.Nechápu,nechápu,nechápu!
Muj názor je, že je to jako s tou jitrnici co svět nevidel:) a kdo tam pojede je sám jitrnice:)
Nebylo by to poprvé ani naposledy že inzerovany auto nikdy nemeli....
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od kosobecny »

No buď to bude past, nebo taky ne, člověk nikdy neví. Alespoň pak můžu poreferovat a další ušetří cestu a čas.
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od filippek »

Taky bych se přikláněl v Cervově verzi, že auto vůbec neexistuje. Z vlastní zkušenosti. Cca 2roky zpátky jsem jim takhle udělal pitomce, když nabízeli Outback 07 za krásný peníze, tenkrát taky dost pod cenou. I zálohu na převoz mezi pobočkami jsem složil :839: Samozřejmě to dopadlo neustálým prodlužováním termínu převozu, nabízením jiných aut atd. až mi došla trpělivost. A jsem přesvědčenej, že to auto tam opravdu nikdy neměli. To jsem byl jitrnice ::-DD:
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3004
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od yeti »

Vlezeš do Áček, že se jdeš podívat na toho forejse za 65 a "manažer prodeje " spustí: Vítajte v kramku unyverzalnym. Už váš tu czekáme... czego si pánko szuká? ... a nabídnou milión jiných sra*ek a nakonec z nich vyleze že a) auto už je "pryč" b) někdo úplně jiný se "spletl" a zapomněl na začátek sumy napsat 2-ku ... :fuckoff:
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: neznáte Forestra ??

Příspěvek od kosobecny »

Tak jsem tam byl, auto asi existuje, stále je v Jihlavě. Do Plzně sem ho nakonec přivést nechtěl.
Ujal se mě nějakej kluk, cca mého věku. Docela na férovku mi řekl, co napsal "přijímací" technik do popisu vozidla. (vady laku - škrábance atd, tuhé řazení, při záběru cuká, koroze lemů, znatelně ošoupané sedačky, volant. prasklý zadní nebo přední nárazník, odřený... Jinak původ ČR, 1 majitel(podle toho spíš prase). Víc jsem vlastně vědět nemusel. Naštěstí v Plzni není žádný sůbo, tak jednou kluk vyzkoušel, jestli bych nechtěl Outlandera a když ne, ještě nutil RSkovou oktávku... :D Jedním slovem jsem odmítl a fičel sem na nákup. Takže pokud to někoho neodradilo, možná by to šlo dát za slušný peníz do kupy?

Takže já se s jednáním pobočky v Plzni spokojen, škoda, že nebyla sdílnější slečna, když jsem tam volal.
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“