Hledám Forestra, helfnete?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Reibek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 16, 2015 10:53 pm
Jméno a příjmení: Venca T.
Bydliště: Beskydy

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od Reibek »

cerv píše:No preju hodne stesti....me uz nebavilo kazdy den koukat 10x do vsech inzerci a jelikoz tam zadny forester za dobu nebyl,vzdal jsem hledani ve vodach forester a vubec subaru,mozna budu litovat,ale zatim ne.To co jsem koupil a ve stavu bych v subaru vodach za ty penize nenasel,bohuzel:(
Tak nakonec koupím Viagru a žena bude spokojená... :655: Do čeho jsi nakonec šel?
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od cerv »

Rav4 2,0 112kw automat, 2006,najeto 77tis,prvni majitel,koupeno cr,nebourana,top vybava -kuze,sibr,dvd,navi,2 sady kol atd...jen nema xenony,jinak vse.Plny servis,tesne po servisce,proste sednout a jet...
Reibek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 16, 2015 10:53 pm
Jméno a příjmení: Venca T.
Bydliště: Beskydy

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od Reibek »

cerv píše:Rav4 2,0 112kw automat, 2006,najeto 77tis,prvni majitel,koupeno cr,nebourana,top vybava -kuze,sibr,dvd,navi,2 sady kol atd...jen nema xenony,jinak vse.Plny servis,tesne po servisce,proste sednout a jet...
Tomu docela rozumím, ikdyž Forester mi přijde v terénu výkonnější a celkově zábavnější. Ale zas za jakou cenu a zda se vůbec člověk něčeho dočká :-)

tak ať slouží, 2.0 jsou docela spolehlivé enginy, nebo se pletu? Vím že měli nějakou motorizaci docela poruchovou, ale tuším to byla 2.2D...
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od hamoun »

cerv píše:No preju hodne stesti....me uz nebavilo kazdy den koukat 10x do vsech inzerci a jelikoz tam zadny forester za dobu nebyl,vzdal jsem hledani ve vodach forester a vubec subaru,mozna budu litovat,ale zatim ne.To co jsem koupil a ve stavu bych v subaru vodach za ty penize nenasel,bohuzel:(
a to ses jeste nestavil u me ;)

PS: je to OT ... neprodavam zadne subaru ...
Naposledy upravil(a) hamoun dne pon úno 23, 2015 11:30 pm, celkem upraveno 1 x.
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od cerv »

Nafta neni nic moc,benzin by mel byt fajn.Proste japonci umi spis benzin nez naftu a to plati i u subaru.....
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od cerv »

hamoun píše:
a to ses jeste nestavil u me

PS: je to OT ... neprodavam zadne subaru ...
Nejak jsem obecne vzdal obsah pres 3 litry a spotrebu pres 12 litru,jinak vych se stavil.Ale rozum zvitezil:-)
Reibek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: pon úno 16, 2015 10:53 pm
Jméno a příjmení: Venca T.
Bydliště: Beskydy

Re: Hledám Forestra, helfnete?

Příspěvek od Reibek »

Tak jsem byl zkouknout jednoho Forýska v Brně a byl docela obstojný, ale s 200 tkm, navíc model 2006, mi to přišlo na 190 klacků hodně. Taky tam byl plyn a už dlouho s nejasným zacházením, tak jsem do toho nešel. Teď je zajímavá nabídka soukromého inzerenta v Klatovech. Neznáte někdo toho pána a auto? u prodejce se auto neohřálo ani rok a vzhledem k tomu že se jedná dle googlu nejspíše o klempíře mi mozkové neurony velí pochybovat o bezproblémové historii vozu...

http://auto.bazos.cz/inzerat/44948510/S ... -kniha.php
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“