Forester 2.0i r.v.2001

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

Zdar borci,

vzhledem k tomu, že tohle je můj první příspěvek, tak mi zkuste nedávat hnedka kapky, že tento dotaz má směřovat do jiné kategorie/vlákna atp.
Zkoušel jsem napsat konkrétnímu členovi do konkrétní kategorie soukromou zprávu, ale údajně jsem moc nový, tak mi to web zatrhl :4690: a mám nejdřív psat na fórum.
Už delší dobu koukám po Forestru, to auto se mi velice líbí z mnoha různých důvodů, ale abych to zkrátil, líbí se mi jeden v Liberci, jenže jsem z Brna :655: haháá, menší omezeníčko.. no a autům z hlediska konstrukčně-technickýho rozumím tak, že vím, kam nalít vodu do odstřikovačů, olej, kdy mám sjetý pneušky a tam někde končím. Takže kdybych do Libe jel, stejně poznám große Scheiße jestli to třeba nemá vyjebanou spojku, sjetý brzdový desktičky, kdy byl měněnej rozvodovej řetěz atd. atd.. Tak jsem našel Vašeho člena /teď už vlastně našeho že, když už jsem ten registrované člen :657: s nickem HAD, kterej je z Libe a chtěl jsem ho poprosit, jestli by se na to třeba nezašel mrknout a poradit, jestli to stojí za koupi, popř. kolik by byly případné investice na výměnu dílů, které to potřebují.
Samozřejmě to nemusí být jen HAD, pokud znáte někoho, kdo by byl ochotný se tam zajít mrknout, tak by to bylo hodně epríšijejtováno :friend:
Nicméně pokud někdo dokáže dát svůj názor, ať už jakýkoliv třeba z obrázků, níže dávám odkaz, aby jste aspoň věděli, o jakýho Foretříčka mně vlastně jde.
Je mi jasný, že ti zkušenější z Vás mi jsou schopni poskytnout rad už třeba na základě roku výroby atp.

Pište rady, připomínky, kontakty na lidi, budu rád fakt za cokoliv.
Doufá že vše vyjde dle plánu a budu moct dojet na nějakej ten Váš/náš sraz :supeer:
Díky a zatím zdarec

http://www.sauto.cz/osobni/detail/subar ... oFrom=list
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od quickly »

Přesunuto do "Jen tak pokec"
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od quickly »

whoeveruwant píše:Zkoušel jsem napsat konkrétnímu členovi do konkrétní kategorie soukromou zprávu, ale údajně jsem moc nový, tak mi to web zatrhl :4690: a mám nejdřív psat na fórum.
Nejdřív je potřeba napsat 3 příspěvky (každý z těchto příspěvků musí některý z adminů odsouhlasit - ochrana proti SPAMu) , potom je možné psát bez odouhlasování i interku.
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
jarke
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 182
Registrován: sob zář 12, 2009 7:55 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od jarke »

tenhle forest se tuším probíral ve vlákně koupě forestra, nebo zajímavé nabídky subaru...zkus trochu pohledat v těchto vláknech...
Subaru Impreza 1.8 MY95
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

OK, takže 3 schválený příspěvky a můžu psát komukoliv, rozumím. Díky za přesun a za info :)
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

jarke píše:tenhle forest se tuším probíral ve vlákně koupě forestra, nebo zajímavé nabídky subaru...zkus trochu pohledat v těchto vláknech...
Procházel jsem vše co je tu psáno o forestrech (co jsem byl schopen najít), různých radách a tipech, ale konkrétně na tohohle jsem nenatrefil. Samozřejmě je možné, že jsem to přehlídl..
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od Slavek_xxx »

O něm píše Čibi cituji "sice slušná výbava, ale práce na něm bude (ošetření karoserie). Má nový přední kotouče a desky, nový gumy. Mírně ťuklý LP blatník, motor běží slušně, ale něco chrastí (mele se) bud v klimakompresoru nebo nějaká kladka. Ani po ohřátí to nezmizí."
Mně se teda líbí, až na tu naprosto neuvěřitelně orvanou řadící páku :670:
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

Slavek_xxx píše:O něm píše Čibi cituji "sice slušná výbava, ale práce na něm bude (ošetření karoserie). Má nový přední kotouče a desky, nový gumy. Mírně ťuklý LP blatník, motor běží slušně, ale něco chrastí (mele se) bud v klimakompresoru nebo nějaká kladka. Ani po ohřátí to nezmizí."
Mně se teda líbí, až na tu naprosto neuvěřitelně orvanou řadící páku :670:
Hmm, díky, to je zajímavá informace.. Na tu šaltr páku sem taky koukal, ale vzhledem k tomu, že máti má Peugeot 4007 co má najeto kolem 200 000 km, což není o moc víc než má tenhle forestr (údajně že) a ta šaltr páka vypadá velice podobně, tak mi to nepřišlo tak hrozný..
Uživatelský avatar
HAD
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1464
Registrován: pon črc 27, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vladimír Šitavanc
Bydliště: Liberec

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od HAD »

Bohužel přes týden tam nestíhám zajet. Vím kde to je, ve Vratislavicích, ale před šestou opouštím Lbc a po šesté se vracím :686: Nevím jak mají o víkendu, ale tento víkend jsem na Jožkolandu! Pokud se nenajde nikdo další, tak jedině o příštím víkendu...

EDIT: zajímavé je, že ve výbavě to inzerát neuvádí, ale dle všeho to má tempomat...
HAD

Forester 2.0 XT AT, MY2014,
Obrázek
XV 2.0 iS e-boxer
Obrázek
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

HAD píše:Bohužel přes týden tam nestíhám zajet. Vím kde to je, ve Vratislavicích, ale před šestou opouštím Lbc a po šesté se vracím :686: Nevím jak mají o víkendu, ale tento víkend jsem na Jožkolandu! Pokud se nenajde nikdo další, tak jedině o příštím víkendu...

EDIT: zajímavé je, že ve výbavě to inzerát neuvádí, ale dle všeho to má tempomat...
Kdybys to stihl, kdykoliv se ti to bude nějak hodit a bude se ti chtít, tak budu moc rád :unami: :690: . Samozřejmě nepředpokládám že sedíš doma a čekáš :1824: , až ti napíše někdo jako já :banana: že něco potřebuje.. :diky:
Uživatelský avatar
garmont
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1510
Registrován: ned říj 09, 2011 4:11 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od garmont »

Na vedlejším foru je v inzerci v podstatě totožný forester ve stejné barvě na lpg...
vw caravelle 2,5i syncro
Subaru Forester SF 2.0 MT 2001 LPG lovato
Subaru Forester SG 2.5 AT 2006 - Us model, LPG Magic - ex
Subaru Forester SF 2.0 AT 1998 - ex ale zůstal v rodině..
Subaru Impreza 2.0 MT 2000 - ex
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

garmont píše:Na vedlejším foru je v inzerci v podstatě totožný forester ve stejné barvě na lpg...
To je výborná informace, nicméně nemám tušení jaký vedlejší fórum máš na mysli, jak píšu, jsem tu dneska po 1. Kdyby jsi sem hodil odkaz, tak bys byl skvělej :supeer: :pr:
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od Slavek_xxx »

garmont> koukal jsem na něj. Je tam sice vysoká cena (požaduje 100), ale má zřejmě nový LPG Vialle, nový tlumiče a asi podložky a novou viskozu...
Odkaz:
http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam ... 00km-25977
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
whoeveruwant
Nováček
Nováček
Příspěvky: 28
Registrován: pát úno 07, 2014 2:31 pm
Jméno a příjmení: jan jan

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od whoeveruwant »

Slavek_xxx píše:garmont> koukal jsem na něj. Je tam sice vysoká cena (požaduje 100), ale má zřejmě nový LPG Vialle, nový tlumiče a asi podložky a novou viskozu...
Odkaz:
http://www.subaruclub.cz/inzerat/prodam ... 00km-25977
Díky za odkaz. Auto vypadá hezky, o ceně by se třeba dalo jednat. Můžu znát Vaše názory? Jakýkoliv názor je pro mne užitečný.
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester 2.0i r.v.2001

Příspěvek od SCOOTER »

whoeveruwant píše: Díky za odkaz. Auto vypadá hezky, o ceně by se třeba dalo jednat. Můžu znát Vaše názory? Jakýkoliv názor je pro mne užitečný.
čau :pr: ...co se týče tohoto Forina tak už jsem včera posílal známemu odkaz pač toto auto na mne dělá velice slušný dojem :850: (ale neznám ho),ohledně ceny by se asi nechalo jednat,ale chtělo by to vidět na místě a potom se pokusit o nějakou slevičku...jinak je to podle popisu udržované,servisované a na fotkách nevypadá špatně :826: .Kdyby jsem hledal já tak by jsem asi neváhal a jel se na něj podívat,LPG výhoda,nižší náklady na provoz a dá se říct jeden z nejspolehlivějších motorů který :subaru: montovalo v těchto letech...nejvhodnější volba pro LPG.
Tot asi v krátkosti vše...
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“