koupě subara

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
RADOVAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2011 5:56 pm

koupě subara

Příspěvek od RADOVAN »

Chci koupit subaru forestr 2,0 benzin z 97 roku a má najeto 280000km.Na co si dávat pozor při koupi abych z toho něměl hnedka pokladničku?? díky za info
Uživatelský avatar
catana
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3258
Registrován: ned kvě 08, 2011 1:39 pm
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: Jizni Australie

Re: koupě subara

Příspěvek od catana »

Tvůj příspěvek je hodně nekonkrétní, pokud mluvíš o konkrétním autě, zkus poslat odkaz. Ale obecně u takhle starého auta s tak vysokým nájezdem se nedá čekat, že nepůjde o "pokladničku". Hodně záleží na historii a co na autě předchozí majitel provedl, zdali je předělané na plyn, jak často a jak pravidelně byl měněn olej, u tohoto nájezdu včetně olejů v diferácích, převodovce... Kdy byly měněny rozvody, atd.
ex. Subaru Outback 3.6R Premium, MY2011
ex. Toyota GTS 86, 6MT, MY2014
ex. Subaru Impreza 2.0D XV, 6MT, MY2011
RADOVAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2011 5:56 pm

Re: koupě subara

Příspěvek od RADOVAN »

RADOVAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2011 5:56 pm

Re: koupě subara

Příspěvek od RADOVAN »

nebo toto toto se zdá bejt lepší.http://sauto.cz/detail-inzeratu/osobni/ ... er/8983664
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: koupě subara

Příspěvek od kosobecny »

Ta cena se mi zdá strašně hodně, i když záleží co je na tom autě děláno, já kupoval s DE dokladama Imprezu za 46k 2000rok a hlavně s originál 130k km...
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
RADOVAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2011 5:56 pm

Re: koupě subara

Příspěvek od RADOVAN »

Tak co poradíte peněz to stojí víc to jo ale je tam serviska první majitel a nevypadá věru zla i když je dražší.A 180 000km je pořád mín jak 260 000 ježděných u nás aspon si myslím!!!
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: koupě subara

Příspěvek od kosobecny »

První sey zeptej co tam bylo všechno dělaný, u tý servisky by bylo nejlepší kdyby ti jí ofotil.. Hlavně bto chtělo kdy dělal GO motoru, spojku, čepy, převodovka a další dražší investice. Páč je možný že nic skoro na tom autě nebylo dělaný, znám jednu Imprezu GT 98(tuším), má cca 250k km a dělal snad jenom GO motoru ložiska a to se k tomu chová ta nějak závodně :D
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
Uživatelský avatar
MaSlo
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 913
Registrován: sob pro 25, 2010 2:36 pm
Jméno a příjmení: Martin Slováček
Bydliště: Okolo Vsetína

Re: koupě subara

Příspěvek od MaSlo »

Požádej majitele o zaslání fotek servisky a hlavně VINu, pak si zavolej do Subaru-MIJA a zeptej se, jakou servisní historii to má. Potom nám to sem všechno napiš a uvidíš, že se ti názory jenom pohrnou :)
IG: @svetmasla

Subaru Outback 2.5 121 kW MY07 5MT alias Šedýl
Subaru Forester 2.0 MY01 5MT alias Forejs
Toyota Previa 2.4 VVT-i MY02 alias Kinderwagen
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: koupě subara

Příspěvek od Slavek_xxx »

Takze ten dovoz z Nemecka uz jsem nekde videl, pamatuju si tu prasackou opravu zadniho pravyho blatniku. Je u nej napsana neexistujici vybava jako ASR, ale jinak je slusna. Zadni tlumice se zdaji byt KO, takze je treba pocitat s investici.
U toho usteckoorlicaka uz jsou neoriginalni potahy, coz svedci o velkem najezdu km - tech 260 muze odpovidat. Moje Impreza ma pres 270k a krom poklepavani jednoho valce za studena je motoricky v poradku, ani olej nezere.
U auta za 50 tisic, pokud je zaklad v poradku je nutny proverit stav spotrebnich dilu, zadni vyfuk, zadni tlumice, stabilizatory a kosticky a funkcnost vsech veci jako klimatizace. Rozhodne bych preventivne vymenil olej a rozvodak a plus zadni tlumice muze byt vstupni investice klidne 20 - 30 tisic.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
RADOVAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2011 5:56 pm

Re: koupě subara

Příspěvek od RADOVAN »

Tak co je lepší koupit??? a co stojí zadní tlumiče???Tak potřebuju pomoct protože to musím zejtra vyřešit.Díky za odpověd
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: koupě subara

Příspěvek od Slavek_xxx »

RADOVAN píše:Tak co je lepší koupit??? a co stojí zadní tlumiče???Tak potřebuju pomoct protože to musím zejtra vyřešit.Díky za odpověd
Radit na dalku, ktery auto je lepsi koupit je napikacu. Musis je videt - jak jsem psal. Tlumice s pruzinami nenivelacni neoriginal jsou asi za 10 tisic, originaly s nivelaci bez pruzin priblizne dvojnasobek, coz uz se nevyplati.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
DRUMMER
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 650
Registrován: úte zář 08, 2009 3:20 pm
Bydliště: Rusava
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě subara

Příspěvek od DRUMMER »

Tak si to prohlídni a jestli ti bude zdát O.K. tak ho kup a dej si bokem cca 30tis. a dej ho časem dokupy.

http://redir.netcentrum.cz/?noaudit&url ... %2F9438288

Tohle je slušný 260 tis. km je OK, měl jsem Legacy s 300 tis. a pohoda, nebralo olej, ale záleží jak se k tomu majitel choval, tady vypadá že slušně.
Jen nemá klimu.
První majitel ? to je dobrý.

Ale je to tvoje rozhodnutí a tvoje peníze.
Subaru Outback II gen.

MB Vito - služební
RADOVAN
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř lis 30, 2011 5:56 pm

Re: koupě subara

Příspěvek od RADOVAN »

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/showD ... geNumber=1

Ještě jsem našel tohoto ten taky nevypadá špatně co myslíze borci???
Uživatelský avatar
nosorozecg
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 115
Registrován: pon srp 29, 2011 4:51 pm
Jméno a příjmení: Jiří Gregor
Bydliště: Holešov

Re: koupě subara

Příspěvek od nosorozecg »

Já nejsem ten pravej na radu, mám Subaru teprve čtyři měsíce. Jsou ale věci, které platí všeobecně při koupi všech aut. Určitě je dobré si pořádně projít zdejší a klidně i jiná fóra, kde se dá hodně dočíst, protože nejsi ani první a učitě taky poslední, kdo o radu žádá. Rad tady padlo už spoustu a pokud se jich budeš držet, máš šanci vybrat dobře i sám pokud tě tlačí čas a nemáš možnost někoho zdejšího poprosit aby se na to podíval s tebou. Já jsem měl výhodu, že jsem s sebou měl DRUMMERa a ten to se mnou prohlídl a udělal to, co se tady dá vyčist, takže jsi schopný to udělat i ty (samozřejmě jsem rád, že se tam se mnou jel podívat). Jasně, že to nemáš s čím porovnat, zásadním problémům se ale vyhnout dokážeš. Určitě je dobré si někoho s sebou vzít, kdo uvidí to co ty ne a nebo to co nechceš vidět. A taky může chvíli řídit a ty budeš mít možnost v klidu poslouchat co kde klepe a vrže. Škoda, že máš tak málo času, koupi auta je dobré neuspěchat. Tak hodně štěstí. :subaru:
Porsche Cayenne GTS 2008
Mercedes Benz W164 ML 320CDI 2008 -EX
BMW e61 525d 2008 - EX
BMW e91 330xD 2007 - EX
Subaru Legacy 3.0R 2006 -EX
Subaru Forester 2.5 XT 2006 - EX
Subaru Outback 2,5 AT 1999 - EX
Subaru Forester 2.0X Activ MT MY05 - EX
Uživatelský avatar
Painkiller
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 159
Registrován: ned úno 14, 2010 10:30 pm
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: koupě subara

Příspěvek od Painkiller »

Ten Forester z Ústí možná vím komu patří. Mohl bych se na něj zkusit zajet podívat, ale nejsem mechanik, tak je otázka, co bych byl schopen zjistit, aby ti to pomohlo.
Subaru Legacy 2.0, MT, MY99, LPG
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“