Prodám Suzuki Swift, cena 5.000Kč

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Prodám Suzuki Swift, cena 5.000Kč

Příspěvek od RadekN »

Prodávám swiště, kterého jsem nedávno koupil od Honzy SPM, auto jezdí, brzdí, má platnou technickou ještě rok a půl, eko daň placená, cena 5.000Kč.

Tím končí výčet dobrých vlastností a přejdu k těm méně dobrým ;-D . Auto je v ne moc pěkném stavu, fotky zkreslují neuvěřitelně - ve skutečnosti je to mnohem mnohem horší. Je docela rezavé, bourané, spravované a lakované, spousta povrchových vad, interiér také dost opotřebovaný, kolísají otáčky na volnoběh, z motoru teče olej.

Koupil jsem ho jen na pár měsíců, abych měl čím jezdit, až bude Forejs pod kudlou ... Jenže to auto je super, váží asi 800kg, docela to jede, zvuk parádní, posed nízko plus chybějící posilovač a je to fakt jako motokára. Tak jsem se rozhodl, že si ho chvíli nechám na ježdění po městě a když jsem náhodou narazil na zachovalejší kousek z vedlejší ulice, tak bylo rozhodnuto. Aktuálně mám doma swifty dva a jeden je navíc :-D
Přílohy
IMG-20200421-WA0000 (1).jpg
IMG-20200421-WA0004.jpg
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22751
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodám Suzuki Swift, cena 5.000Kč

Příspěvek od spm »

Ti jenom otopuju inzerát: je to euro 3, takže ekodaň se neplatila, pač na to nebyla :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Prodám Suzuki Swift, cena 5.000Kč

Příspěvek od RadekN »

Aha vidíš, já u toho druhého eko daň řešil, ale je to ještě o 2 roky starší model. Tak to je musím porovnat, v čem se liší v motoru euro 2 a euro 3.
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22751
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodám Suzuki Swift, cena 5.000Kč

Příspěvek od spm »

Upřímně si myslim, že ty motory budou úplně na chlup stejný. Jedinej rozdíl je ten, že euro 3 přicházela v platnost někdy v téhle době, takže to starší auto ji nemohlo splňovat, protože ta norma ještě nebyla. A že to principiálně musí mít úplně stejné emise nikoho nebere :-)
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
GordiK
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 179
Registrován: pon lis 20, 2017 9:34 am
Bydliště: Novohradský hory

Re: Prodám Suzuki Swift, cena 5.000Kč

Příspěvek od GordiK »

Ahoj, ja mel dva Swifty 1,3 50 kW, jeden byl Euro2, druhej Euro 3.

Mely oba rozdilnej projev motoru - jiny mapy (?), jestli byly i rozdilny katalizatory atd. nevim. Ale Euro 3 tahlo min odspodu, euro 2 bylo zivejsi. Jinak motory byly stejny, alespon opticky, rozebrany jsem to nemel.
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“