Koupím Outback 3.0

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Koupím Outback 3.0

Příspěvek od romull »

LukasV píše:Romull -> Dívám se na to opačně. Aspoň je na motoru poznat kde, co a kolik případně prolíná. Na umytým to lze těžko soudit.
Špatně jsem se vyjádřil, ne jen motor, ale celý motorový prostor. Prach z kterého se stává pomalu ornice, listí, humus....mě se ten motor moc líbí, ale to musí být čistý a stačilo by ho jen nastříkat čističem a potom opláchnout vlažnou vodou s přípravkem na gumy a plasty, ono by se těm hadicím i plastům taky víc líbilo a i motoru by se snáze dýchalo než takhle. Na druhou stranu zkoušet takovým umytím něco zatajovat je blbost, to by jsi to musel odstrojit a vzít to pořádně ...... Já ale neměl potřebu nikdy nic zahlazovat, naopak jsem se klidně práskl :-), ale vidět ten volant, sedačku a motor, tak se tam ani nejedu kouknout. Možná úchylný, ale tak se na to dívám já......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
pery80
Nováček
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: ned led 13, 2019 7:41 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Prčík
Bydliště: Písek

Re: Koupím Outback 3.0

Příspěvek od pery80 »

Tak pánové a dámy.Hlásím ,že už nesháním..Už mi stojí před barákem..Romullovi a Jakubovi děkuji za péči o vůz a teď se poměje na důchodě u nás.. ;-D
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Koupím Outback 3.0

Příspěvek od romull »

Koukám, že už se přesunul zase jinam 8() ......tak ať ti dobře slouží a dělá jen radost .....a buď na něj hodnej =)
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49189
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupím Outback 3.0

Příspěvek od VDC »

Hezky. Tak pery gratuluju a ať u tebe vydrží déle, než u Jakuba !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“