Koupe Legacy rv 2004 a dal

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

Vrgada: kolem tehle odpovedi se neustale motam, ale porad tomu davam sanci :-)

VDC: tak to uplne neni, ja na to vazne nechvatam ;-) dokud oktavka jezdi a predpokladam ze nezrezne behem 14ti dni tak je mi to jedno... Rozhodne jsem rozhodnuty nekupovat z nemecka prestavene auto na lpg. To uz jsem myslim psal. Pokud bude pekny benzin za dobre € koupim v nemecku. Ale priorita je stale koupit nejlepe benzin tady u nas a nechat prestavet tady. Takhle prave dopadnout nechci jak pises o tom kolegovi ;-) Ja chci koupit a jezdit (samozrejme pocitam s nejakym zakladnim servisem). Samozrejme koupe od dethroneda je lakava jen me trosku odrazuji ty kilometry a ten prins plyn.. I kdyz km bych asi neresil jde mi hlavne o ten plyn.. Tady v okoli to nikdo neumi a to je problem...

Dethroned: jj to mas asi pravdu :-) Radsi bych to koupil od tebe protoze se da snadno dohledat vse tady na foru a nebojis se napsat nedostatky nebo co je treba vychytat. Jak jsem psal, ty kilometry nejsou az takovou prekazkou. Hlavni je pro me ten prins lpg. Nemam to kde servisovat tady. A to je proste problem. Ja nemuzu kvuli servisu jezdit nekam do prahy nebo kde to delaji.. to je trosu skoda jinak bych tvou nabidku vzal hned :-)

Takze zatim zustavam u hledani lega a nechvatam na to. Rozsiril jsem poptavku o moji oblibenou (uz jsem ji chtel kupovat jednou) mazdu 6 od roku 2005 nejlepe s motorem 2.3i ;-) Vyber tady docela je, maji elektronickou servisni knihu takze se to relativne da snadno overit. U tech fc uz ta koroze tak nestrasi... Takze to je kandidat 2 momentalne ;-) A chtel bych vas tady pochvalit, koukal jsem na mazda forum a zdaleka to tam nemaji tak pekne jako tady ;-)ObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od dethroned »

Souhlas....
Ta 2.3 je kompatibilní s LPG? Vím že mazda (ford) motory s tím mají problém. Kolega na fordu 1.8 zaklepal ventily 2x za 100 tkm, kolega s Mazdou 1.8 (stejný motor) pořád jezdí - ale dával právě taky Prins s dávkovaným aditivem Prins valve saver.
Každopádně, ať už koupíš jakoukoliv starou vránu, tak určitě víš, že bude chtít servis a údržbu často...
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od mari75 »

Výměna plynu za jiný systém stojí asi okolo 10ti tisíc. Nový od cca.22 tis. a víc. Ale to máš určitě zjištěné. ;-D
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

dethroned píše:Souhlas....
Ta 2.3 je kompatibilní s LPG? Vím že mazda (ford) motory s tím mají problém. Kolega na fordu 1.8 zaklepal ventily 2x za 100 tkm, kolega s Mazdou 1.8 (stejný motor) pořád jezdí - ale dával právě taky Prins s dávkovaným aditivem Prins valve saver.
Každopádně, ať už koupíš jakoukoliv starou vránu, tak určitě víš, že bude chtít servis a údržbu často...
Ale kazdopadne me tva nabidka stale vrta hlavou nebudu rikat ze ne :-)..
Docetl jsem se ze ty 2.3 maji prave odolnejsi hlavu a meli by to snaset lepe kazdopadne doporucuji domontovat elektronicky primaz ventilu, nebo chlazeni pomoci privstriku benzinu. Potom by to melo zrat cca 1l benzinu na 100km prave kvuli vstrikovani benzinu pri vyssi zatezi a tim chlazeni ventilu atd.. Jasny pocitam ze kazdy starsi auto vyzaduje investice. Jde mi spis o to je co nejvic minimalizovat proto volba benzinu atmosfery ;-) kdovi mozna bych to nechal v benzinu zatim a bude s tim jezdit manzelka a obcas si to vezmu na protahnuti a ja budu litat naftovou oktavkou tou dvojkovou bez rezu samozrejme ObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

mari75 píše:Výměna plynu za jiný systém stojí asi okolo 10ti tisíc. Nový od cca.22 tis. a víc. Ale to máš určitě zjištěné.

Jj o tom ani nepremyslim koupit v plynu a menit za jiny. Chci koupit benzin a dat plyn novy nejlepe :-) zatim stale hledam reference.. mozna zajedu ke zminovanemu p Cervenemu. Nemam to tak daleko a pocitam ze by poradil co a jak :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od mari75 »

Však uvidíš,co Ti řekne. Dvojkovou Oktu v naftě teď v Reichu koupíš za pár peněz,Němci jsou zblblí <:-< . Mě ale Okta nebaví,mají ji všichni,kradou se a já bych byl nasraný,že v tom musím jezdit ;-D
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

mari75 píše:Však uvidíš,co Ti řekne. Dvojkovou Oktu v naftě teď v Reichu koupíš za pár peněz,Němci jsou zblblí . Mě ale Okta nebaví,mají ji všichni,kradou se a já bych byl nasraný,že v tom musím jezdit
Tu ja prave nechci ;-) uz jednu mam.. To by jsi musel precist vlakno od zacatku ;-) Tak ja jsem s ni spokojeny, to ze ji maji vsichni je sice pravda, ale mam ji v super vybave a moc takovych neni takze mi to zas tak nevadi :-) Kazdopadne s ni jezdi hlavne manzelka s prckem a ja chci pro sebe prave neco jineho za moji starou o1 zrezlou k smrti skoro ObrázekObrázek


Sent from my iPhone using Tapatalk
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3419
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od mari75 »

Tak promiň,vláknu čtu od začátku,ale nějak mi uteklo,že máte jak O1,tak i O2 ;-D ?
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

mari75 píše:Tak promiň,vláknu čtu od začátku,ale nějak mi uteklo,že máte jak O1,tak i O2 ?
Prave ze mame dve nafty no. Proto ten napad vymenit starou o1 ze nejaky benzin (nejspis do plynu) a vyber bud subarka ktere se libi me, ale manzelce ne, nebo mazdy 6 ktera se libi i pani ;-) ale o mazde je to na jine forum :-) Ja jsem porad spis pro subaru ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od VDC »

Hele a koukal jsi na nabídku Suubaru, kterou tady na fóru má ? Je to sice OTB, ale je pěknej a opečovanej. https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... =73&t=7226
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

VDC píše:Hele a koukal jsi na nabídku Suubaru, kterou tady na fóru má ? Je to sice OTB, ale je pěknej a opečovanej. https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... =73&t=7226
Ano toho jsem videl a moc se mi to libi :-) sice teda otb ale pekny :-) presne co bych si predstavoval.. trosku vic nez jsem chtel puvodne dat ale urcite to za ty penize stoji ;-)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od VDC »

Hlavně další auto klubisty, kde je naprosto známej původ a historie... To jsou atributy, kvůli kterým by stálo za to z toho Legacy slevit. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od emve »

Teď nechci nijak hanit nabídku suubaru, ale historií bych se tady moc neoháněl, když to suubaru má ani ne rok a najel pár tisíc km, tam se ještě může projevit nějaká skrytá vada, se kterou se toho někdo rád zbavil (tak jako případ fiatisimo, taky mu motor a převodovka padla až po čase).

Teď mluvím opravdu teoreticky, protože jinak si myslím, že je to opravdu dobrá nabídka, jen bych používal jiné argumenty. Myslím, že masha je na dobré cestě následovat fiatisima. Příběh je úplně stejný, taky se mu hezké klubové auta zdály moc jeté, nebo drahé, tak koupil stočenou vyjetou bazarovou jebku, hlavně že byla o 20 tisíc levnější a následně do toho zahučel podle mě tak za kilo.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od VDC »

Emve máš pravdu s tou historií. Já postnul link, ale už jsem si znovu nepřečetl začátek inzerátu a zapomněl jsem, že tohle auto nemá od nového. No nicméně s Fiatisimem nelze srovnávat a to ani vzdáleně, protože tam se ty závady projevily úplně záhy. Nejdřív neřadící převodovka a pak motor.

Suubaru není fiatisimo a jednak by si takovou ludru nepřivezl domů a pak by ji tu nenabízel. Tomu se mi nechce fakt nechce věřit. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Koupe Legacy rv 2004 a dal

Příspěvek od masha »

emve: chapu neco na tom taky bude, ale myslim jak pise vdc ze by si snad takove auto vubec neprivezl. Ale samozrejme muze se stat cokoliv :-) Jinak ja uz to tady parkrat psal, na koupi nechvatam a rozhodne nechci kupovat nejakou vyjetou bazarovku. Jsem ochotny dat radsi vic penez pri koupi nez to potom odlozit na dva mesice do servisu ;-) Pro me bylo kazde auto co jsem kupoval sazkou do loterie :-) Pak jsem nechtel riskovat a dovezl si top octavii 2 s komplet serviskou z nemecka s fakturama za 1500€ a sup za mesic mi padla prevodovka DSG Obrázek smula no ale musel jsme to opravit a jezdi bez problemu do dnes ;-)

Ja jeste porad sbiram informace, spekuluju co bude nejlepsi opravdu to nechci koupit za kazdou cenu... Ale nabidka od suubaru se mi libi, auto je pekne, cena prijatelna jeste a ten 2.5 by si mi asi libil :-) jeste bych se s tim nekde potreboval povozit :-) Ale manzelka porad tlaci do mazdy 6... libi se ji vic..


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“