Vyměnit Lego za OTB nebo.. ? Aneb nevím co chci..

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
dvahrnce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 381
Registrován: úte led 06, 2015 1:00 pm
Jméno a příjmení: Petr

Re: Vyměnit Lego za OTB nebo.. ? Aneb nevím co chci..

Příspěvek od dvahrnce »

Bushmane měnily se pružiny i tlumiče - předek i zadek.. Mohl bys mi napsat sem nebo do zprávy co jsi tam dával Ty? Tys nechával pružiny původní? Díky moc!
Nebo já si to v tvém vlákně snad i dohledám.. Ale u mě jsou buď hodně měkké pružiny a tlumiče samotné to neudrží, nebo jsou špatné ty tlumiče nebo oboje.. Musím dohledat fakturu a mrknout pořádně co jsem tam dával, ale vím že jsem to konzultoval s Tvým vláknem a shop kde jsem to bral měl VIN aby vše sedělo, tak fakt nevím..
Až bude čas tak to zvednu a mrknu na to, ale asi mě nákup nového zadku nemine.. >:-&
Legacy MY05, 2.5 121kW, 4AT. Outback MY 2020

Trabant 600, Trabant 601, Moto Guzzi Breva 1100, Husqvarna Vitpilen 701
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3623
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Vyměnit Lego za OTB nebo.. ? Aneb nevím co chci..

Příspěvek od bushman1 »

Tady je odkaz na stranku, kde jsem to resil:

https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... o&start=90

Na zadku byly nove pruziny i tlumice. Typ tlumicu se tam doctes, pruziny ne. Ale co si tak pamatuji, tak to byl bezny aftermarketovy typ, nic specialniho.
Od te doby do dneska probehla i vymena prednich pruzin, protoze zene pri jizde jedna praskla.
Ale na vysce vozu se stav pred vymenou prednich pruzin a po vymene nijak zvlast neprojevil.

Nech si to od nekoho odborne prohlednout. Nabizi se myslenka, ze se u tebe jako davaly nove dily, ale ve skutecnosti ne. Nebo mohou by vadne tlumice, coz me se stalo. Hned po vymene jedna nova Kayaba tekla a reklamovali jsme ji.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
dvahrnce
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 381
Registrován: úte led 06, 2015 1:00 pm
Jméno a příjmení: Petr

Re: Vyměnit Lego za OTB nebo.. ? Aneb nevím co chci..

Příspěvek od dvahrnce »

Díky, já to nakonec vcera dohledal, tlumice muzu koupit ty KYB na outbacka, cislo dilu diky tobe vim :-D
Pruziny i tlumice byly stopro nove, bral jsem vse osobne. Spis me zajimaly ty pruziny cos bral, ale jestli to nedohledas, poradim si sam ;-)
V lednu budu menit olej, tak tomu mrknu pod sukne az bude na zvedaku a uvidim jestli neco objevime..
Zatim diky!
Legacy MY05, 2.5 121kW, 4AT. Outback MY 2020

Trabant 600, Trabant 601, Moto Guzzi Breva 1100, Husqvarna Vitpilen 701
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“