Nákup Outback 2007

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od sima »

A mě tohleto přijde právěže jako věčná škoda :-/ Sotva to vychytali,vrazili do toho beztak ranec vzhledem k prodejnosti těch aut,vše začlo fungovat a co člověk čte,tak velice dobře a kultivovaně,tak to zařízli,teda nejspíš jen skrz zelené EU kokoty,přitom se první subaru ropák boxer dělal co jsem teda četl hlavně kvůli požadavkům evropských zákazníků.Tj fakt na :-€-oO a věčná škoda,myslím,že japonci si taky musí myslet své a je mě jich docela líto,protože se mega snažili ve vývoji a v tomto směru...I když co se dívám,tak se zatím outback v ropě prodává?Možná i jiný model,nejsem v tomhle tak sběhlý,nesleduji to tolik,určitě budete vědět více,jen jsem tím myslel a bral v potaz vaše příspěvky,že s ropou subaru končí,či skončí dřív nebo později,jako jiné automobilky,jediná šance je,že se ty zhovadilosti zelené EU časem zvrátí a zarazí.Ale aby už nebylo příliš pozdě,protože EU reaguje "velmi" pružně,jak je ostatně řečeno i v následném videu.
Přidávám příležitosně jedno video,ano trochu mimo téma,trochu ne,jak se to vezme,video je dost vztažné na EU nesmylnost,podotýkám,že je z roku 2015...
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=T98R_PTXAI4[/youtube]
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od cvancara »

Uplynula již nějaká doba, rodina se rozrostla, peněz je stále málo, ale otevírám opět téma nakup Outbacka. :)
Za uplynulou dobu se trochu ujasnili i priority (preference automatu).

Co říkáte na toto:

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

Klasické informace o dolévání oleje, lambdě atp. jsou mi známy, rozvody se dělají tuším po 105 tisících. Jak jste na tom se 4 st. automaty, měl někdo problém (vyjma zanedbané údržby)?

Díky
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14703
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od Tapan »

Když se mění olej, 4AT jsou velmi spolehlivé.
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“