Nákup Outback 2007

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od cerv »

Bazary u autorizovanych servisu pracuji s provizi minimalne 10 spise 15 a nejlepe vice %,pri cene vykupu vuci prodejni...Tak s tim lze vypocitat puvodni vykupni cenu...jen pro priklad nektere i
vice,v roce 2016 cena nabizena na vykup v Autojarov subaru XV rok 13,najezd 80t.km za 250!
Samozrejme s tim,ze u nich clovek koupi auto...:-)
Nechal jsem ho pak v EF za 340 a od nich slo do tydne za 395!
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od Mira »

U neautorizovaných bazarů je je provize 40-50%. Když se to povede i 100. Tzn. auto, co se prodává za 80 vykoupily tak za 40. Když jsem prodával kdysi pažouta, tak za 55 mi stál čtvrt roku před barákem a nikdo ho nechtěl. Tak jsem ho střelil do bazaru za 39. Za 4 dny byl pryč za 75. Nechápu ty kupující. Pravda, chtěl jsem hotovost, ne splátky na 10 let a jsem pochybná neprověřená soukromá osoba, ne autobazar s masivní masírkou.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od sima »

No pravda,podobné nabídky mě potkali taky,zavrhl jsem tehdy bazary a prodal auta v tomto případě třikrát sám,za cenu o hodně vyšší,v jednom případě dokonce o polovičku.Bo opravdu abych prodával sotva zajeté auto,byť staršího data za 33 000 kč to bych musel hrát forbes,nebo být úplný retard <:-<
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od Mira »

Mě nabízeli 65. ale to jsem ještě neměl imprezu. Když jsem ji měl, tak všichni zájemci mrčeli, že to nemá klimu, že sem až 2. majitel, ale že to má jasnej původ i servis, novej komplet fuck i brzdy nikoho nezajímalo. Ale odmítal jsem nabídky typu, hele kámo, já to vod tebe za 15 teda vemu.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od sima »

Jj klasické reakce.Mě se ale osvědčilo vytrvat,i když to jen v jednom případě,jinak bylo auto vždy zakrátko pryč,asi štěstí,možná i podrobný popisek v inzerátu,nevím.Jo a taky mě přicházeli nabídky typu-koupím a odvezu zdarma za cenu i jen 1000 kč...Ale to člověk nemůže brát vůbec vážně,holt svoboda trhu =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od Mira »

Já jsem vytrvával 4 měsíce, pak si ze mě sousedi dělali prdel, že na jeden zadek potřebuju 2 auta. Jiná doba, každej chtěl auto s klimou, takže se prodal i žebřiňák s ledničkou, ale ještě solidního, elegantního francouze jen se šíbrem nikdo nechtěl. :-)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od sima »

Tak já taky vytrval tři měsíce v nejhorším případě,nejvíc mě dojal jeden zájemce,že mě řekl na to,že servisuju auto poctivě,tak jen odvětil:no jo ale to už nejsou originální díly a to už není ono.Do té doby jsem si ho vážil,že je to rozumný člověk,ale pak jsem si připadal jak blb,že mu snad nabízím něco špatného,když se o auto vůbec starám,holt chtěl auto zadarmo a zkoušel to a já si poupravil o něm obrázek.
Jinak pamatuju tu dobu,klima dobu,když nikdo nechtěl auto bez klimy,když to začlo,někdy až moc hysterické reakce na auto bez klimy,kterou mnozí kauflanďáci stejně nevyužijou a ani dost dobře nemůžou,nebo se na servis klimy vyserou tak jak jako tak,protože nej kauf low nákup a nebudu vrážet do klimy zbytečně ne =)
A je to pravda,díky tomu,že auto nemělo klimu šel zájem a cena mnohdy dolů,dnes už je to jinak...
Míra-elegán frantík se šíbrem měl opodstatnění,taky jsem ho měl a byla to paráda :-) :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
pjr86
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 31, 2018 3:13 pm
Jméno a příjmení: Pavel Kubíček

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od pjr86 »

Tak z Plzně mi napsali ze slevu neposkytujou. To mi nedává smysl zbavovat se mého 4 leteho Outlandera jen kvůli 4x4 to auto nemá ani senzory ani tmavý skla. Krom sedaček a skla fakt holota. Navíc jak jsem zmiňoval před lety jsem se byl podívat na MB Eklasse kombi ojetina za 300. Ve FaRene HK. Nejenom ze se ty kluci tváři ze ma doma kazdej S kládu i když parkoviště zaměstnanců Felicia apod. ale to auto bylo evidentně cinkly serviska od jiného auta preskrtana atpod. Hrůza. Proto jsem se tenkrát rozhodl pro novej vůz.


Sent from my iPhone using Tapatalk
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od romull »

Myslím, že zatím machrujou, ale časem buďto změknou, nebo s tím budou jezdit pro svačiny ........ale jestli se najde nějaký blázen co to za deset let starý auto vysolí, tak budu čumět 8()
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od cerv »

Prodaj a za tu cenu co chteji...a brzy!Maj tam casto auta za nesmysl a nikdy jsem neviděl slevu,vždy jen zmizelo!
Uživatelský avatar
bushman1
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3625
Registrován: úte led 21, 2014 3:15 pm

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od bushman1 »

Podobny dojem mam u bazaru AWD v Praze. Ty ceny jsou tam tak natazene, ze jsem tam jeste nenasel auto za zajimavou cenu. A to to sleduji uz alespon 5 let.
Ale zrejme se najdou lidi, co si radsi priplati za auta prodavana pres znackovy servis.
Subaru WRX STI 2.5 2012
viewtopic.php?f=39&t=7756
Mini Cooper Clubman S ALL4 2.0 2016
Skoda Octavia IV 1.5 2021
Mazda MX5 NA 1.8 1995
Ex Subaru Legacy 2.5 2008
viewtopic.php?f=39&t=3638
https://www.instagram.com/fova.bushman/
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od cvancara »

Tak to jste mne moc nepotěšili.

romull: 8 let staré - v provozu od ledna 2010
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od romull »

cvancara píše:Tak to jste mne moc nepotěšili.

romull: 8 let staré - v provozu od ledna 2010
cvancara: ta auta se přestala dělat v roce 2009, na podzim byl už nový model a jestli to někde stálo, nebo to byla předváděčka je už vcelku jedno a že to má první zápis v TP v lednu 2010 taky, pořád si myslím že je to moc......
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od romull »

bushman1 píše:Podobny dojem mam u bazaru AWD v Praze. Ty ceny jsou tam tak natazene, ze jsem tam jeste nenasel auto za zajimavou cenu. A to to sleduji uz alespon 5 let.
Ale zrejme se najdou lidi, co si radsi priplati za auta prodavana pres znackovy servis.
Ofiko prodejce to vždycky nakulí do plna. Když jsem hledal auto po svojí H6 a přišel k BMW pro šestiválec a čtyřkolku co nemá najeto čtvrt mega, tak jsem koukal na pětiletý auta s cenovkama 600+ .......blázni <:-<
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Nákup Outback 2007

Příspěvek od cvancara »

romull píše:
cvancara: ta auta se přestala dělat v roce 2009, na podzim byl už nový model a jestli to někde stálo, nebo to byla předváděčka je už vcelku jedno a že to má první zápis v TP v lednu 2010 taky, pořád si myslím že je to moc......
No, jako cena je vysoká a pro mne nepřijatelná. Problém je, že u subaru není moc na výběr. Toto bude jedno z posledních aut té generace (která se mi i zamlouvá) a s přijatelným nájezdem. Sice nikam nespěchám, ale tyhle peripetie mne občas svádějí se poohlénout jinam. Ale po čem má člověk koukat, když chce 4x4 s vyšší světlou výškou a atmosférou (a alespoň nějakým kufrem). >:-&
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“