Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1193
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od vrtasp »

Daffson píše:Ale tady je to spolehlive na 100%: http://www.vindecoder.net/ Krasne to naslo vse o aute
Našlo ti to i první registraci v USA ?!? Nemyslím rok výroby.Diky moc Vrtas senior.
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Mira »

Daffson píše:Tak je to potvrzeno přímo českým zastoupením firmy Nokian Tyres.

Nokian WR SUV 3, 225/60 R17 103 H se opravdu vyrábí v Rusku

Tak teď vážně nevím no. Podpořit mé oblíbené finy a částečně i ty chudáky co tam v Rusku dělají pravděpodobně za almužnu a zároveň i když strašně nerad podpořit tímto i vedení sojuzu

Asi jsem divnej
V té fabrice činí průměrní mzda asi 22.000,- Kč. Ale nevim jak to je na ruský poměry moc nebo málo. Myslím, že dost. A Nokian staví novou fabriku. Ale pochybuju, že je z Daytony v Tennesse budou vozit do Evropy.

A že Finové postavili fabriku Nokian v Rusku? Továrna v Nokii ve Finsku se nedá rozšířit, nemají tam místo. A kde je místa dost, pracovníků dost, přitom jen 200 km daleko? A diplomaticky přes Putina zařízený, že je Rusové nevemou na hůl.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
Daffson
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř úno 08, 2017 9:27 am
Bydliště: Praha

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Daffson »

vrtasp píše: Našlo ti to i první registraci v USA ?!? Nemyslím rok výroby.Diky moc Vrtas senior.
Registrace bys pak dostal kdybys zaplatil EPICVIN. Ten nastesti majitel mel, takze mam i EPICVIN report o aute vcetne fotek kde bylo lehce pomackany.
Subaru Outback 2.5i MT (US version), rv.2014, 127KW- přítomnost
Opel Zafira B 1.8 16V, rv.2010, 103KW - prodáno
Opel Astra G 1.4 16V, rv.1998, 66KW - prodáno
Uživatelský avatar
Daffson
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř úno 08, 2017 9:27 am
Bydliště: Praha

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Daffson »

Mira píše: Ale pochybuju, že je z Daytony v Tennesse budou vozit do Evropy.
Promin Miro - asi si stojim na vedeni :-|

Jak jsi to myslel?
Subaru Outback 2.5i MT (US version), rv.2014, 127KW- přítomnost
Opel Zafira B 1.8 16V, rv.2010, 103KW - prodáno
Opel Astra G 1.4 16V, rv.1998, 66KW - prodáno
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1193
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od vrtasp »

Daffson píše: Aha tak já to nějak zkusím.Diky P

Registrace bys pak dostal kdybys zaplatil EPICVIN. Ten nastesti majitel mel, takze mam i EPICVIN report o aute vcetne fotek kde bylo lehce pomackany.
vrtasp
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1193
Registrován: čtv říj 01, 2009 9:40 pm
Jméno a příjmení: Petr Vrtilka
Bydliště: Kyšice okr.Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od vrtasp »

vrtasp píše:
Tak to nějak zkusím:)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od sima »

Strašná škoda,že tu ve Valmezu tenkrát nepostavil Nokian fabriku.Byla by to obrovská továrna,co by zaměstnala stovky lidí a hodně dobře je zaplatila.Další jedinečná výhoda byla v tom,že by přímo sousedila s Cabotem,americkou firmou na saze do pneu.Byli už i plány jak kde co bude a že saze se budou dopravovat potrubím či co,šílená úspora za spedici!Světový unikát by to byl co se týče tohohle spojení světového výrobce sazí a výrobce kvalitních pneu.
A my by jsme nákupy podpořili zase podpořili sami sebe,tedy ne že by dělali jen pro česko,ale každý chápe jak to myslím...
No a víte na čem to oficiálně a musím zároveň říct i údajně krachlo?Na protestech pár jedinců,nějaké Lešenské matky a různé rádoby ochranářské spolky protestovali,prý co naše krajina :-D mno dobrý no u finské továrny dost dobrý důvod skrz ekologii...
To hlava nebere a mě tehdy ani nebrala,páč tu máme dalších ix těžkách sraček ve městě a šílenou dopravu,finové jsou v ekologii mega vzorní i mimo svůj stát.
Pak jsem se dozvěděl pravý důvod:místní podnikatelé se semkli a tlačili na pilu,na radu města a kde vůbec mohli,šli ještě výše,tehdy to šlo dobře,měli napojení až do práglu.Měli obavy,že by jim lidi odešli z nuzně placené práce za dobře placeným a nemálo dalších výhod poskytujícím Nokianem.
Hnus,strašná škoda a hajzlové opět zvítězili.Na tom samé místě je dnes fabrika co se nemůže finům nesahá ani po kolena,spíš po kotníky.Jsem se kapku vypsal,ale tohleto mě fakt nasralo děsně,děsně!!!Už jen pro to celosvětové vyjímečné spojení výrobce sazí Cabot a Nokianu...proto si tenkrát Nokian vybral Valmez,kdo ví,možná je ta fabrika právě včil v rusku,ale to bych jen hádal a googlit včil nebudu.Všecka čest českým vychcánkům :-€-oO
Sorry za trochu mimo téma outback,ale musel jsem =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Daffson
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř úno 08, 2017 9:27 am
Bydliště: Praha

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Daffson »

sima píše:Strašná škoda,že tu ve Valmezu tenkrát nepostavil Nokian fabriku.Byla by to obrovská továrna,co by zaměstnala stovky lidí a hodně dobře je zaplatila.Další jedinečná výhoda byla v tom,že by přímo sousedila s Cabotem,americkou firmou na saze do pneu.Byli už i plány jak kde co bude a že saze se budou dopravovat potrubím či co,šílená úspora za spedici!Světový unikát by to byl co se týče tohohle spojení světového výrobce sazí a výrobce kvalitních pneu.
A my by jsme nákupy podpořili zase podpořili sami sebe,tedy ne že by dělali jen pro česko,ale každý chápe jak to myslím...
No a …
Fuuuha simo - v pohodě - velmi zajímavé musím říct a vše dává velký smysl. Bohužel žijeme v době kdy všichni nebílí, neheterosexuální a nerodinní lidé (nebo feministky) mají veškeré výhody a požadují toleranci ale stejnou toleranci nikdo z nich nedokáže oplatit Obrázek

Absolutně Ti rozumím že o spoustě věcech rozhodují podivné věci a lidé no.

Teď se ale těším na Oťase a tyhle věci co mne také opravdu trápí házím aspoň na moment bokem Obrázek

Odesláno z mého ONEPLUS 3 pomocí Tapatalk
Subaru Outback 2.5i MT (US version), rv.2014, 127KW- přítomnost
Opel Zafira B 1.8 16V, rv.2010, 103KW - prodáno
Opel Astra G 1.4 16V, rv.1998, 66KW - prodáno
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Mira »

Daffson píše:
Promin Miro - asi si stojim na vedeni

Jak jsi to myslel?
Takhle http://motofocus.cz/pneumatiky/26552,sp ... arny-v-usa
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
arai
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 131
Registrován: úte zář 08, 2009 10:00 pm
Jméno a příjmení: Jaroslav Tomšík
Bydliště: Lešná Příluky

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od arai »

sima, jj, fabriku nokian jsem měl mít za zahradou. Ale těch věcí tam bylo víc, když se o nokianu mluvilo tak už byla potvrzena výstavba v rusku, ano páru svatých jedinců z Lešné sepsalo petici proti fabrice, trochu problém byl že ve studii o znečištění se zapomněl připočíst sajrajt co jde z dezy a cabotu. A že deza toho vypouští sakra hodně. A teď tu Hajdík postaví velkou lisovnu a galvanovnu plastů, Nokian by byla oproti tomuto pohoda. Ale to je vše mimo téma. Nokiany jsem měl jen letní, ale zatím nejlepší gumy co jsem měl.
XV 1.6
ex: Impreza 2.0 GX kombi + LPG, MY 02
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od sima »

Jj vím,že tam toho papírově bylo víc,vše se dá zneužít-použít jako proti argumenty,tj tak ale vždy.No vidíš to,teď je tam fabrika jak cumel...Jinak nevěřím,že bylo rozhodnuto už tehdy,že fabrika bude v Rusku,tehdy byla česko volbou číslo jedna,kor v tom spojení co jsem psal-Cabot-Nokian.Kdepak tahalo se za nitky,místní šmejdi dokážou hodně a tehdy bylo těžce zkorumpované vedení města-rada,co měla blízké spojence až na nejvyšších místech,jo český Klondike frčel na 100% >:-f
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48964
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od VDC »

Daffson píše:
Nevim no. Co majitel jen tak zjistoval v Trendcaru, tak prekvapive ani diferaky ani spojka by nemela byt problem sehnat do tydne. Co presne si mel na mysli? A nemelo by tedy pak v papirech byt uvedeno jako manufacturer Subaru of Indiana Automotive, Inc. namisto Fuji Heavy Industries Ltd., Japonsko? Ted me napadlo ze by se to mohlo vlastne poznat dle VIN ze? Jen uz nevim kde jsem to kdysi videl....

....aha, tady: https://en.wikibooks.org/wiki/Vehicle_I ... /VIN_Codes

....kazdopadne - co si myslel ze by nemelo pasovat? Jinak ted uz dle vin vim ze je to fakt amiik
Mechanický díly, jako diferáky a spojka problém nebudou. Ale bývají jiné vnější díly auta, jako nárazníky, různé lišty a podobně. Nárazníky třeba konstrukčně. U mého modelu, mám pod plastovým povrchem, kovové kopyto, na které je nárazník nacvočkován. Americká verze je jednak jiná tvarově a druhak je pod vnějším plastem polystyrenový vnitřek. Prostě úplně jiný, zcela nekompatibilní díl. Takže je to samozřejmě neplatí paušálně pro celé auto, ale rozdíly tam jsou.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Daffson
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř úno 08, 2017 9:27 am
Bydliště: Praha

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Daffson »

VDC píše:
Mechanický díly, jako diferáky a spojka problém nebudou. Ale bývají jiné vnější díly auta, jako nárazníky, různé lišty a podobně. Nárazníky třeba konstrukčně. U mého modelu, mám pod plastovým povrchem, kovové kopyto, na které je nárazník nacvočkován. Americká verze je jednak jiná tvarově a druhak je pod vnějším plastem polystyrenový vnitřek. Prostě úplně jiný, zcela nekompatibilní díl. Takže je to samozřejmě neplatí paušálně pro celé auto, ale rozdíly tam jsou.
Tak to jo, to jsem si samo všiml že plechy a plasty jsou jiné - mimochodem se mi ten Američan prostě líbí víc - hlavně ty nosiče na střeše Obrázek

Otázka zda díly z US budou při dodání trvat déle než z JAP.

Odesláno z mého ONEPLUS 3 pomocí Tapatalk
Subaru Outback 2.5i MT (US version), rv.2014, 127KW- přítomnost
Opel Zafira B 1.8 16V, rv.2010, 103KW - prodáno
Opel Astra G 1.4 16V, rv.1998, 66KW - prodáno
Uživatelský avatar
Daffson
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 287
Registrován: stř úno 08, 2017 9:27 am
Bydliště: Praha

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Daffson »

Ted jsem se konecne dozvedel co je tam na pneu.

Jsou tam Good Year Assurance Fuel Max viz. https://www.tirerack.com/tires/tires.js ... &tab=Specs

Od pohledu vypadaji ze by to nemusela by takova traga, ale pohled e jedna vec a realita muze byt jina - i kdyz na zkusebce jsem to docela drtil a uplne zle mi to neprislo. Na druhou stranu musim rict ze uz tam stejne moc vzorku neni.

Cetl jsem ale jedno vlakno o pneu a tam nekdo psal ze muze byt problem na STK pokud mam v technicaku rychlostni index V a pneu na aute H. Pritom max. rychlost je v technicaku 198km. A jeste je tam jako moznost pouziti M+S s indexem H >:-& >:-& >:-&

Muze to byt fakt takovy problem na STK?
Subaru Outback 2.5i MT (US version), rv.2014, 127KW- přítomnost
Opel Zafira B 1.8 16V, rv.2010, 103KW - prodáno
Opel Astra G 1.4 16V, rv.1998, 66KW - prodáno
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11873
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: Koupe Outbacka, rv.2014 2.5i, US verze v manualu

Příspěvek od Traveller »

Já myslím, že nemůže. Pro jistotu stačí si do kapsy připravit štítek, na kterém bude napsáno něco v duchu "Vmax=210km/h" (v případě indexu H), který si v případě nutnosti nalepíš někam před sebe na palubku.
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“