rada ke koupi

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
tomiksp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 16, 2017 4:50 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Urbanec

rada ke koupi

Příspěvek od tomiksp1 »

Zdravím všechny Subaristy, zeptám se Vás odborníků co řikáte na tento inzerát:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

popřípadě co si myslíte o tomhle:
https://auto.bazos.cz/inzerat/71170274/ ... ma-STK.php


děkuji Tom
Uživatelský avatar
racmaster
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 234
Registrován: stř říj 10, 2012 1:55 pm
Jméno a příjmení: rado cajko
Bydliště: Muranska planina, Slovensko

Re: rada ke koupi

Příspěvek od racmaster »

na com si jazdil doteraz a na co chces outback/forest? na cesty, ci necesty?
8. JEEP Cherokee Liberty KJ, 7. Subaru Forester 2.0 SF, 6. Skoda Superb 2.8-V6, 5. VW Passat 1.8t, 4. Seat Inca 1.4, 3. Renaul Laguna 1.6i, 2. Skoda Octavia 1.6i, 1. Skoda 120LS
tomiksp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 16, 2017 4:50 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Urbanec

Re: rada ke koupi

Příspěvek od tomiksp1 »

4-kolku jsem nikdy neměl,pokukuju po něčem už delší dobu, a právě bych rád auto kam naložím rodinu a dá se jet po cestě,ale i tou necestou. A vím,že chci opravdovou 4-kolku,ne haldex atd..
Uživatelský avatar
racmaster
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 234
Registrován: stř říj 10, 2012 1:55 pm
Jméno a příjmení: rado cajko
Bydliště: Muranska planina, Slovensko

Re: rada ke koupi

Příspěvek od racmaster »

tak to potom fakt nenajdes nic lepsie. ja uz ho nemam, takze to nebude zaujate, ked poviem, ze forester je doslova najlepsie auto, pokial beries do uvahy kombinaciu vlastnosti na ceste a mimo cesty. su tu okolo toho popisane tony veci. ale ked to mam velmi velmi zhrnut, naozaj, kazde auto, ktore je od forestra lepsie na ceste, nema sancu v terene a naopak, ktore je lepsie v terene, nema sancu sa mu ani priblizit na ceste.

mal som cestne specialy a teraz mam auto postavene najma mimo cestu, takze som si to na vlastnej kozi krasne vyskusal. [DRIVE] forestika som mal 4 roky. =)

fakt ze unikatne auto. preto si aj tak drzi cenu. ludia, co ho skusia, ho uz nechcu dat z ruky a ked, tak len za novsie subaru... a outback to iste, velmi zjednodusene to je cestnejsie ladeny forester, nema redukciu, zato ma silnejsie motory, kusok nizsi podvozok, nabehove uhly... je toho vela, otazka je, ako velmi detailne sa chces o tom bavit... ;)
8. JEEP Cherokee Liberty KJ, 7. Subaru Forester 2.0 SF, 6. Skoda Superb 2.8-V6, 5. VW Passat 1.8t, 4. Seat Inca 1.4, 3. Renaul Laguna 1.6i, 2. Skoda Octavia 1.6i, 1. Skoda 120LS
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1712
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: rada ke koupi

Příspěvek od Cliffer »

I Outback (do roku 2009) má redukci ale menší. Mám pocit, že jsem někde četl, že Outback má čtvrtku (1->0,73) a Forester půlku (1->0,55), ale nemusí to být přesně. Diesely redukci nemají ale ty v těhle letech nebrat.

Když jsem vybíral já tak jsem koukal taky jako po Forestru a Outbackovi 2006-2009. Projel jsem oboje. Pocitově Forester vevnitř prostornější, vyšší ale hubenější. Celkově takovej "hrubější" a sice má vysoký kufr, ale dost krátký. Outback je v cockpitu pocitově stísněnější, ale zase širší. Má delší kufr. Vypadá luxusněji a i se mi zdá že v nejnižší výbavě je vybaven solidně vzhledem ke konkurentům. Outbacky jsou ale o kus dražší. S motorama když vezmeš atmosferický benzín tak pokud se k němu chovali dobře tak snad nemůžeš prohloupit. Světlost je myslím u obojího 200 mm akorát je Outback prostě delší. je to spíš kombík. A myslím, že obojí projede neskutečně moc (vyzkoušeno v Milovicích) pokud tě nebude limitovat výška podvozku nebo právě nájezdové úhly. Akorát abys narazil na hezké auto tak většinou musíš hodně vybírat. V tom ať poradí někdo zkušenější.
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: rada ke koupi

Příspěvek od VDC »

Forester má redukční poměr 1:1.47 a Outback 1:1.197 . Jen pro upřesnění. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Cliffer
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1712
Registrován: sob lis 21, 2015 6:24 pm
Jméno a příjmení: Tadeáš Pospíchal
Bydliště: Praha

Re: rada ke koupi

Příspěvek od Cliffer »

VDC píše:Forester má redukční poměr 1:1.47 a Outback 1:1.197 . Jen pro upřesnění.
(*_^) |,,,,
Subaru Outback 3.0R "Démon"
- Skotsko 2022 (5567 km)
- Rumunsko 2021 (3574 km)
- Norsko 2020 (7007 km)
- Ukrajina 2019 (4060 km)
Subaru Outback 2.5i-prodán
- Balkán 2018 (4457 km)
- Balkán 2017 (5884 km)
- Skandinávie 2016 (8300 km)
Š.Felda 1.6
- Istanbul 2012 (6100 km)
tomiksp1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: čtv úno 16, 2017 4:50 pm
Jméno a příjmení: Tomáš Urbanec

Re: rada ke koupi

Příspěvek od tomiksp1 »

Moc Vám děkuju za informace ,,,,| (*_^) |,,,,
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: rada ke koupi

Příspěvek od sima »

racmaster píše:tak to potom fakt nenajdes nic lepsie. ja uz ho nemam, takze to nebude zaujate, ked poviem, ze forester je doslova najlepsie auto, pokial beries do uvahy kombinaciu vlastnosti na ceste a mimo cesty. su tu okolo toho popisane tony veci. ale ked to mam velmi velmi zhrnut, naozaj, kazde auto, ktore je od forestra lepsie na ceste, nema sancu v terene a naopak, ktore je lepsie v terene, nema sancu sa mu ani priblizit na ceste.

mal som cestne specialy a teraz mam auto postavene najma mimo cestu, takze som si to na vlastnej kozi krasne vyskusal. forestika som …
Ramcastře trefně jsi popsal Forestra (*_^) |,,,, ,ta ideální a jedinečná kombinace-terén a asfalt,to je unikát,proto mě to auto tak baví =) Navíc máš s čím porovnávat.
A že měl outback slabší redukci jsem vůbec nevěděl,já počítal s tím,že japonec se svou uniformitou tam dal to samé.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“