pomoc s prohlídkou outbacku v Ostravě

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
gopher
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 22, 2015 11:29 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Kapičák
Bydliště: Bohumín

Re: pomoc s prohlídkou outbacku v Ostravě

Příspěvek od gopher »

Ahoj,

tak jsem byl auto omrknout a projet. Měl jsem následující poznatky:
- prodávající je uživatel vozu (nikoliv fanda). Auto dle servisní knížky jezdilo pouze do ostravského servisu, tam co zjistili, to opravili.
- na vozidle bylo děláno - opravený zadní nárazník - "ťukanec" do plastu. Nic zásadního. Těsnění pod hlavou - projevovalo se únikem a ztrátou chladící kapaliny do motoru. Servis v Ostravě. Mezinápravový diferenciál měněn v Ostravě - rány při zatáčení. Opravovaný lak na pravé části vozu. Nic viditelného.
- Exteriér vozu na velmi dobré úrovni. Drobné oděrky kolem celého vozu - nic zásadního a hlubokého - běžné oděrky "od obchoďáku".
- Interiér - je viditelné, že se v autě jezdilo. Interiér nijak extrémně špinavý, ale jde vidět, že auto bylo užíváno. Např. trochu špinavá sluneční clona u spolujezdce. Opět nic zásadního.
- Motorová část - motor hodně čistý, ale nemyslím, že byl myt. Stopy po kunách - rozkousaná izolace kapoty - ne moc, ale trochu ano. Nikde jsem neviděl žádný olej, nebo netěsnosti. V motorovém prostoru lehčí koroze na deformační zóně. Opět bych to neviděl jako problém.
- Nájezd vozidla okolo 76000 Km je odpovídající.
- Jízda - spojka zabírá dost nízko - až trochu nepříjemně (a to jsem dojel na prohlídku s Outbackem). Ale to je nejspíše vlastnost. Řízení a jízda OK. Nikde nic neklpe, netříská.
- Jako investici bych viděl možná brzdy, popř. v horizontu cca 2 let výfuk. Jinak jsem na autě nic nenašel.

Co se týče ceny - je to na zvážení. V Opavě mu nacenili odkup na 330 000 Kč (nevím proč ne v Ostravě). Majitel je ochoten o ceně diskutovat, ale nemyslím si, ale že cena bude o moc nižší než jste se domlouvali.

Jen jeden osobní poznatek - jsem rád, že jsem sedl zpět do svého Outbacku 2,5 r.v. 2006. Prodávaný vůz je super auto, ale už to není ono :-) Převodovka má o dost kratší rychlosti (skoro jako můj Outback s redukci) a asi by to chtělo zvyk. Určitě bych se nákupu nebál, ale je to na Tobě.
ExFiat Punto, ExRenault Megane III, ExMitsubishi Pajero II, Subaru Outback 2,5i LPG, Subaru Forester 2001 LPG
shgn
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: stř kvě 21, 2014 2:28 pm
Bydliště: u Nového Knína skorosamota
Kontaktovat uživatele:

Re: pomoc s prohlídkou outbacku v Ostravě

Příspěvek od shgn »

Moc děkuju, zítra si to přečtu ještě jednou, dneska už jsem ko :-)

Odesláno z mého Passport pomocí Tapatalk
sent from iphone

Outback 2016 2.5 fialka
XV 2016 černý sršeň
ex -
Outback 2010 2,5i manuál Pan Sněhurka
Forester 2.0 X 2007 šedá myš: přednost zprava, přednost zprava kurnik !
Forester sTurbo 2001, Pan Ťurbo
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“