Pořízení ojetého Outbacka

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
SubaruWolf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 23, 2016 12:17 pm
Jméno a příjmení: Vilém Macek

Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od SubaruWolf »

Ahoj všem,
jsem tu novej a moc bych potřeboval poradit, jestli koupit ojetého Outbacka, který už má něco za sebou. Plus ovšem je, že díky ochotě Autwec Plzeň, jsem zjistil, co se na autě dělalo. Bohužel nemá udělané rozvody ale jinak snad vše O.K. Chtěl bych znát Váš názor na konkrétní auto. Pokusím se sem dát odkaz na inzerát a vložit sem ještě informace ze servisu. Už mi z toho všeho jde hlava kolem ale nechci se vzdát Subaru... Proto Vás moc prosím o názory.
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od VDC »

Ahoj Vlku, vítej na fóru. Přesunul jsem tvůj dotaz do jiné sekce, tak se nediv a když jsi nový, ještě dva příspěvky ti musí schválit moderátor, jako ochranu proti spamu, tak se nediv, že se hned po napsání neobjeví.
Až vložíš odkaz, určitě ti to rádi zkritizujeme... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
SubaruWolf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 23, 2016 12:17 pm
Jméno a příjmení: Vilém Macek

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od SubaruWolf »

romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od romull »

Vypadá hezky, asi ho nemělo žádný zvíře. To že má něco za sebou jestli myslíš ty kilometry, tak toho se neboj, ten toho má ještě o hodně víc před sebou. Serviska je ale vedená dost ledabyle, tak snad se mu dostávalo čeho bylo třeba, to bývá největší kámen úrazu, že se na servis kašle dokud to jede. Co provozní náplně v převodovce a difech, dělal to Autwec v těch 180 kkm? Pokud ne, tak bych to určitě v případě koupě všechno udělal i s těmi rozvody a asi i svíčkami a ventily. Je to kdoví odkud, snad někde z jihu, takže o tom servisu moc vědět nebudou. Cena taky není zrovna nízká, ale na fotkách vypadá hezky, tak si ji asi obhájí........ Přednákupní prohlídka u nezainteresovaných odborníků jako je AWD, nebo Boxer auto by se ale určitě šikla.....
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od Slavek_xxx »

SubaruWolf> tak krom toho, ze je puvodem se Slovinska, kam to mozna byl sedej dovoz odjinud na tom aute nevidim nic zavadnyho. Ale podle fotek je to vzdy takovy vesteni z koule. A ty kola mi nepripadaji original Outback...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od cerv »

Auto se prodává cca 3 měsíce,cena startovala hodně nad 200,asi mysleli,ze na tom víc vydělají.Za tuhle cení uz to dává smysl,ale jasný je,ze do auta nevidis...nemyslím,ze to musel být do Slovinska šedý dovoz...a ta kola opravdu nejsou originál,ale jsou pěkná,tak co na tom :-)
SubaruWolf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 23, 2016 12:17 pm
Jméno a příjmení: Vilém Macek

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od SubaruWolf »

Outbacka kterého jste si vybral, znám od 14.2.2013, tehdy měl najeto 169.954 km. Majitel ho koupil jako ojetinu, nějaký čas ho údajně servisoval u nějakého kamaráda. K nám přijel, když si kamarád něvěděl rady. Jednalo se o poruchu dvouhmot.sertvačníku ve spojce.

Udělal jsem pro vás přehled oprav tohoto vozu v našem servisu. Bylo jich požehnaně.

14.2.2013 Porucha dvouhmotnostní spojky –výměna za jednohmotnostní
20.8.2013 Oprava brzd, výměna předních kotoručů a destiček a oprava zadních brzd
9.5.2013 Prasklá manžeta vnitřního kloubu přední poloosy –výměna
20.11.201 Servis po 180.000 km vč.výměny oleje v převodovce a zadním diferenciálu
5.12.2013 Porucha zadního snímače nivelity -výměna
13.6.2014 Únik motor.oleje -přetěsnění olejové vany motoru
3.7.2014 Prasklá výbojka P xenonu -výměna
19.7.2014 Oprava výfuku –izolace,krycí plechy
1.9.2014 Poškubávání v nízkých otáčkách -překousaný kabel zapalování -výměna
3.9.2014 Výměna zbývajících 3 kabelů zapalování
20.11.2014 Servis po 195.000 km
21.7.2015 Přilepení střešních hagusů –majitel vozil na střeše sportovní lodě, vážící 130 kg. Hagusy vrzaly, tak jsme je až napodruhé přilepili lepidlem na čelní skla.
18.11.2015 Únik chladící směsi, servis při 207.000 km, provedení STK
21.12.2015 Výměna chladiče motoru
20.1.2016 Při 209.354 km výměna oleje v převodovce –údajně nešlo řadit rychlosti, majitel nechal auto odvézt z Prahy do Plzně, ale u nás se závada neprojevila. Pro všechny případy jsme vyměnili olej v převodovce.

Jestliže má být podle prodávajícího bazaru další výměna oleje při 225.000 km, je důležité zjistit, co vlasně bazar na voze provedl. Obávám se, že vyměnili olej v motoru a ostatní nechali osudu. Při 210.000 km má být proveden servis, při kterém je nejdůležitější výměnit rozvody vč.vodního čerpadla a také zapalovací svíčky. I když do rozvodů použijeme levnější díly značky SKF, vodní čerpadlo a svíčky musí být originál Subaru. Cena tohoto servisu tj motor.olej, oil.filtr, rozvody, vod.čerpadlo, nová chladící směs, zapalovací svíčky, vzduch.filtr, pylový filtr, rozebrání a kontrola stavu brzd, umytí a vyčistění vozu, celkem cca 25.000,-Kč.
SubaruWolf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pon kvě 23, 2016 12:17 pm
Jméno a příjmení: Vilém Macek

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od SubaruWolf »

Nějak se mi nedaří sem vložit ty informace ze servisu. Poslední závada byla,že nešlo řadit a majitel nechal auto odvézt z Prahy do Plzně. V servise se ale závada neprojevila a pro jistotu vyměnili v převodovce olej. Tak nevím,jestli se toho bát ...
Mám vybraná ještě dvě auta ale jsou to obě dvě Legacy 2,0 ale s LPG a já tam ten plyn prostě nechci.
Ty kola nejsou originál Subaru ale asi nemůžu mít všechno. Původní auto ,které jsem už skoro koupil , bylo bourané a opravy za asi 4000 eur - tak jsem ho raději nevzal .
Navíc mi majitel bazaru slíbil, že by mi k autu dal rozvodovou sadu a vodní pumpu, což taky není špatné ...
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16115
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pořízení ojetého Outbacka

Příspěvek od quickly »

SubaruWolf píše:Nějak se mi nedaří sem vložit ty informace ze servisu.
SubaruWolf: už máš více než 3 příspěvky, takže další příspěvky už nebudou schvalovány :850:
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“