Shanim Lego IV/OTB III

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
LukasV
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 520
Registrován: ned bře 01, 2015 9:35 am
Jméno a příjmení: Lukáš Vaněček
Bydliště: Brno-venkov

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od LukasV »

Slavek > Presne tak jsem to myslel, kdyz jsem mel zplynovany auto, tak jsem mel nad nadrzi drzak na rezervu a tu k nemu prisroubovanou. Ale jsou i taci, co ji vozi jen tak hozenou v kufru - ted nemyslim nikoho konkretniho. A to je potom solidni projektil co se potencialne muze pohybovat po aute.
Subaru BRZ 2.4 Sport 6MT 2023 Obrázek
Subaru Outback 3.0R 5AT 2006 Obrázek
Suzuki Ignis 1.3i 2006 Obrázek
exHonda Civic 1.5i VTEC-E 1996 (2013-2015)
exLada Samara 1.3i LPG 1989 (2007-2013)
Uživatelský avatar
u-geen
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2103
Registrován: úte led 19, 2010 9:49 pm
Jméno a příjmení: Evžen Eiba
Bydliště: Kyje, okres Jičín

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od u-geen »

Pitrs: ja ti nevim... mame SG s BP a ten rozdil tam proste neni... co nema foryn na dylku ma zas do vysky - takze tam trba dam MTB bez predniho kola na vysku...
npeter
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 404
Registrován: stř lis 04, 2009 11:19 pm

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od npeter »

Pitrs: mám obě auta a outback z hlediska místa jasně vede - kufr je sice cca o 10 cm nižší, ale je širší a podstatně delší; na zadních sedadlech ve foresteru je místo spíš nouzové, taková octavia 1. generace - děti v sedačce se vejdou, ale kopou do zad. Kdysi jsem taky vozil MTB v autě na "stojáka" napříč, do focusu I jsem tak dal (bez sklopení sedaček) 3 kola - ani do outbacku ani do foresteru to nedám, první je nízký, druhý úzký. Do outbacku mně tak tak vejde rozložené 26" MTB naplocho, že zatáhnu roletku a kolo není vidět.

Jízdní pohodlí je u outbacku úplně jinde, na dlouhých trasách to oceníš. Stačí rozdíl v tom, když zavíráš boční dveře - forester je taková plechovka, outback krásně doraz ztlumí. Je to blbost, ale dokládá to rozdíl mezi těmi auty, např. dlažba ve městě to je nebe a dudy. Kvalita interiéru je opět u oty vyšší.

Forestera mám hrozně rád, na ježdění kolem komína je super, v terénu je jasně lepší - zvlášť v automatu.
FORESTER 2.0X AT MY07
FORESTER e-boxer MY21
ex OUTBACK 2.0D MY09
ex OUTBACK 2.5i MY07
dále doma OUTBACK 2.5i MY19
Pitrs
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte bře 01, 2016 8:19 pm
Jméno a příjmení: Petr Novak
Bydliště: Praha 11

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od Pitrs »

Kluci kazdopadne diky za nazory. Ke konci tejdne se jedu podivat na jednoho Otika :850:
Pitrs
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte bře 01, 2016 8:19 pm
Jméno a příjmení: Petr Novak
Bydliště: Praha 11

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od Pitrs »

Ahoj, tak dneska jsem si privez domu Otika 2.5i 2005 cerneho krasavce. :diky: vsem konecne mam doma sve :subaru:
Přílohy
IMG_20160322_125829.jpg
Naposledy upravil(a) Pitrs dne úte bře 22, 2016 4:35 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od Mareka »

Pěkné, blahopřeji!

Jen by možná bylo dobré vkládat foto přímo a ne přes Googledrive - takhle je to problém zobrazit (a v Tapatalku to nevidím vůbec).
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Pitrs
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte bře 01, 2016 8:19 pm
Jméno a příjmení: Petr Novak
Bydliště: Praha 11

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od Pitrs »

Mareka> Opraveno, dik za upozorneni. :-)
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od Slavek_xxx »

Pitrs> peknej. Hlavne u nej hlidej hladinu oleje, prvni 2 rocniky byly obcas znamy zrouti. Kazdy 2 tankovani minimalne.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Pitrs
Nováček
Nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte bře 01, 2016 8:19 pm
Jméno a příjmení: Petr Novak
Bydliště: Praha 11

Re: Shanim Lego IV/OTB III

Příspěvek od Pitrs »

Slavek_xxx> Dik za info, taky jsem o tom slysel. Podle puvodniho majitele pry olej nezral, kazdopadne to ale budu hlidat.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“