Legacy outback US verze

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
jirik78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 27, 2016 3:49 pm
Jméno a příjmení: jiří kutil

Legacy outback US verze

Příspěvek od jirik78 »

Dobrý den
chtěl bych se zeptat jak velké jsou rozdíly mezi outbackem z přivezeným z USA a auty prodávanými tady v evropě? Jak je těžké sehnat náhradní díly na us verzi.Je to ročník 2002
Děkuji za odpovědi a za rady.
Auto se mi hodně líbí
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Legacy outback US verze

Příspěvek od newli »

Cau,

idealni, pokud zavolas do servisu (pokud tedy planujes do servisu jezdit) a pobav se s nima na toto tema. Ja jsem v roce 2008 uvazoval o koupi Outbacka XT (US verze) III generace (rok vyroby nevim, ale asi 3-4 roky stare auto). Probiral jsem to s carpenterem a ti mi tvrdili, ze to je relativne problem v tom smyslu, ze jednotlive dily maji rozdilna objednaci cisla. Takze prestoze je vetsina dilu shodnych, oni nevedi, zda tomu tak je nebo ne. Proste ten dil musi objednat z US a az dorazi, tak se treba zjisti, ze je stejny (nebo jiny). To samozrejme prodluzuje dobu na pripadnou opravu. Me na US aute (krome teto komplikace) jeste extremne vadilu US miry (mile a hlavne fahrenheity), strasne spatne/slabe brzdu a taky US autoradio, ktere ma jen liche (sude?) desetiny MHz. Prestoze ten outback byl moc pekny za relativne rozumnou cenu, tak jsem ho nakonec z vyse uvedenych duvodu nekoupil.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Legacy outback US verze

Příspěvek od Slavek_xxx »

Hele ja bych do toho nesel uz jen z duvodu, ze se vyrabi v USA. Impreza a Forester se vyrabi v JPN a do Statu se exportuje.
Jelikoz ted budou na STK delat vlny kvuli kazdy pitchovine, musel bys resit asi spoustu veci a jejich homologace. Dily jako takovy asi problem az tak nebudou...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2389
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Legacy outback US verze

Příspěvek od newli »

Tak STK je jiste taky vhodne overit, ale toho bych se asi nebal tolik, jako osizenych komponent. Amici jezdi v podstate porad rovne a ta auta asi skutecne majji jine (mnohem horsi) brzdy a mozna i podvozek. No a jak bych se nesmiril ani s temi US jednotkami, SI soustava je mi blizsi ::-DD:
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
jirik78
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob úno 27, 2016 3:49 pm
Jméno a příjmení: jiří kutil

Re: Legacy outback US verze

Příspěvek od jirik78 »

Díky z názory
auto uz je přihlášený na českých spz. Je fakt pěkný.Ale nechci kupovat jen očima začal jsem o tom přemýšlet proto jsem rád za každý názor dík
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“