Outback 2011

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Outback 2011

Příspěvek od Zdeny »

nicename píše:Ahoj prave som pozeral spotrebu a na 5000km v prevazne mestskej doprave s 3.6l outbackom mam prevazne 8.5l ..
Po dialnici z domu -praha a spat co je cca 700km mi to hadzalo 7.4l samozrejme ziadne zavody ani po meste.. po dovolenke budeme zas o cosi mudrejsi..

Pri vybere som dehtak vobec neriesil a najviac som pozeral 2.5 l kedze 3.6 neboli vobec medzi jazdenkami v nejakej cene ktoru som bol ochotny zaplatit..

Tak ako pise zdeny ze ma nizsiu spotrebu na 2.5 ako na 2.0l proste obsah neod*bes..

Idealna jazdenka benzin s velkym …
Člověče, jak to děláš? Já mám podobné auto (motor 3,7, RWD s připojitelným předkem) a jak vjedu do města (Šumperk je větší vesnice), spotřeba letí k 112-14 litrům:-) A ty máš ve městě 8,5??? Nějak se mi tomu ani nechce věřit. Ale je li to tak, pak zvážím výměnu 2,5i za 3,6 právě kvůli ještě starému dobrému HDM automatu. Nějak jsem si na automat zvyknul a v dnešním zácpovitém provozu je to výhodou.
nicename
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 55
Registrován: ned kvě 15, 2016 1:35 pm
Jméno a příjmení: Martin
Bydliště: Považie

Re: Outback 2011

Příspěvek od nicename »

Zdeny píše:
Člověče, jak to děláš? Já mám podobné auto (motor 3,7, RWD s připojitelným předkem) a jak vjedu do města (Šumperk je větší vesnice), spotřeba letí k 112-14 litrům:-) A ty máš ve městě 8,5??? Nějak se mi tomu ani nechce věřit. Ale je li to tak, pak zvážím výměnu 2,5i za 3,6 právě kvůli ještě starému dobrému HDM automatu. Nějak jsem si na automat zvyknul a v dnešním zácpovitém provozu je to výhodou.
Ahoj pravda je ze v nasom 25k meste nemame zapchy iba ak pred vianocami takze na mestsku premavku je jazda relativne plynula a konkretne ja nezavodim po meste - netvrdim ze ty ano..
get OUT of my BACK!
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“