subaru outback 2003 - 317 000 km

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
biac1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 18, 2015 9:47 pm
Jméno a příjmení: pavel Hlísta

subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od biac1 »

Zdravím
vyhlídl jsem si outback 2003 vcelku pěkný, řidič v něm asi jezdil sám, protože zadní sedačky jsou opotřebeny minimálně. Je to automat, 2,5 L. jediné co mě straší je ten nájezd a je škoda že to není LPG. Myslíte že má cenu to kupovat? Cena do 100000 Kč.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od cerv »

Co je to cena do 100tisíc? To je 50 nebo 70 nebo kolik?
Jestli je to víc než 60,nemá to smysl! :4690:
biac1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 18, 2015 9:47 pm
Jméno a příjmení: pavel Hlísta

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od biac1 »

petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5166
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od petr »

hledal bych dál za tu cenu seženeš určitě něco o dost míň jetého, 300tis.km je dost na benziňaka a díly na subaru zrovna za hubičku nejsou
Uživatelský avatar
pulecanka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: pon čer 09, 2014 1:42 pm
Jméno a příjmení: Stáňa
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od pulecanka »

wau na ty km jeto hezké auto :850: , ale jak už zaznělo je to už moooooooooooooooc :666:
Subaru Outback 2.5 LPG - asi to jediné polepené :) myslím Jablonec
Legacy 3.0 R 04
Uživatelský avatar
pulecanka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 479
Registrován: pon čer 09, 2014 1:42 pm
Jméno a příjmení: Stáňa
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od pulecanka »

to už bych šla raději do tohodle :845:

http://auto.bazos.cz/inzerat/45276121/S ... manual.php
Subaru Outback 2.5 LPG - asi to jediné polepené :) myslím Jablonec
Legacy 3.0 R 04
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od cerv »

No tak do toho taky nee, ten má víc než 400 a už se tady řešil několikrát! :4690:
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od Slavek_xxx »

Pres 300 tisic tady ma tak 1/3 aut starych 10 let akorat to soucasnej majitel nevi :713:
Jinak pokud je planovanej najezd cca 10 tisic rocne, klidne bych si takovy auto koupil, protoze 5-6 let vydrzi v pohode a investice neni vysoka. Pri najezdu 25-30 nebo vic tisic rocne nema smysl kupovat hodne jety auto, ale naopak co nejmin jety.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
biac1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 18, 2015 9:47 pm
Jméno a příjmení: pavel Hlísta

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od biac1 »

Mám k tomu právě stejný postoj jako Slávek. Nájezd je těch 10000 max 15000 ročně. Byl jsem to dneska projet s odborným kolegou, který dokonce po nahlednutí do velkého techničáku zjistil, že zná dobrého kamaráda původního majitele. Díky tomu jsme dohledali i servis a vše by mělo být v pořádku. Ani v terénu se neozývaly žádné rány a podvozek překvapivě tuhý. Původní majitel byl docela pedant, takže auto podle toho vypadá. Jasně je to 12 let staré auto, ale jak už bylo řečeno, většina dovezených ojetin se stočí ještě před prvním přihlášením tady a zjistíte prd, pokud nemá důvěryhodnou servisku. Jedině díky těm km jsem nahlodán. Myslel jsem spíše, že mě uklidníte a la Slávek a Já si pro něj v klidu a bez obav v pondělí zajedu.
Uživatelský avatar
filippek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2310
Registrován: úte úno 15, 2011 10:52 am
Jméno a příjmení: Filip Pecka
Bydliště: Jablonecko

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od filippek »

Já bych se km taky nebál. Auto hodnoť podle stavu. Jak píše Slávek.. A navíc v těch km má kolikrát auto spoustu dílů už měněných, které auta s menšími nájezdy teprve čekají. Takže nekoukat na km, ale na stav.
Nyní: Forester SG 2,0 r.v.05 poface
Bylo: Outback 3.0R H6, r.v.06
Bylo: Forester 2,0 XT r.v.04
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od Slavek_xxx »

biac1> jeste pred koupi bych se byvaleho majitele zeptal, kolik zralo to auto oleje a klidne bych to chtel napsat do smlouvy. Jinak jak pises, s najezdem deset tisic a nejaky drobny jeste hezkych par tisic najedes, pokud budes teda kontrolovat hladinu oleje. Moje auto ma najeto skoro 330 a hlavni na co trpi je koroze. Co se motoru a podvozku tyce, tak uz trochu zadrhava prevodovka pri razeni 3ky a 4ky (synchrony, ale nebudu je resit), asi loziska kol (zjisti, ktery uz byly vymeneny) a tlumice. Kosti stabilizatoru nepocitam, to je spotrebak i u novejsich aut. Spojku mam taky druhou a pri normalnim zachazeni da jiste 200 tisic km, takze jestli mas k autu kompletni vypis ze servisu, muzes si odhadnout predem, co to bude kdy chtit...
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
biac1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 18, 2015 9:47 pm
Jméno a příjmení: pavel Hlísta

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od biac1 »

Ten kolega, který vlastně hodnotil to auto tomu dával při té projíždce fakt kouř. Nevím jestli jen díky tomu, že jsme vlastně mohli vyjet bez borce z autosalonu (oproti klíčům transportera za mega, a stejně se musel věnovat objednaným zákazníkům.)Až mi toho auta bylo líto. A při pomyšlení , že vlastně takhle drtí moje budoucí auto. Ale jinak to prý nejde. Jestli něco nefunguje jak má, tak raději to zjistit před koupí. Ale nakonec hodnocení dopadlo více než dobře. Jediné co bylo , nějaký lehký zvuk od sání, zřejmě špatně nasazený filtr nebo nějaká netěsnost. Musím říct, že do forestra 98, kterého jsem byl projíždět předtím a mít 3x3bodový pás tak ho beru, jsem se zamiloval rychleji, ale to bude asi tím automatem. Budu si muset zvyknout. A budu to chtít asi trochu zvednout, kvůli rozbité cestě k pozemku.
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od cerv »

Auto s těmi kilometry může být v dobrém stavu, ale určité věci prostě stáří nezapřou - opotřebované pásy, prosezené sedačky a další...Samozřejmě při nízkém nájezdu se nemusí spousta závad projevit, ale já už jsem s ojetinami tohoto druhu prostě skončil pokud nejsou za výrazně nízkou cenu. Jakmile se u tohoto modelu začnou projevovat jeho standardní vady a tento kousek je z úplně první serie tohoto modelu, tak to bude bolet :686: - spotřeba oleje, ložiska atd. Nehledě na to, že auto je nadále složitě prodejný! Každopádně přeju ať tenhle ti slouží :826:
biac1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 40
Registrován: stř bře 18, 2015 9:47 pm
Jméno a příjmení: pavel Hlísta

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od biac1 »

Kolik může být spotřeba oleje? A proč se to musí často kontrolovat? Není na to nějaký sensor, který rozsvítí kontrolku na palubce?
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: subaru outback 2003 - 317 000 km

Příspěvek od cerv »

Koukám, že jsi střelec, nic moc o tom nevíš, a hned skočíš do auta s takovým nájezdem :655:
U těchto motorů je větší spotřeba tak nějak normální, samozřejmě se toho chytnou někteří co mají opačnou zkušenost ale ta spotřeba je fakt. To, že od výměny do výměny doplníš celou náplň se klidně může stát. Kontrolku máš pouze na mazání a to už je obvykle pozdě!
Hladina oleje se prostě kontrolovat měla u všech subaru, je to pár vteřin, které ti mohou zachránit spoustu peněz! :839: Já to dělám i u nového XV, který už kontrolku na hladinu oleje má...
A kolik na měrce měl tento kousek, když jste ho testovali?
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“