Bazarový Outback 2005 za 179 000,- ... co vy na to?

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
pufko
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1130
Registrován: pát úno 11, 2011 10:42 pm

Re: Bazarový Outback 2005 za 179 000,- ... co vy na to?

Příspěvek od pufko »

Na SK nie je možná zmena s N1 na M1 a podla mna práve preto, lebo na N1 si majitel mohol uplatniť odpočet DPH, čo z kúpnej sumy takého Legacy v tej dobe bol celkom slušný peniaz. Podla mna by to možné aj bolo, len by dotyčná osoba musela doplatiť DPH, ktoré si vtedy odpočítala, čo po pár rokoch je vlastne tolko čo je momentálne trhová cena auta, pochybujem že by to niekomu za to stálo ...
To by inak robili všetci , kupiť auto bez DPH a potom z neho urobiť za "kolkový" poplatok klasickú M1
Subaru Impreza 2.0GX, 5MT, rv2001...
Subaru Legacy 2.5i, AT, rv2005...
Uživatelský avatar
jaromir
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1078
Registrován: stř zář 09, 2009 10:41 pm
Jméno a příjmení: Jaromír
Bydliště: Úpohlavy (okr. Litoměřice)
Kontaktovat uživatele:

Re: Bazarový Outback 2005 za 179 000,- ... co vy na to?

Příspěvek od jaromir »

ozawasan píše:i když je to N1 - tak tam ten pás nechávají - kotva je zpravidla zasunutá pod sedačku a střešní pás tam je - s tím se nikdo netrápí - odmontovat to je opruz. Jenom v případě havárie v pěti lidech by to byl pjůsej.... - nebo v případě šťouravého péchá a pěti lidí. Ale co, když jede osm indiánů ve starým fávu a nikdo jim scénku nedělá, aby to nebyl rasismus - proč by se hojili na majoritě ne? ::-DDD: ::-DDD:
Tentokráte s Tebou musím nesouhlasit - mám Forester N1 a střední pás tam není - pouze díra ve stropě. A ještě poznámka - je rozdíl mezi M1 (montážní auto) a N1 (nákladní auto). Mám Fiata Stilo MW (ročník 2003) a kupoval jsem ho jako M1 s mřížkou kvůli odpočtu DPH a mřížku nesmím sám vymontovat (pouze na základě zaplaceného povolení od Fiat ČR v autorizovaném servisu). Forestra jsem kupoval jako N1 a mřížku jsem již vymontoval...
Jaromír
Subaru Forester 2,5XT MY2009
ozawasan
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2356
Registrován: stř črc 29, 2009 12:00 am
Bydliště: Lipová u Chebu

Re: Bazarový Outback 2005 za 179 000,- ... co vy na to?

Příspěvek od ozawasan »

Tak to máš peška Jaromíre. Já tedy měl pár N1aut a vždycky jsem tam měl i páté propriety. Právě u tohohle Otíka jsem se decentně vyděsil, když jsem potřeboval převézt pět píplů - a neviděl jsem pátý pás a kotvu - a pak mne napadlo zvednout sedáky - a hle - pátá kotva se tam tetelila a pás byl ve stropě - tak holt já měl štístko.....
4hrnky hnané na 4 - takže 4x4
Subaru XV AT
ex Subaru Forester 2.0XT AT
ex Subaru Outback 2,5 AT 2002
ex Subaru Outback H6 AT 2007
ex Subaru Forester 2,5XT AT 2006
suubaru
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1991
Registrován: čtv zář 08, 2011 2:19 pm

Re: Bazarový Outback 2005 za 179 000,- ... co vy na to?

Příspěvek od suubaru »

kupoval jsem na konci roku 2005 Legacy model MY2006 v úpravě N1 a tento byl 4místný a to NEVRATNĚ. Pak mám MY 2007 a ten je byl již 5místný i v N1.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“