P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
davidherda
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5783
Registrován: ned led 04, 2015 2:11 pm
Jméno a příjmení: David Herda
Bydliště: podhradí Křivoklátu

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od davidherda »

Marcel to zkoušel i na 2.0XT... fungovalo to!

Outback 2.5X MY16 -Modrák
BRZ 2.0 MY13-BRZo
Outback 2.0D MY12 - služebáq
Outback 2,0D MY16-Goldback -ex
XV 2,0i MY18-iXVestr -ex
Forester 2,0XTi MY02-Silvestr -ex
Forester 2,0X MY03-Modrestr -ex
Forester 2,0X MY04-Pinkrestr-ex
Forester 2,5XT MY09-Černestr-ex
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od VDC »

spm píše:Na těhle motorech do RC autíček nestačí prasklej blok přelepit tejpou?
To nevim, ale možná by ten motor šel vytisknout na 3D tiskárně... :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od emve »

Subaru4ever píše:
Na Mobile.de má auto za 3 týdny 1400 rozkliknutí inzerátu a hlavně si ho do své "virtuální" garáže uložilo 23 lidí. Očekávám, že ti všichni čekají, kdy snížím cenu, nebo jenom zatím sbírají odvahu... Na autoscoutu zatím 780 rozkliknutí.
Ještě k této teorii.

V segmentech zajímavých ojetých aut (veterány, youngtimery, sportovní auta) je vysoká koncentrace inzerčních onanistů, tedy lidí, kteří nic nekupují, nechtějí kupovat nebo na to ani nemají, ale stejně nemají nic lepšího na práci, než několik hodin denně brouzdat v inzerci a slintat nad ojetinama. Někteří dokonce aktivně oslovují prodávající a vyptávají se na detaily, aniž by reálně měli zájem.

Takže nějaké klikání a přidávání do garáže bych jako reálný zájem neinterpretoval.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od martas »

Subaru4ever píše:Přesně o tomhle autě mluvím
Osobně to ověřené nemám, ale pokud se dobře pamatuji, tak podle DH za něj Bím chce nějakých 120.000 Kč
Ten Bin neni zadna lace,ale tohle fakt posr.l s tou cenou :-/
Jinak Tome ,mas pravdu,pekne se to cele hodi do popelaku a jeste se zavre i poklop :-DDD
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
mišus
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1478
Registrován: pon dub 27, 2015 8:12 pm

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od mišus »

Kluci, Mirka osobně znám už celkem dlouho. Bude to pomalu deset let a to jak z dobrý, tak ze špatný stránky. RX-Rko jsem chtěl od něj koupit taky, měl to čerstvě dodělaný (levostranný rízení) a papíry k tomu ještě nebyly zlegalizovaný. Nabídnul jsem mu za něj 90tisíc a Mirek mi řikal, že chce 120t. Chápu ho a souhlasim s nim, ty peníze jsem neměl, ale když bych je měl, koupim ho. Libera taky nabízim okolo 100t a jestli si myslíte, že je to moc, jste na omylu, ono záleží na stavu auta a když je vyvařený, nalakovaný, má kompletně udělanej podvozek co se tejče mechaniky a k tomu G.O motoru i s vejfukem -mám se za tu cenu stydět?? Ani náhodou. To vivio je ve stavu jako nový a kde to auto seženete a když už, tak na kolik by Vás to přišlo?? Co se tejče dílů na vivio bez turba i s turbem, tak dostupný jsou.

Subaru4ever:Co se tejče renovace Leona, tak nový auto z toho uděláš tak za 150t, ale jen v materiálu a kde je práce?? Práce většinou spolkne víc peněz, než díly, pokud si to vše neděláš sám jako já (motor,podvozek,klempířinu,lak). Kdo renovaci auta nedělal, nikdy neví o čem mluví. A věř tomu, že jak do toho začneš řezat flexou, začneš se divit, jak je to vlasně schnilý a ve finále zjistíš, že máš doma šrot. Nemluvim o tvym autě, ale globálně o subaru. Michal
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od Subaru4ever »

Leone je prodáno a míří do Švýcarska k Zurišskému jezeru. Kupuje ho majitel jednoho Subaru servisu (a není to Emil Frey :-D ). Právě je Leonek v Německu, zítra bude předán *_*=*_*
Čeká ho podle všeho zcela luxusní budoucnost ,,,,| (*_^) |,,,,

Zlatá kola ode mě odkoupí jeden zdejší člen a umístí je na své renovované vozidlo ;o)(o; ^_~|^_^
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od cerv »

Necekal bych,ze to dopadne takhle,ale má to logiku a tam to auto zachrani!Jen jsem zvedav,zda si někdy poridis nějakou nahradu...
Uživatelský avatar
klimat
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 321
Registrován: sob kvě 22, 2010 7:46 am
Jméno a příjmení: Tomas Klima
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: P: Subaru Leone 1800 4WD r.v. 1983

Příspěvek od klimat »

Subaru4ever píše:Leone je prodáno a míří do Švýcarska k Zurišskému jezeru. Kupuje ho majitel jednoho Subaru servisu (a není to Emil Frey ). Právě je Leonek v Německu, zítra bude předán
Čeká ho podle všeho zcela luxusní budoucnost

Zlatá kola ode mě odkoupí jeden zdejší člen a umístí je na své renovované vozidlo

Adame, tak to bych ani já nečekal. Škoda je ho, HUNTER verze byla, až na své mouchy, fajn kára. Tak držím palce s nějakou plnohodnotnou náhradou.
Tomáš K.

Subaru diagnosa
www.boxerauto.cz
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“