Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14870
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Tapan »

Jo, mně to taky přišlo zbytečně škarohlídské, proto jsem reagoval. Jinak žádnému bazaru samozřejmě nevěřím ani nos mezi očima a navíc je to auto, i při nejlepší vůli a nejčistším svědomí všech zúčastněných to může vypadat super a pak mě to nechat plakat u krajnice 20 km od bazaru :-D
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7831
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od mnov »

Ta H6 2004 vypadá podle fotek opravdu dobře. Když porovnám stav motorového prostoru s naším Foresterem, tak je to neuvěřitelně zachovalé. Horní držáky chladiče jsou netknuté, šrouby neorezlé, to nechápu. Škoda, že do toho není vhodný plyn. Hodil bych Forejse do šrotu a koupil to. :-)
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od masha »

Jo to souhlasím se vším co píšete..

Sima: určitě se dá něco ověřit a zjistit nějaké info.. Já byl až překvapen po koupi otb jak málo o tom autě vlastně vím :-) Ale prostě jsem to koupil a hotovo ObrázekObrázekObrázek

Viz moje zkušenost a octavkou, kterou jsem si nechal dovezt z německa na zakázku, první majitel, vše doložené od výměny stěračů po každý větší servis. Prostě k autu byl štos papírů... No a za dva měsíce padlo DSG a byl jsem tam za 32tis a to ještě byla dobrá cena díky pár známostem :-)

Tím chci jen říct, že ne vždy je servisní kniha a pakl dokumentů záruka dobré koupě ObrázekObrázek



Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od baazzaa »

Tenhle Outback už visí na netu tak 2 měsíce, taky jsem si myslel, že se moc dlouho neohřeje, ale asi to dnes není mezi těma všema Octávkama moc horký zboží. Jinak souhlasím, že podle fotek vypadá opravdu zachovale.

Další z pěkných kousků se už po třetí otočil na ricardo.ch, zatím šel s cenou dolů z původních 8900 na 7900, což i tak si myslím, že je dobrá cena, kor jestli ty kilometry seděj.

https://www.ricardo.ch/de/a/subaru-outb ... 098671744/
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24338
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

masha píše:Jo to souhlasím se vším co píšete..

Sima: určitě se dá něco ověřit a zjistit nějaké info.. Já byl až překvapen po koupi otb jak málo o tom autě vlastně vím Ale prostě jsem to koupil a hotovo



Sent from my iPhone using Tapatalk
Jooo, koupíš, chceš to, to je někdy tak jasný signál, že jde člověk jednoduše do " toho" taky mě to může ještě postihnout, dám hodně na první pocit-y.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od pichy »

155 tisíc a vy se divíte, že se to prodává "už" dva měsíce? kdo mi dá 155 tisíc, může si odvézt naši h6. je z česka, najeto má o 40 tisíc víc, je stejně zachovalá a mám k tomu všechny faktury. kdo dá tolik peněz za tak starý pekáč je u mě prostě blázen <:-< :-)
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10651
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mira »

baazzaa píše: Další z pěkných kousků se už po třetí otočil na ricardo.ch, zatím šel s cenou dolů z původních 8900 na 7900, což i tak si myslím, že je dobrá cena, kor jestli ty kilometry seděj.

https://www.ricardo.ch/de/a/subaru-outb ... 098671744/
Za skoro čtvrt míče mi 13-letý auto jako dobrej kauf nepřijde.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od emve »

mnov píše:Ta H6 2004 vypadá podle fotek opravdu dobře. Když porovnám stav motorového prostoru s naším Foresterem, tak je to neuvěřitelně zachovalé. Horní držáky chladiče jsou netknuté, šrouby neorezlé, to nechápu. Škoda, že do toho není vhodný plyn. Hodil bych Forejse do šrotu a koupil to.
Auto je dobře připravené k prodeji evidentně, možná přelakované kosmetické vady, umyté, vyluxované, vytepované, ošetřená kůže, plasty, motorový prostor, možná i v jednom kroku rozleštěný lak. Reálně to mohou být investice do 10 tis. Kč, díky kterým auto, které nedojede ani domů, vypadá hezky. Já na tohle moc nedám.

A ta přední část motorového prostoru, spíš bych řekl, že to bylo bouchlé na předek, proto to vypadá nově. :-)

Tím neříkám, že to není zajímavé auto, ale tu onanii bych úplně nepřeháněl. Jeden kamarád se tím živí, že z vraků dělá kosmeticky hezké auta a lidi mu trhají ruce za nesmysl peněz.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od baazzaa »

Tak kauf století to určitě není :-D

Spíš je dobré mít přehled, že se dají sehnat i celkem pěkné a zachovalé kousky. Samozřejmě vždycky je základ to auto prohlídnout osobně a udělat si nějaký závěr...

Pokud dneska člověk vybírá alespoň trošku rodinné 4x4 do 200 tis. Kč (což jsem vybíral já před cca rokem a půl), na výběr fakt moc není, Octavia Scout za v podstatě stejnou cenu, stejné ročníky, Passat alltrack je s cenou pořád někde úplně jinde... apod. Pak mi to s přihlédnutím na konkurenci fakt tak špatná nabídka nepřipadá B-) , alespoň ne na první pohled.
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od RadekN »

Když má na to člověk chuť a čas, tak je asi lepší koupit šunku za méně peněz a všechno si udělat a zrepasovat. A pak je jistota ,,,,| (*_^) |,,,,
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od emve »

baazzaa píše: Pokud dneska člověk vybírá alespoň trošku rodinné 4x4 do 200 tis. Kč (což jsem vybíral já před cca rokem a půl), na výběr fakt moc není, Octavia Scout za v podstatě stejnou cenu, stejné ročníky, Passat alltrack je s cenou pořád někde úplně jinde... apod. Pak mi to s přihlédnutím na konkurenci fakt tak špatná nabídka nepřipadá , alespoň ne na první pohled.
Ano, čtyřkolky určitě lépe drží hodnotu a je menší výběr, takže to určitě není jednoduché.

Jen bych se taky nebránil spíše tomu koupit klidně kosmeticky horší kousek (předface 3,0R už jsou nezřídka okolo stovky), vrazit do něj 20 za lakování, čištění, tepování, leštění a mít stejné auto levněji. Ano, opečovávaná leštěnka po fandovi je vždy nejlepší řešení, ale tohle imho nebude ten případ, tohle bude spíš běžná italská ojetina, která nedávno byla ještě pojízdný popelník (kdo zná italy, ví), jen si s ní bazarník dal práci (investice 20, cena +50).
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od vena »

Já mám taky cuky do otb naskočit,ale představu o ceně za rok 2004-5 mám +- sto litrů, protože starou verzi 154 jsem před 2lety prodal za asi 64 tisíc.ted jsou muší ty auta být tak max za pade.a na tenhle propad cen čekám u 180 kW verze, snad se dočkám e. :-D
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10659
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od podvlada »

RadekN píše:Když má na to člověk chuť a čas, tak je asi lepší koupit šunku za méně peněz a všechno si udělat a zrepasovat. A pak je jistota
Moje řeč ;-D
Šunka za 66
Hodiny práce radši nepočítám :-)
Peníze radši taky ne :-D
Zvenku to vypadá pořád jako šunka
Ale mechanicky myslím že dobrý.
Akorát jsem s penězmi asi hůř, jednak ten servis motoru (zas mám ale jistotu) a pak třeba mám vlastně asi zbytečně tři sady kol.
Ale na lak seru, na ten to nejezdí a aspoň mi neštve když se mi o to někdo opře u nákupáku nebo s tím projedu keř :-DDD
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
romull
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4156
Registrován: pát zář 09, 2011 8:39 am
Bydliště: Jemnice, Vysočina

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od romull »

Tak třeba na dojíždění do práce šunku klidně jo, mechanicky ji dát do kupy a potom už jen kontrolovat abych neskončil i se sedačkou na zemi :-D . Kdybych si to auto ale chtěl nechat nadosmrti, tak raději přidám, protože to opotřebení motoru, převodovky a vůbec všech exponovaných dílů sotva nějakou údržbou zmírním a měnit je by vyšlo dráž než koupit o půlku novější a zachovalý kus.
Ex:Subaru Outback 3,0R AT Comfort Navi MY 2007.... srdcovka a moc mě bavíl, budu vzpomínat
Nyní: BMW 330xd AT
Grip
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 106
Registrován: stř kvě 24, 2017 9:31 am

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Grip »

Nechci delat advokata nejakymu autobazaru, ale muzu zodpovedne rict, ze muj Forestr z 2007 od nich na sobe nema stopu rzi, neni bourany a stav kilometru taky (dle vseho) odpovida.
Subaru Forester SG II
ex Subaru Libero SDX-SR
Universal Carrier No.1 Mk.III
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“