Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Odpovědět
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od PeteBiggy »

Levap píše:Já bych to bral i jako 1.auto.

Odesláno z mého Nokia 6.1 pomocí Tapatalk
Tak ono XVčko je super auto, pokud teda člověk nepotřebuje větší kufr :-)
Ale tady konkrétně je "problém" jinde. A sice v převodovce. Jakože když už bych se dokázal přenést přes to, že ten motor prostě v zásadě výkonově není dostatečný pro variátorový typ převodovky, tak už bych teda rozhodně neskousl ten starší typ Lineartronicu, který neumí sázet virtuální stupně resp. simulovat klasický automat....Ale tenhle odladěný facelift 16/17 první generace (podvozkově, odhlučněním a interiérem) s manuální převodovkou v této výbavě, tak jak jsem to měl já = super kára. Doteď moc rád vzpomínám =)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

bahamut77 píše:Mně se ta barva líbí

Odesláno z mého SM-G950F pomocí Tapatalk
Mě docela taky,rozhodně víc jak cesťákovská šílená oranžová,ta je jakobych si oblékl silničářskou vestu.
Jinak jsem zvědav co David,jestli to veme,páč to bylo za hubičku.Jestli tam nebud nějaký problém,ale nevypadalo to...No hlavně jestli David vůbec něco napíše,nebo napíše něco víc,než jen-tak je doma :-)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od pichy »

To XT mi pán nabízel před několika týdny na můj poptávkový inzerát na bazosi. Já jsem z něj moc nadšený nebyl. Je tam spojka na výměnu a všechny lemy na vyvaření. Předpokládám, že podlaha už bude durch, ale auto jsem neviděl. Sedačka řidiče je dodřená, na ten udávaný nájezd mi nesedí. Je to dovezené z Rakous, takže si o tom myslím svoje :-) Pak taková klasika, že nestahují okna, chybí zadní stěrač, nefunguje DO atd. Co je zajímavé, jsou k tomu dvě sady plecháčů ale jen se zimními. Ale jo, když do toho člověk 40 nasype, bude to fajn kára :-D
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
newli
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2390
Registrován: stř kvě 25, 2011 11:36 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od newli »

nothink píše:Úplně to neodpovídá názvu vlákna, ale nevím kam s tím, tak ... Nezná někdo uživatele pod nickem David Stennett ze SFC skupiny na FB? Měl by být z Prahy, popř. okolí. Nabízi k prodeji Subaru a nikdy jsem nad koupí vozu na ulici nepřemýšlel, tak bych nerad začal blbě, proto ta úvodní otázka. Kdyžtak mě kontaktujte skrze SZ. Díky.
Neznam, ale pred aqsi dvema nebo tremi lety jsem resil pripadny prodej legacy do finska, pricemz david stennett byl kontaktni soobou toho fina. Nakonec to padlo, takze jsem ho nevidel osobne. Ale bylo zrejme, ze tu trvale zije a je to subaru fanda. Vic nevim.
Prodáno: BMW 340i xDrive Touring, ZF automat, LCI (7/2015)
Největší ostuda značky subaru: Subaru Legacy 2.0D, MT, MY08-09 ... první motor umřel v 64.000 km, druhý po 3.000 km a třetí vykázal znaky smrtelnosti po 35.000 km
Prodáno: Saab 9-3 2.8T Turbo X SportCombi (2008)
Prodáno: Subaru Impreza STI, Type R, MY98
Uživatelský avatar
nothink
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 862
Registrován: ned pro 30, 2018 8:34 pm
Jméno a příjmení: Vojtěch Hvězda
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od nothink »

newli píše:
Neznam, ale pred aqsi dvema nebo tremi lety jsem resil pripadny prodej legacy do finska, pricemz david stennett byl kontaktni soobou toho fina. Nakonec to padlo, takze jsem ho nevidel osobne. Ale bylo zrejme, ze tu trvale zije a je to subaru fanda. Vic nevim.

Díky moc i za tyto infomace.
SUBARU OUTBACK BE/BH H6 3.0 AT 154kW MY2003
SUBARU OUTBACK BE/BH 2.5i MT 115kW MY2002
ŠKODA OCTAVIA COMBI 2.0FSI AT 110kW MY2007
TOYOTA PROACE (DODÁVKA) 2.0D MT 94kW MY2014
PeteBiggy
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1295
Registrován: pát úno 10, 2017 2:56 pm
Bydliště: Biggyho Beskydský Rajón
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od PeteBiggy »

https://auto.bazos.cz/inzerat/102214504 ... WD-20i.php

Tak dnes už 350 000!?? Akorát teda drobný detail, tel. číslo je nedostupné :-D Za ty prachy bych to bral z fleku, ale to nebude jen tak.... =)
Alfa Romeo Stelvio Veloce 280/2023-MY 2022/ & Suzuki Swift 1.2/2022/ & KTM SMT limit. ed./2011/
Ex AR Stelvio B-Tech 280/2020/ & Subaru Forester 2.0 XT/2018/ & Subaru XV 2.0 MT/2016/ & spousta motorek
Subaru & Alfa Romeo by Pete Biggy!!!
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10646
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mira »

Podle SPZ není ani pojištěný.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

pichy píše:To XT mi pán nabízel před několika týdny na můj poptávkový inzerát na bazosi. Já jsem z něj moc nadšený nebyl. Je tam spojka na výměnu a všechny lemy na vyvaření. Předpokládám, že podlaha už bude durch, ale auto jsem neviděl. Sedačka řidiče je dodřená, na ten udávaný nájezd mi nesedí. Je to dovezené z Rakous, takže si o tom myslím svoje Pak taková klasika, že nestahují okna, chybí zadní stěrač, nefunguje DO atd. Co je zajímavé, jsou k tomu dvě sady plecháčů ale jen se zimními. Ale jo, když do toho člověk 40 nasype, bude to fajn kára
Takže nakonec vychází minimálně obvyklá cena :-D
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Bodyšek »

PeteBiggy píše:https://auto.bazos.cz/inzerat/102214504 ... WD-20i.php

Tak dnes už 350 000!?? Akorát teda drobný detail, tel. číslo je nedostupné Za ty prachy bych to bral z fleku, ale to nebude jen tak....

Mit pachy a kdyby to bylo v pohode tak bych to taky bral. Pekna barva,nic nenajeto i kokpit,celkem nove. Ale zatim se kolem toho mota nejak moc problemu. Nepojistene auto,nefunkcni telefon,mozna email bude fungovat Obrázek. Vsecko vyleze na povrch. A VIN na Cebii tam neni,kdo by mnel zajem ze si to proveri.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od vrgada »

podezrela auta nebrat
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yohn »

Bodyšek píše:

Mit pachy a kdyby to bylo v pohode tak bych to taky bral. Pekna barva,nic nenajeto i kokpit,celkem nove. Ale zatim se kolem toho mota nejak moc problemu. Nepojistene auto,nefunkcni telefon,mozna email bude fungovat . Vsecko vyleze na povrch. A VIN na Cebii tam neni,kdo by mnel zajem ze si to proveri.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Po zazitku s tim zborenym cernym GT od Frantovo svagra si o CEBII nedelam zadny iluze.
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Uživatelský avatar
podvlada
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 10650
Registrován: úte led 01, 2019 5:43 pm
Jméno a příjmení: Vláďa Podlešák
Bydliště: Plzeň

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od podvlada »

vrgada píše:podezrela auta nebrat
Já v jednom podezřelým jezdím a zatím drží pohromadě (a to už jsem se v tom vrtat zkoušel) :-D Ale je fakt, že jsem měl posvěcení z nejvyšších míst :-)

Jinak, s Cebií bych si taky iluze nedělal. Platit za službu, která nemá žádnou garanci poskytnutých dat? Takhle můžou legálně tvrdit o kterémkoliv autě co chtěj. Hlavně že zákazník platí...
Subaru Outback '04 BP 3.0 H6 180 kW <vlákno zde> Obrázek
Subaru Forester '05 SG 2.0 H4 92 kW <vlákno zde> Obrázek
ex Ford Mondeo II '00 1.8 I4 85kW
ex Alfa 156 '99 2.5 V6 140kW CUORE SPORTIVO!
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od emve »

pichy píše:To XT mi pán nabízel před několika týdny na můj poptávkový inzerát na bazosi. Já jsem z něj moc nadšený nebyl. Je tam spojka na výměnu a všechny lemy na vyvaření. Předpokládám, že podlaha už bude durch, ale auto jsem neviděl. Sedačka řidiče je dodřená, na ten udávaný nájezd mi nesedí. Je to dovezené z Rakous, takže si o tom myslím svoje Pak taková klasika, že nestahují okna, chybí zadní stěrač, nefunguje DO atd. Co je zajímavé, jsou k tomu dvě sady plecháčů ale jen se zimními. Ale jo, když do toho člověk 40 nasype, bude to fajn kára
Tak ten Forester je klasickým důkazem, že žádná mega výhodná koupě neexistuje. A prodávající takřka nikdy není tak hloupý aby prodával výrazně pod cenou.

Taky jsem na ten inzerát koukal, že bych to dle fotek a popisu za ty drobné vzal, čekal bych cenu tak 120-130... Tak už je to jasné. :-)
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od pichy »

mno já si hlavně myslím, že ceny za ty SG forestery XT jsou ceny hodně nadsazené. za skoro 20 let starý pekáč dávat 130 tisíc je docela úlet, ale chápu, že když to lidi kupují... každopádně na podzim bylo dost kousků okolo 80 tisíc korun, sice s větším nájezdem, ale s dobrým servisem. preferoval bych spíš takový nákup. obzvlášť, když to chci fakt jen na létačku okolo komína.

pán teď už v inzerci píše, že lemy jsou opravené, ale nějak se mi nechce věřit, že by u těch aut koroze začínala a končila na lemech. když se do toho řízne, je jasné, že to leze až na kapsu tlumiče. podle mě je to jen nějaká provizorní oprava, nevěřím, že to není chycené víc. když to bylo před opravou, chtěl za to 75 tisíc. předpokládám, že za 3 tisíce neudělal vyvaření, jaké to potřebuje. ale třeba se pletu.
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24305
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

No já teda furt preferuju menší nájezd s relativně snad teda jakž takž servisem a radši si vždy připlatím,vím není nájezd jako nájezd,ale pro mě je to furt hodně zásadní údaj,ten první na který hledím v samotném popisu auta.Nejde jen o motor,jde o všechnu mechaniku!Která se následně prodraží...Ano,pak je důležité jestli lze ten nájezd slušně a důvěryhodně nějak podložit,jinak to absolutně ztrácí význam.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“