Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Jackylle »

yohny, v klidu...
Jak tak nad tím přemýšlím, to stejně nemám šanci stihnout přivézt a opapírovat než odjedu na dovolenou. Leda by vydrželo až se vrátím, o čemž velmi pochybuji.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19067
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od hamoun »

Jackylle píše: Na tom opavském je podle fotek dost divných věcí, minimálně je to obouchané a Dancarsu nestojí za to se o tom zmiňovat, asi to zapadá do celkového obrázku toho servisu...
uz je inzerat doplnen :-D

uprimne …

nenasel jsem nikoho, který by fotil lip auta na prodej nez prave tenhle prodejce. Ma nafocene jak auto z tech spravnych pohledu a uhlu, tak všechny pripadne problémy na karoserii, v interieru … a fotek v slusnem rozliseni je vždy dost na to a si udelat obrazek o tom, jak auto ve skutecnosti vypada ...
Přílohy
Výstřižek.PNG
škoda superb
ex WRX 2008
esenbe
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 194
Registrován: pon říj 12, 2009 11:24 am

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od esenbe »

To je divný, ale já měl právě s Dancarsem docela dobrý zkušenosti ( i když problémy byli - nakonec se však vyřešili shodou ) - koupil jsem tam ženě kdysi forestra SF 98. Prodal jsem ho po roce a půl za stejný peníze co ho koupil a jezdí podle všeho doteď.
Subaru forester 2.0 GL MY98
Subaru legacy 2.0i CVT 2010
Uživatelský avatar
yohn
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11958
Registrován: stř črc 13, 2011 5:58 am
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Šumava
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yohn »

Luci nedal jsem to, nebyl prostor :-/
ex. Subaru Crosstrek 2.0i r.2018
ex. Subaru Forester 2.0X r.2006
ex. Subaru Outback 3.0R r.2006
ex. Subaru Outback 3.0 H6 r.2000
ex. Subaru Forester 2.0X r. 2003
ex. Subaru Forester 2.0X r.1999
Bodyšek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1706
Registrován: pát úno 10, 2017 1:30 pm
Jméno a příjmení: Bohumil Kohout
Bydliště: Teplice nad Bečvou č.13

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Bodyšek »

esenbe píše:To je divný, ale já měl právě s Dancarsem docela dobrý zkušenosti ( i když problémy byli - nakonec se však vyřešili shodou ) - koupil jsem tam ženě kdysi forestra SF 98. Prodal jsem ho po roce a půl za stejný peníze co ho koupil a jezdí podle všeho doteď.


Prave to je ten problem Obrázek. Koupit a prodat ok. Ale aby se o nej nekdo poradne postaral ro ne. Mam na ro jiny nazor. 1.5 a pul roku kolik najedes km? Nebo zenska? Kazdy ho vec nazor a zkusenost! Za mne servis Dancars Opava nic!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19067
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od hamoun »

hele... to je furt dokola …
myslim, ze jsem v Dancars nechal delat vic servisu, nez kdokoliv z vas … prave tak, jak pises …
stejne tak kolegove z práce …

ale … vždy bylo vse v pohode - netrdim, ze nemůžou udelat chybu … ale clovek se normlane domluvil a vse se vždy vyresilo …
pomohli mi v hromade situaci. mel jsem hromadu nestandardnich pozadavku. delali mi na autech hromadu věci, ktere delali poprvé. vždy nad praci premysleji a hledaji reseni. delaji ji peclive. vždy se snazi poradit.

prave servis je to, co je na danem servise paradni … a funguje … !!!

fakt me sere, ze na servis, kde jezdim hromadu let furt někdo plive …

ted uz subaru nemam, ale jezdim tam se Swiftem … a dali mi ho postupne dokupy … a proti Suzuki servisu, kde jsem puvodne jezdit chtěl, je ten pristup opet velmi velmi nadstandardni … proste parada ...
škoda superb
ex WRX 2008
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24303
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od sima »

Nedivím se,že jsi nasraný,když jsi byl vždy spokojen.Taky se nedivím,že někdo jako Bodyšek plive na servis,když si zažil co si zažil...to mu snad nemůžeš mít za zlé???Četl jsi jeho anabázi?
Jo je to furt dokola a máš pravdu,každý ať si servisuje auto kde chce,jen jsem rád za reakce z obou stran,já jo teda :-|
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Jackylle
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2070
Registrován: stř pro 11, 2013 10:52 pm
Jméno a příjmení: Lucka
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Jackylle »

yohn píše:Luci nedal jsem to, nebyl prostor
Nevadí, aspoň mi nebude hlodat v hlavě, že bych pro něj stejně nestihla dojet.

S těma servisama... já chápu, že se něco může nepovést každému. Ale nechápu tyhle diametrálně odlišné zkušenosti. Někdo na 100 % spokojen, jiný si zažil noční můru. A kdyby to byl jeden... vždyť to už je tady v okolí třetí, který napřed všichni jen chválili a pak se objevily otřesné kauzy. Fakt tomu nerozumím...

A s těmi fotkami z Dankarsu... beru to, že to nafotili tak, ať je vše vidět. Něco je i velmi a nezpochybnitelně zřetelné. A jinde se zrcadlí okolí a až tak zřetelné to není, ale chápu, že to jinak nejde a já na tyhle věci na fotkách nemám kdovíjak dobrý postřeh (můj problém, než něco vyberu tak se vycvičím), takže je fajn, že to tam i napsali (možná nemuseli být osobní, ale na to se můžu... ). Tenhle forejs jsem vyhodnotila, že ač je blízko a na první pohled vypadal lákavě (taky proto, že osvědčený a kvalitní Dankars :-/ ), nestojí mi za to tam jezdit, protože se dají najít i hezčí.

Teď si dám pauzu, lego, doufám, nějak dojede do servisu, já odletím na dovolenou a pak se uvidí.
Lucka

"Postarej se o svého koně a tvůj kůň se postará o tebe."

Subaru Forester "Sněžný Lišák" SG BiFuel
Ex Subaru Legacy GX 2.5 4AT zůstává na dohled
American Quarter Horse, all hoof ride off road
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yeti »

Hamoun: aniž bych tu chtěl toto téma nějak rozviřovat - nemůže to být tím, že jsi v servise nechal postupně hromadu peněz? Chápu, že lidí, kteří až tak úplně nehledí na kačku si servis považuje a hýčká je. MOŽNÁ k člověkdovi, co tam přijede občas, nebo jen na nutnou údržbu už servis tak vřelý není... Aniž bych to chtěl nějak vztahovat na tento servis. A to je právě škoda, protože jednou-dvakrát člověk přijede s "cypovinou" a potřetí tam nechá nějakou větší kačku....
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
Kolben
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 5405
Registrován: pon bře 26, 2012 2:06 pm
Jméno a příjmení: Honza
Bydliště: Holýšov

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Kolben »

Tahle uvaha neni uplne podstatou veci si myslim. Servis by mel byt vrely na kazdeho bez ohledu jak casto tam servisuje. To ze Hamoun byl a je spokojen mu uprime preju. To je totiz zaklad vseho. Vybudovat duveru v servis trva dlouho. Ztratit ji pak lze vsak velice rychle.
Outback 2.5i Sport Lineartronic 2017
Outback H6
Slepice ´18
---
Subaru Justy 1.2 4WD (MY95)
Forester XT Sport 2017 (MY18)
WRX STI Sport 2016
Forester XT 2014 - Executive
Legacy Combi 2.0D Sport - 2012
https://www.spritmonitor.de/de/user/kolbic.html
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3007
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od yeti »

Kolben: naprosto s tebou souhlasím. Servis (poskytovatel jakékoli služby) by neměl měnit svůj přístup podle toho, kolik tam zákazník utratí. Jen jsem zmínil i tuto možnost, která by mohla vysvětlit odlišné zkušenosti lidí.
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16138
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od quickly »

Ono taky záleží na mechanikovi, kteří se bohužel ve velkých servisech dost točí :-/ .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
jkotek
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1882
Registrován: úte úno 14, 2017 9:51 am
Jméno a příjmení: Jan Kotek
Bydliště: Praha

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od jkotek »

Na mechanikovi to skutečně nakonec závisí. Ale velký servis má více možností jak ty s levejma rukama "nepouštět na saka". Neboli problémy, které přesahují schopnosti jednoho mechanika, předat zkušenějšímu. Jinak není rozdíl mezi servisem s 10 mechaniky a deseti garážníky.
Vlastně garážník by byl lepší, tam víš, za kým jdeš.
Daily: Subaru Outback 2.0D CVT Active, MY2015
Obrázek
Summer: Subaru Legacy 3.0R, MY2005
Obrázek
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19067
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od hamoun »

yeti píše:Hamoun: aniž bych tu chtěl toto téma nějak rozviřovat - nemůže to být tím, že jsi v servise nechal postupně hromadu peněz? Chápu, že lidí, kteří až tak úplně nehledí na kačku si servis považuje a hýčká je. MOŽNÁ k člověkdovi, co tam přijede občas, nebo jen na nutnou údržbu už servis tak vřelý není... Aniž bych to chtěl nějak vztahovat na tento servis. A to je právě škoda, protože jednou-dvakrát člověk přijede s "cypovinou" a potřetí tam nechá nějakou větší kačku....

servisak - zamestnanec - z toho ma jen praci .. penize navic urcite ne ..
muze mu byt uplne jedno, co servisuje ... jede kus za kusem ...

mozna .. kdyz clovek meni brzdy co 15tkm, udelaji je treba pecliveji ?? ... ja nevim :-D

navic to byl vzdy sluzebak (pokud to bylo subaru) ... je duvod pristupovat k tomu poctiveji? :)

servisaci se tam zas tak moc netoci ... jsou tam 2 hlavni (uz dost let) ... a tusim, ze jeden (mozna ted dva? nevim) k ruce ...
ale jsem si jist, ze i STi brzdy vymenene tim "k ruce" , byly udelany bezvadne ... (nesledoval jsem, kdo co delal .. .. jen me zajimalo CO delali )
škoda superb
ex WRX 2008
esenbe
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 194
Registrován: pon říj 12, 2009 11:24 am

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od esenbe »

Bodyšek píše:


Prave to je ten problem . Koupit a prodat ok. Ale aby se o nej nekdo poradne postaral ro ne. Mam na ro jiny nazor. 1.5 a pul roku kolik najedes km? Nebo zenska? Kazdy ho vec nazor a zkusenost! Za mne servis Dancars Opava nic!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Hele, ale tato událost se udála minimálně 6 let zpět. A to auto jezdí tomu člověku co jsem mu to prodal dodnes.
Nikde to asi není ideální, ale podle mě je Dancars v rámci prodejců/servisů nových aut naprostý nadprůměr. Možná taky proto jezdí po Opavsku tolik Subárek. Třeba takový autobond si může o jejich prodejích podle mě nechat jenom zdát a to sídlí v Ostravě.
Subaru forester 2.0 GL MY98
Subaru legacy 2.0i CVT 2010
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“