Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Odpovědět
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od geraltos »

Tak jsem toho Outbacka viděl.
Myslím, že to nemusí být špatná koupě, ale nevím jestli do něj půjdu:
- auto s velkou pravděpodobností má udávaný nájezd,pán má u domu jestě dvě novější Volva, tohle slouží jako takový otloukanek na krátké pojezdy po Praze
- servis v AWD, ale serviska nevyplněna, koupeno u Freye, pak servisovano v Hostivaři asi do 90 tisíc, koupil to 2010 ve 130 tis
- neví jestli byly dělané rozvody, ale za posledních 7 let určitě ne
- bude to chtít asi udělat brzdy
- prum spotřeba 9l, pan jezdil hodně na pohodu na i podle toho co říkal, tak asi dost motor podtacel
- olej zere dle stylu jízdy,ale kolem litru na tisíc
- kuřácké auto, vozilo psy, ale interiér není moc zničený
- nikdy nebyl plyn ani tažné, takže pozitivni
- kola dost oparkovane od obrubníků, zimaky hankook s pěkným vzorkem, jezdí na nich celoročně
- předek po kontaktu při parkování, nárazník drží,ale optika horší a trochu to dostala i kapota
- zadní nárazník dříve vyměněn
- špatný kontakt na rádiu, hraje ale nejde displej


Celkově za mě auto na zvážení, ale není to opecovavany mazlík, spíš pracant na malé pojezdy.
Motor šlapal pěkně,ale byl předtím teplý, studený start nevím.

129 bych za něj nedal, dalo by se o tom uvažovat za 100 tisíc a těch 29 dát hned do servisu (rozvody, brzdy, oprava předku)


Odesláno z mého Lenovo S90-A pomocí Tapatalk
WRX 2003
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od MichalSK »

Ja se byl pro zmenu dnes podivat na H6ku MY2007 u Emila na Cernaku http://www.tipcars.com/subaru-outback/s ... 61527.html a musim rict, ze me to docela zklamalo. Mel jsem tam rezervaci, rekli, jak je to auto krasne, ale nebylo. Uz cena me trosku zarazela, 218 by bylo krasny, ale ac je auto servisovane, tak je cele zespod dorezle (jak kdyby nekde hooodne dlouho stalo), takove, jak bych to rekl, "nevonave", poskrabane, zasla, ale jakoze zasla sedadla a i motor se mi zdal, ze na volnobech se nejak moc klepal a zvuk nebyl nic moc. Ani jsem ho nebyl projizdet, muj technik rekl, ze to nema cenu, ze on by to nekupoval. Evidentne ho mel majitel jako hodne spotrebni zbozi....coz by ve finale s auty asi melo byt, ale ja/my jsem/jsme asi jina sorta :-D :-D

Shanim faceliftovanou verzi uz pres 3/4 roku, ale zacinam zjistovat, ze ma H6 MY2004 (o 70tis najeto vic) je v daleko krasnejsim stavu, motor jde lehceji, ... nez auta o 3-5 let novejsi, ktere se na nasem trhu prodavaji. Docela me to zkalamalo. Tim nechci rict, ze to auto je vylozene past, ale ....me nezaujalo.
Kazdopadne nekdo ho urco vezme, za mnou pry je na prohlidku spousta cekatelu, takze kdo jde po mne na prohlidku, tak mu preju hodne stesti at to auto dlouho drzi.

A kdyby se zde nekdo nasel, kdo planuje prodat sveho mazla, coz je spis z rise snu si myslim, tak at da urco vedet, budu rad za kazde info.

Mejte se a diky
Michal
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mira »

geraltos píše:Tak jsem toho Outbacka viděl.
- olej zere dle stylu jízdy,ale kolem litru na tisíc
Odesláno z mého Lenovo S90-A pomocí Tapatalk
To jako fakt? To u takovýho auta nemusíte měnit olej, protože u intervalu ho máte vyměněnej už 2x dokola.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od geraltos »

Míra: no já si to zažil s WRX, tři roky jsem dolejval litr na tisíc a pak jsem za 85 litrů udělal novej motor.

ale říká se to, že ty motory jsou náchylný na spotřebu oleje a je potřeba to často kontrolovat. litr na tisíc není vůbec výjimka.

nevím, jestli to souvisí s tím, že je to konstrukčně boxer, možná gravitace působí na písty a časem to vybrousí válec do oválu. nebo odchází kroužky. nevím, jen spekulace...
WRX 2003
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mira »

No asi jak který motory. Atmo impreza s čvrt mega na hrbu nebrala mezi výměnama nic. Vůbec nic. A když jsem ho měnil po 10 tisících byl čistej jak novej. U XT jsem dolíval půl litru a to přičítám i slzícím ventildeklům. U 2,5 se uvádí dost, ale až takhle?
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Uživatelský avatar
dulas
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 533
Registrován: čtv lis 24, 2011 9:44 pm
Jméno a příjmení: Radovan Drahorád
Bydliště: Alšovice

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od dulas »

MichalSK píše:Ja se byl pro zmenu dnes podivat na H6ku MY2007 u Emila na Cernaku http://www.tipcars.com/subaru-outback/s ... 61527.html a musim rict, ze me to docela zklamalo. Mel jsem tam rezervaci, rekli, jak je to auto krasne, ale nebylo. Uz cena me trosku zarazela, 218 by bylo krasny, ale ac je auto servisovane, tak je cele zespod dorezle (jak kdyby nekde hooodne dlouho stalo), takove, jak bych to rekl, "nevonave", poskrabane, zasla, ale jakoze zasla sedadla a i motor se mi zdal, ze na volnobech se nejak moc klepal a zvuk nebyl nic moc. Ani jsem ho nebyl projizdet, muj technik …

To auto velice dobře znám, měla ho kámoška než ho dali protiúčtem za XV.
Kupovali ho v ILOSu, před pár lety. Moc toho nenajezdili i když s ním jeli do Jugošky na dovču ;-D A celou dobu to parkovalo u paneláku.
Vždy když se jim na autě něco nezdálo, tak mi okamžitě volali a hnedle jsme to řešili. Prostě auto měli normální lidi a snažili se o něj starat co nejlépe. A jak jsem psal, dávali to protiúčtem tak kosmetiku neřešili, to si mohli pořešit u Freye ;-D
to je v kostce co o tom autě vím
a přeji ať brzy objevíš libovku (*_^) |,,,,
ex2x Subaru Legacy 2.0 LPG
ex Subaru Legacy 2.5 LPG

ex Subaru Impreza 1.6 LPG
ex
Subaru Forester 2.0 Sturbo (1999)
Subaru Outback 2.5 LPG
Uživatelský avatar
MichalSK
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 284
Registrován: čtv pro 22, 2016 9:37 am
Jméno a příjmení: Michal Skalicky
Bydliště: Praha

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od MichalSK »

Diky za zpravu.
Jak jsem psal, majitele to hodne brzy najde a urcite s tim pekne km najezdi.
Subaru Tribeca B9, MY2007 - porad H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - dalsi ex H6
Subaru Outback 3.0 H6 MY2004 - ex, chudak trefeny na krizovatce

SK neni Slovensko :-)
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Subaru70 »

SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
jatros
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 516
Registrován: stř úno 16, 2011 2:43 pm

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od jatros »

Subaru70 píše:..jsem se zasnil... http://www.tipcars.com/subaru-forester/ ... 02041.html
peknej kousek ... asi to tam u Freye pekne toci ... stejnej ale ve stribrne a v Executive (celokuze, velke stresni okno) s 60 tkm za 499 vcetne odpoctu tam meli cca pred mesicem ... jo meli, asi 4 hodiny, hned se po nem zaprasilo ;-)
Uživatelský avatar
geraltos
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1349
Registrován: stř zář 18, 2013 12:27 pm
Jméno a příjmení: Ota

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od geraltos »

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

dle fotek zachovalej kus...ale ital
WRX 2003
Uživatelský avatar
j3rry
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: pon dub 16, 2012 9:58 pm
Jméno a příjmení: Tomáš H.
Bydliště: Brno/Karviná/Pržno

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od j3rry »

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list - kosmetický otřes, dentíky, škrábanečky, lehounká povrchová koroze, spodek cajk, tužší řazení, motor zastudena nepatrně klepkal, po minutce, dvou volnoběhu se utišil úplně. Nápravnice zechcané od čehosi, předpokládáme dle směru znečištění, že asi servo. Když nenajdu lepší, asi ho vezmu.

https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list - mrtvá spojka, hlučný altík, hodně rozkvětlé zadní lemy, zejména ten pravej. Po pár minutách jízdy se začalo lehce kouřit z pod motorového prostoru, teoreticky to mohla být i ta připálená spojka, dovezl to překupník, jízdně cajk, podvozek ok, skoro bych řek že tichej, vzadu jedno načatý ložisko.

https://auto.bazos.cz/inzerat/73057260/ ... ny-zar.php - tenhle je tak zkurvená jebka, že po třiceti sekundách "volnoběhu" (nepravidelnější chod motoru jsem už dlouho neslyšel) jsme se na nějakou zkušební jízdu vysrali, klasicky mrtvé zadní tlumiče, koroze lemů vzadu, lakované vzadu blatníky, asi fakt po babě, která se o to prostě nestarala... Dal bych za to tak patnáct, dvacet, kdyby mi to prodávala dvacetiletá bloncka, co dobře kouří.

Jinak u všech aut přístup prodejců v pohodě.

Jedu se teď mrknout ještě na jeden, možná objedu nějaké další - sháním prostě levný SFko, kde bude mechanická stránka pokudmožno oukej. Kosmetiku neřeším, ale preferuji absenci koroze, či minimální korozi, všecko ostatní lze pořešit, takže pokud o něčem hezkým víte, dejte vědět. Dík.

P.S.: Žádný z prohlížených vozů nebyl havarován na nosný části, to jsem zapomněl dodat, mám s sebou "podvodníka" z Áček - experta z výkupu, takže tak... :-D
1999 SF Subaru Forester 2.0 5MT
1995 GC8 Subaru Impreza WRX STi - sold
1996 Mazda MX-5 NA 1.6 66kw - R.I.P.
2005 Subaru Legacy 3.0R 6MT Spec.B Sedan - R.I.P. (ale resurrected a teď kdesi stále spokojeně vrčí)
2004 Subaru Legacy 2.5 5MT Sedan - R.I.P.
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Mareka »

J3rry přechází na 92kW línou krabici?!
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od Zdeny »

geraltos píše:https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list

dle fotek zachovalej kus...ale ital
Kdo věří, že tohle auto má deklarovanej nájezd, tak mi pošlete korunu a do rána jsem boháč. Tomu může věřit snad jen slepej slepec :-DDD :-DDD :-DDD

Sedačka u mýho, com jsem prodal letos na jaře, po 231.000km bylůa proti tomu NOVÁ!!!, volant jakbysmet, dveře, řadící páka prostě vše o 250.000km lepší. Toto má přes 350 tisíc a sežeru koště, jetsli to není pravda.
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 18905
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od hamoun »

Mareka píše:J3rry přechází na 92kW línou krabici?!
pode me jenom proto, aby tam narval H6 nebo nejake turbo ... (nebo H6 turbo )
jinak je to tezko predstavitelne :)
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
RadekN
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2412
Registrován: stř úno 22, 2017 9:05 am
Jméno a příjmení: Radek Novák
Bydliště: Krupka u Teplic

Re: Inzeráty na zajimave nabidky Subaru

Příspěvek od RadekN »

Zdeny píše:
Kdo věří, že tohle auto má deklarovanej nájezd, tak mi pošlete korunu a do rána jsem boháč. Tomu může věřit snad jen slepej slepec

Sedačka u mýho, com jsem prodal letos na jaře, po 231.000km bylůa proti tomu NOVÁ!!!, volant jakbysmet, dveře, řadící páka prostě vše o 250.000km lepší. Toto má přes 350 tisíc a sežeru koště, jetsli to není pravda.
To je otázkou. Kamarád vloni koupil 10 let starý Legacy od Freye s 25.000 km na tachu =) ... A ono je to vždycky ošemetný - auto s 400tkm na hrbu co jezdilo dálnice může být "opticky" v lepším stavu než to, které nahrkalo 100tkm mezi vesnicema.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní“