Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
jaromir_jr
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: ned pro 13, 2009 1:44 am
Jméno a příjmení: Jaromír Zubák jr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od jaromir_jr »

MMira píše:rado se stalo a doufam, ze bude slouzit.

presto si dovolim jednu poznamku. prestoze to auto dostavalo pravidelnou a troufnu si rict ze v ramci rozumnych mezi maximalni peci, je na nem par problemu. nemluvim ani tak o te kosmetice, ale i neco malo mechanickeho. trochu to naznacuje, ze povesti o superspolehlivosti Subaru nejsou tak uplne pravda.

a dalsi vec je fakt, ktery zduraznoval LL z BA. je velmi tezke najit ojete STi ci WRX, ktere nebylo bourane. vyse ppsane zkusenosti jaromira mladsiho to jen potvrzuji.

(tak snad se moje bejvalka tomotu osudu v rukach jaromira_jr vyhne ::-DD: )

Budu se snažit, aby dostávala další maximální péči a vyhnula se pověsti bouraných WRX :)). Víceméně jsou to na tom autě prkotiny, když to člověk tak vezme :drive:
Jaromír jr.
http://www.jaromirzubak.cz

Subaru Impreza WRX STI 2009, 430 Hp by 4turbo
Audi A6 Allroad 3,0 Bi-TDI 2016
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49186
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od VDC »

MMira píše: ze povesti o superspolehlivosti Subaru nejsou tak uplne pravda.
Míří můžeš prosím konkretizovat, které problémy máš na mysli ? Čistě ze zvědavosti se ptám..:)

Odesláno z mého EVOLVEO StrongPhone Q4 pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od MMira »

mel jsem ji od jejich cca 40t km a 3.5 roku stari. uz v te dobe ji zlobila cela rada drobnych problemu s elektrikou - nefunkcni stahovani oken, stavkujici zrcatka a ostrikovace xenonu. soucasne se v tom obdobi zacala objevovat rez - hlavne podlaha (coz je asi notoricka bolest vsech Subaru te doby).

v prubehu mych necelych 35t km a 3.5 roku vlastnictvi nejdrive uhnily (uplne) motorky ostrikovacu, pak zacal klepat zadni tlumic, ojevila se rez na lemu leveho zadniho blatniku, neustale jsem bojoval se zadnimi brzdami, objevila se nejaka netesnost na prevodovce a zacalo se ozyvat lozisko spojky a spojka sama ztvrdla, coz podle LL je znamka toho, ze se spojka pomalu chysta na odchod. a v posledni dobe zacalo poblikavat kure, pricemz nikdo neni schopen najit pricinu.

mozna se to bude jevit jako sbirka drobnosti, ale srovnavam to se dalsimi dvema auty jinych znacek, jedno je dokonce starsi a ma najeto vic a dostava daleko vetsi naloz, a u nich se nic z toho neprojevilo. na tech resim jen spotrebak, popr sem tam neco vylepsim.
ex Reza WRX 2,5 combi
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od Slavek_xxx »

MMira> tak to je docela dost na jedno auto. Nebylo treba nekdy vytopeny?
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
jaromir_jr
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 352
Registrován: ned pro 13, 2009 1:44 am
Jméno a příjmení: Jaromír Zubák jr.
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od jaromir_jr »

MMira píše:mel jsem ji od jejich cca 40t km a 3.5 roku stari. uz v te dobe ji zlobila cela rada drobnych problemu s elektrikou - nefunkcni stahovani oken, stavkujici zrcatka a ostrikovace xenonu. soucasne se v tom obdobi zacala objevovat rez - hlavne podlaha (coz je asi notoricka bolest vsech Subaru te doby).

v prubehu mych necelych 35t km a 3.5 roku vlastnictvi nejdrive uhnily (uplne) motorky ostrikovacu, pak zacal klepat zadni tlumic, ojevila se rez na lemu leveho zadniho blatniku, neustale jsem bojoval se zadnimi brzdami, objevila se nejaka netesnost na prevodovce a zacalo se ozyvat lozisko spojky a spojka sama ztvrdla, coz podle LL je znamka toho, ze se spojka pomalu chysta na odchod. a v posledni dobe zacalo poblikavat kure, pricemz nikdo neni schopen najit pricinu.

mozna se to bude jevit jako sbirka drobnosti, ale srovnavam to se dalsimi dvema auty jinych znacek, jedno je dokonce starsi a ma najeto vic a dostava daleko vetsi naloz, a u nich se nic z toho neprojevilo. na tech resim jen spotrebak, popr sem tam neco vylepsim.

Pravdou je, že spojka je hodně tuhá. Když přesednu do jiného auta, tak mám na poprvé problém s rozjezdem, jelikož je to, jak když šlápnu do sra*ky.. ::-DD: . Pečený kuře vyřešíme až se vrátím z Francie, jsem zvědav, co za banalitu to bude :655: . Ale vím, co udělám jako první až dorazím domu...pojedu se pěkně svézt! :3gears: (doufám, že mi s ní tatík doma nejezdí :D )
Jaromír jr.
http://www.jaromirzubak.cz

Subaru Impreza WRX STI 2009, 430 Hp by 4turbo
Audi A6 Allroad 3,0 Bi-TDI 2016
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od MMira »

slavek: nemyslim. ty trable s elektrikou - vetsina byla zpusobena odpadlymi kontakty u spinacu. na druhou stranu, opravilo se to a pak uz bez problemu.

jak tak nad tim premyslim, ta spojka byla tuha uplne stejne co jsem to auto koupil. pamatuju, jak me z toho bolivalo leve koleno (pak jsem s nim musel na operaci ::-DD: ). tak mozna se LL myli a je to zalezitost kusu.
ex Reza WRX 2,5 combi
Uživatelský avatar
Marty73
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 3306
Registrován: sob črc 31, 2010 5:44 pm
Jméno a příjmení: Martin J.
Bydliště: Statenice

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od Marty73 »

MMira píše:jak tak nad tim premyslim, ta spojka byla tuha uplne stejne co jsem to auto koupil. pamatuju, jak me z toho bolivalo leve koleno (pak jsem s nim musel na operaci ::-DD: ). tak mozna se LL myli a je to zalezitost kusu.
Je to indi vindi, protože moje spojka je tuhá jako stará dojnice (Exedy) a originál byl dost podobný. Každý servisák mi řekl, že spojka je na odpis. Včetně LL, a to měla tehdy najeto asi 20k. A teď má 80k a je úplně stejná jako nová, ba co víc, poslední dobou se mi zdá, že trochu měkne - jako já :)
"If in doubt, flat out." (Colin McRae)

Impreza WRX Prodrive, MY07
XV 2.0 Ridge, MY19
Toyota Aygo X
Forester SF, MY02 (ex)
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od seatik »

Miro,byly by tam taky nejake dobre vlastnosti? Ktery je to starsi auto co dostavalo zahul? Dekuji :-)
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od MMira »

samozrejme, dobrych vlastnosti cela rada. predne je to auto, co ma dusi. dokaze tezce nastvat a soucasne potesit, nenecha cloveka chladnym. ma vybornou ovladatelnoust v tom smyslu, ze se cloveku do rizeni nic nemota. plyn ma na dnesni dobu tak rychlou reakci, ze sazet v nem meizplyny je jedna radost. stejne tak je slusne rizeni. po uprave podvozku (stabiky a ALK) se to zbavilo tuposti a z velke miry i nedotacivych tendenci. soucasne si to zachovalo schopnost polykat ceske tankodromy. samozrejme plati, ze cim rychleji se jelo, tim lepsi to bylo, takze na rozbite ceste stacilo udrzovat rychlost (hodnotu nemuzu uvest, asi by to nekoho pohorsilo ::-DD: ) a impreza se jen vznasela.

specifickym obdobim byla samozrejme zima.

ale na rovinu, jsem rad, ze si nasla dalsiho spokojeneho majitele.

starsi a pritom vice zatezovane auto je M3.
ex Reza WRX 2,5 combi
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49186
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od VDC »

To je opravdu relativně dost závad,na to,žes měl to auto skoro os novýho...

Odesláno z mého EVOLVEO StrongPhone Q4 pomocí Tapatalk
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od MMira »

zase na druhou stranu - vetsina lidi, co je znam, by to az tak neresila. nesjizdi okno samo dolu? tak co, podrzim tlacitko. nejdou ostrikovace svetel? nevadi, stejne to jen zere spoustu vody. nesviti podsviceni tlacitka i kdyz se tam dala nova zarovicka? stejne vim, kde tlacitko je. je zrezavela podlaha a uchyt sedacky? dyt to ma kazde subaru z te doby atd. ja ne, ja to resim a pokazde, kdyz auto dovezu do servisu, chci slyset komplet seznam veci, ktere jsou spatne a take ktere jsou nacnute.

a samo plati, co rikal novy majitel. v podstate to jsou drobnosti. auto jede jak ma a mozna jeste lip :-)
ex Reza WRX 2,5 combi
Uživatelský avatar
seatik
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4038
Registrován: ned srp 09, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Vašek
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od seatik »

Děkuji Míro :826:
Nemáš někde recenzi své M3,je vidět že máš přehled. Moc to sem nepatří,ale zajímalo by mi u bmw,netrpí vanos,smg převodovka,nemá tohle ještě nikasil ve válcích,separátor oleje,vypadané krystaly v palubním pc,zlobivá klimatizace,tohle je vše v pohodě? Proč se ptám,rád bych vyměnil časem svoji miatu za nějakou hezkou M3 e46 a sbírám zkušenosti od jiných.
Subaru Forester 2.5 XT MY 2007
Subaru Outback 2.5 Limited 2020
ex Subaru BRZ 2.0i Sport MY2015
ex Subaru Impreza 2.0i 92kw MY2004
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od Zdeny »

Koroze? U 2007??? Nevím, já mám Legacy 2006 se 190tkm a nula nic nikde. Že by Impreza byla tak odfláknutá proti legacy?
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od MMira »

seatik: recenzi nemam, ale uz dlouho se nejakou chystam napsat :-). a odpovidat tady by bylo prilis velkym plevelenim. spise to beru jako impuls, ze bych se do toho mel pustit. snad to stihnu do vanoc :-D.

predem te ale upozornim, ze peknych m3 e46 uz je dnes malo a stoupaji na hodnote. takze dlouho nevahej.
ex Reza WRX 2,5 combi
marzi
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1371
Registrován: čtv led 21, 2010 11:32 am
Jméno a příjmení: martin zich
Bydliště: plzen

Re: Nevíte někdo více o této WRX 2,5 2007

Příspěvek od marzi »

jaromir_jr píše:
Nevim, jesti je to stejné ale na STi me kuře obcas svítí, občas ne. A verdikt jak u Auto Liska tak v BA u LL stejny. Něco s nejakym ventilem co ovlivnuje něco, co ma vliv na emise studeneho motoru.
Takže na chod motoru žádný vliv a žádné nebezpečí. Akorát nechávám za sebou větší uhlíkovou stopu.
Jak pravil LL, když to svítí, je to todle, průšvih je, když zacne blikat. Pak je závada jinde a vážnejší.
Doufám, že jsem to správně pochopil a nevypouštím do světa dezinformace.
Subaru Outback 2.0D MY 2008 prodáno
Subaru Legacy kombi 2,5GT MY 2010 prodáno
Subaru Impreza WRX STi MY 2006
BMW 330 Ci cabrio MY 2001
MB GLC 43 AMG MY 2018
Jaguar XK8 MY 1998
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“