P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Thanantos
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 531
Registrován: ned srp 19, 2012 9:03 am
Jméno a příjmení: Karel

P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od Thanantos »

Přátelé, kamarádi:

Se zemáčknutím slzy a těžkým srdcem to píšu, ale pomalu začínám hledat nového majitele pro mou WRX 2008
Jelikož to je mé první pořádné auto, dostávala (a stále dostává) náležitou péči, servis.
Na prodej nespěchám a stále s ní jezdím, jelikož je to skvělý, vcelku pohodlný, velice svižný a hezký společník jak na krátké i dlouhé cestování tak na pár ostrých kol např. v Sosnové nebo Písku. Na obou zmíněných okruzích byla tato WRXa schopna vyklepnout nejdeno STi či EVO, neboť absolvovala nemálo funkčních úprav. Vždy jsem se k ní ale choval jako k autu, se kterým potřebuji denně jezdit, čili žádné hrubiánské drásání do omezovače apod. Veškeré úpravy montovány výlučně v AWD nebo BoxerAuto v Praze.
Kompletní výpis techniky:
1) Nové přední a zadní stabilizátory Whiteline 22mm - významně omezily náklony oproti sérii
2) Antilift kit Whiteline - významné omezení nedotáčivosti oproti sérii
3) Catback výfuk Invidia Q300 SS - vzhled obdobný sérii ale podstatně lepší (ale stále civilní zvuk) Naladěno na brzdě v RRR power (Mick Kehl) na 265 whp a 420nm kroutící moment (posazený do nižších otáček kvůli pružnosti - výkonnostně odpovídá ProdrivePerformancePack, odladěno na zakázku přesně na tento výfuk, optimální benzín n98, jede i na n95).
4) Kompletní STi Brzdy Brembo, předek i zadek + drážkované DBA kotouče a Hawk HPS desky - Masivní rozdíl v brzdném účinku
5) Agency power blow off ventil - seřiditelný - redukce prodlevy turba při přeřazení
6) Přední rozpěra tlumičů megan racing - zabraňuje kroucení karoserie, opět pomohlo odstranit část nedotáčivosti

7) Vizuální úpravy: Sportovní maska (lakovaná v barvě), STi Křídlo ,přelak zadní chromové lišty, overlay zadních světel - unikátná a agresivnější vzhled
8) Plná výbava (navigace, hillholder, tempomat, ovládání audio na volantu...)

Veškeré úpravy dělány s ohledem na zachování plné funkčnosti a možnost denodenního ježdění se zanedbatelným efektem na ztrátu pohodlí. Pořád super i na dlouhé cesty.
0-100km/h cca 5,2s, pokud někoho zajímá spotřeba - při civilní jízdě mimo dálnici průměr 9,2l/100km (pokud se na ní šlape, pochopitelně si vezme víc. nikdy jsem ale průměr z velmi svižného ježdění po okrskách neměl nad 14l/100km - a tím myslím že jsem si jízdu vážně užíval a využíval možnosti vozu)

Naježděno cca 85 tis. km (stále s ní jezdím, čili přesné kilometry neuvádím - pro zájemce doplním Edit: původní údaj o 70t byla chyba v odečtu :-/ pardon)
Obuto na letních 225/40r18 Yokohama advan AD08 (kola MAK XLR), na zimu 205/50r17 Goodrich (kola AEZ). Oba rozměry zapsané v TP, pneu jsou minimálně jeté, obě vydrží určitě 2 sezóny
Žádné zásadní vady, garážováno, opečováváno, veškerou servisní historii včetně odborné montáže úprav mohu doložit)
Nikdy nebyla bouraná (s výjimkou výměny prasklého nárazníku - na autě je nový)

Cena k jednání 390 tis. - nebráním se dohodě
(investice do auta vyčíslovat nebudu - z výše uvedených úprav si určitě uděláte představu. K sériovce má daleko)

Na požádání předvedu, ukážu, v případě vážného zájmu není problém zkušební jízda ani foto jakýchkoliv detailů. (pohybuji se hlavně v okolí Prahy)

Slovo závěrem:
Rád bych aby se dostala do ruky někomu kdo jí věnuje stejnou péči jako dostávala dosud. Hlavně aby jezdila a dávala dál radost tak jako dosud mě :-)
Prodávám jí, protože jsem koupil starší STi a již nevyužívám její potenciál.

Pokud by byl zájem, dejte vědět na:
+420 728 325 857 nebo karelnem@atlas.cz
Budu rád když případně na tento inzerát upozorníte své známé
foto níže:
UnderBridge_HDR_2lq.jpg
RearLights_overlay_LR.jpg
Rear_contrasts_hdr_LR.jpg
prednibrzdy.jpg
front_winter2_LR.jpg
front_winter_LR.jpg
front_underbridge_LR.jpg
Naposledy upravil(a) Thanantos dne čtv dub 10, 2014 5:17 pm, celkem upraveno 1 x.
Do práce a na cesty Legacy H6 v sedanu
Na srazy a výlety Sti Type R 2000
Na závody Sti RA 99
Ex WRX 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19033
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od hamoun »

OT: Karle .... PROC??? kde najdu na sraz partaka se stejne prdlym nasazenim pro upravy a probrani vseho kolem tohoto skveleho auta??
(recnicka otazka, duvody jsi popsal ... ale stve me to ... :( )


vsem tohle auto doporucuju, da se s nim projet pulka evropy pohodovym stylem .. da se s nim na okresne zablbnout a autu se to libi, neublizi mu to .. je na to pripravene.

je oproti serii uplne jinde. kupujete hotove auto, ze ktereho nic (moc) vic nedostanete, ale .. vypada civilne, nedrazdi (moc) okoli a moc pekne se s nim jezdi... je to srdcovka a stoji to za to ...

kdyby nekdo z okoli (ode me) chtel jenom zjistit, co to umi, muzu ukazat svoje auto - nasledne se muze zajemce rozhodnout a rovnou jet koupit auto do prahy ... pak uz nemusi resit, jak to vypada, jak je to velke a co to dela ... a vracet se nestastny zpet, ze to neni to, co hledal ...

(prodavane auto ma hezci masku, lepsi vybavu, vetsi letni kola) ...
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
flowerpower
Nováček
Nováček
Příspěvky: 15
Registrován: stř lis 21, 2012 9:41 am
Bydliště: Brno

Re: P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od flowerpower »

Parádní inzerát, kéž by takhle při prodeji podávali informace všichni :783:
2007 Avensis Kombi T25 / 2,2 D4D - 110kW / Sol
2006 Yaris XP9 / 1,3 VVT-i - 64kW / Sol
EX 1997 Corolla E11 / 1,4 - 63kW / Terra
!!! JAPAN FOREVER !!!
Uživatelský avatar
Thanantos
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 531
Registrován: ned srp 19, 2012 9:03 am
Jméno a příjmení: Karel

Re: P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od Thanantos »

Pánové díky za podporu.
Důvod pro prodej jsem popsal, ale speciálně pro HAMOUNa dodávám druhý, mnohem prozaičtější:

Nemohu si dovolit živit dvě turbíny, obzvlášť když jednu využívám jen na přesun A-B. Je mi hrozně líto to auto dávat pryč. vybudoval jsem si k němu určitý vztah a až si pro něj přijde nějaký kupec, skoro mu ho nebudu chtít dát. Ale beru to i z té druhé stránky - není to jen o tom co chci já a co je líto mě. S ohledem na to, jaké to auto má možnosti by byl vysloveně nesmysl s ním jezdit jen tam a zpět. Určitě se tu najde někdo, kdo ho využije mnohem lépe než já teď. Je škoda aby nejezdilo a občas se zostra neprotáhlo, když je na to připravené.
Proto ten podtitul - tohle auto by měl dostat do ruky nadšenec. Ten totiž ocení co všechno ten vcelku nenápadný hatchback zvládne. (například vyprášit na semaforu porsche ;-))
Do práce a na cesty Legacy H6 v sedanu
Na srazy a výlety Sti Type R 2000
Na závody Sti RA 99
Ex WRX 2008
Uživatelský avatar
hamoun
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 19033
Registrován: ned čer 12, 2011 9:16 pm
Jméno a příjmení: Petr Hanek
Bydliště: Kravaře

Re: P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od hamoun »

chapu ... a blahopreju komukoliv, kdo si dane auto koupi ... :-)
pokud bude bydlet nekde pobliz, bude to uplne luxusni :-)

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk
škoda superb
ex WRX 2008
Uživatelský avatar
SCOOTER
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2999
Registrován: ned úno 14, 2010 9:45 pm
Jméno a příjmení: Miloš Tůma
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od SCOOTER »

Po dlouhé době kdy se mi moc líbí tento model WRX :826: ...to auto si umím představit v reálu a v akci :drive: ...určitě se brzy prodá a bude dělat novému majiteli velkou radost :850: .
Legacy 2.0R 121kw MT. MY2007 ...mazel
Forester S Turbo 2.0i 130kw. MY 2002-Radost
Legacy com.III 2.0i 92kw. MY2002
Outback 2.5i 121kw MT,MY2005
Outback H6 3.0i 154kw. MY2003-Luxus
Legacy 2.5i 115kw. MY1999
Subaru Impreza GT 155kw. MY1996-Legenda
ferenc.74
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1536
Registrován: úte čer 05, 2012 7:06 pm
Jméno a příjmení: František Jindra
Bydliště: Semily

Re: P: WRX 2008, zn. : hledá se nadšenec

Příspěvek od ferenc.74 »

Kdybych neměl hypotéku na bydlení,kidně bych si vzal i ůvěr. Jen aby bylo doma v garáži! Krásný a udělaný auto!!!
Subaru Forester MY 01 S-Turbo 130KW EX
Subaru Forester MY 06 2.5XT MT
Subaru outback 2,5 115kw MY 2001 AT a v cervený,heč! EX
Subaru outback 2,5 121kw MY 2007 MT šampaň
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“