Prodám Subaru Impreza WRX 03 165KW černá kombi Sleva 40tis.!

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
stormhead
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: ned dub 24, 2011 12:05 pm
Jméno a příjmení: David Porš

Prodám Subaru Impreza WRX 03 165KW černá kombi Sleva 40tis.!

Příspěvek od stormhead »

Subaru Impreza WRX 165KW Výborný stav! Dohoda na 219tis Kč!
snižuji cenu. Již mám nový vůz a pracovně se nezastavím a je neskutečná škoda, aby auto stálo. Pokud někdo po silné Impreze kouká, do této sednete a jezdíte. Úpravy nejsou tuningový nesmysl, auto bylo normálně denně ježděné. Ozvěte se, vymyslíme to. Rve mi srdce, aby se s ní nejezdilo.

Koupeno konec 2003, model 2004. Pův.cena DC 1 174 000Kč, mám i první smlouvu, druhý majitel v ČR. Velmi dobrý stav. Jde o vysněný vůz a tak s ním I zacházeno. Musí z domu kvůli změně prácovní náplně. Jinak normálně v provozu, závodně nejeté. Co bylo třeba, to se opravilo, vyměnio, zlepšilo. Vše ve specializovaném servise na Subaru, nešetřilo se (na všechno faktury). Motor a turbo v původním nastavení. Nová spojka Exedy, vrtané BRZdy Brembo, desky Textar, Blow off ventil (mám I původní, nefoukací), zabudované handsfree Parrot, zabudovaný GPS locator, sportovní, vyhřívaná Recaro sedadla s bočním vedení, MOMO racing volant, autorádio s připojením na Ipod, Ipad, Iphone, střešní okno, originální gumové koberce a vana v kufru, letní O.Z. racing kola s R17 225x45 45%, zimní originální kola se zánovními R17 215x45 Nokian 90%, černá perleť metalíza, zámek řadící páky Construct.

Cena 219tis Kč. Vše je o dohodě a solidním jednání. Jiné auto už je koupené, na prodej mám čas, ale nechci, aby auto zbytečně stálo. Je vyladěné, pouze sednu a jezdim. V ideální variantě máte vyřešenou i zimu (sezonu jeté Nokiany, druhá sada kol).

Rychlost == možná dohoda!
Pište, volejte. S vážným zájemcem nemám problém se domluvit. S diskutéry a lidmi, co si chtějí jen projet auto a o koupi jakéhokoliv vozu ani neuvažují, nemám moc čas ztrácet čas :-). Díky za pochopení.

Důvod prodeje: změna pracovní náplně == už koupený diesel

při rychlém jednání sleva až 25tis, mnoho prvků, které lze vyřadit a tím zlevnit.

4 x airbag, ABS, airbag řidiče, aut. klimatizace, centrální zamykání, dělená zadní sedadla, el. okna, el. zrcátka, imobilizér, manuální převodovka, mlhovky, nastavitelný volant, k dispozici I originál autorádio, otáčkoměr, pohon 4 x 4, posilovač řízení, střešní nosič, tónovaná skla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče, zadní stěrač.
profil wrx (kopie).jpg
Více fotek na http://www.sauto.cz/nahled/Subaru/Impreza/11038704
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“