Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

Dosel cas na reorganizaci vozoveho parku, pro Imprezu uz nemam vyuziti, tak jsem se rozhodl ji prodat. Ostatne od ledna, kdy byla na servisu, jsem s ni najezdil 2.000 km. Skoda, aby stala v garazi.

Obrázek

Cena je samo k jednani, ze.
Naposledy upravil(a) MMira dne pon led 21, 2013 4:54 pm, celkem upraveno 2 x.
ex Reza WRX 2,5 combi
LiTe
Nováček
Nováček
Příspěvky: 44
Registrován: pon srp 02, 2010 5:42 pm
Jméno a příjmení: Jirka Vencovský
Bydliště: Česká Lípa

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od LiTe »

Sorry za OT, ale je přenádherná :)
americký fotbal v Liberci, nábor neustále
WWW.TITANSLIBEREC.CZ
Impreza WRX Combi stříbrná 2001. 2006 fejslift :)
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

dik. kdybych ji mel od nova, vypadala by jeste lepe. kupoval jsem ale jetou a po predchozim majiteli se nejaka ta vizitka na laku najde.
ex Reza WRX 2,5 combi
Uživatelský avatar
martinant
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2215
Registrován: úte čer 28, 2011 8:12 am
Jméno a příjmení: Martin Antoš
Bydliště: Rokytnice n. Jiz.

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od martinant »

Moc hezkej kousek :supeer:
Odesláno z rozežranýho jabka.

Subaru Impreza 2.0 GH MT MY 08. 11,2l/100km
ex. Subaru Impreza 2.0 gl MT MY96.
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

cekal jsem, ze zajemcu bude minimum, ale ze jich po mesici bude nula, to me prekvapuje. asi je moc sucho a malo to klouze :D
ex Reza WRX 2,5 combi
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od Subaru4ever »

Stačí když do inzerátu lživě uvedeš palivo "nafta", a zájemci budou volat jak zběsilí :655: . Doba je holt divná a lidi nemají o dobrá auta zájem :713:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
dofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 348
Registrován: ned led 15, 2012 8:10 pm
Jméno a příjmení: Filip Černoch
Bydliště: Jihlava

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od dofi »

Jak já bych chtěl takovéhle auto, ale denně do práce a zpět 160km, takže boxer diesel to jistí. Všichni mně od LPG do 2,5 XT odrazovali, a nejen do tohoto motoru..... Takže jsem skončil v mrštným traktoru.
Forester 2007 2.0, Legacy 2006 3.0 spec b MT, Legacy 2014 2.0D, Audi Q7 2018 200kW, Audi A6 2015 3.0 235kW, Ford F-150 2018 5.0 V8
Uživatelský avatar
kosobecny
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 993
Registrován: pát zář 16, 2011 6:53 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Klatovy a okolí

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od kosobecny »

Subaru4ever: Lidi chtějí dobrý auta, jenže dneska má málokdo na rozhazování a lidi potřebují auta na denní ježdění a na to kupovat wrx/sti je určitě blbost :)
Subaru Outback H6 3.0 MY2000
Subaru Forester 2.0 XT MY2003 - ex
Subaru Impreza 2.0 GL MY2000 - ex
SLegacy
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 369
Registrován: čtv srp 05, 2010 5:25 pm
Bydliště: LT

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od SLegacy »

Ono zájemců by bylo... Ale asi to ztroskotává na prachách. Mně by se takový WRX líbilo, mám (určitě jako jeden z mnoha) svrbění povýšit z atmošky na turbobenzín, ale jako rodinný auto je to moc malý a vysázet 300 tis. za druhý auto do rodiny (na ježdění jen pro mě) by momentálně byl tvrdý zásah do rodinného rozpočtu. Takže o kvalitách auta to asi není, spíš o možnostech zájemců. Je to tak pro mladšího svobodnýho kluka, který ještě nepotřebuje vozit rodinu, pár peněz má pohromadě a rád se sveze, ale není zase tolik bohatý, aby měl na provoz STi, nebo naopak pro někoho, kdo už má děti odrostlé.
ex - Subaru Legacy 2.0R SW Comfort Edition, MY2006 (2.0R 16V, 2x DOHC, EJ20, 121 kW, 187 N.m, 5MT)
BMW 530xd (E61), Bj. 2006 (170 kW, 500 N.m, 6MT)
Kawasaki W650
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2496
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od Subaru4ever »

Já mám pocit, že na rozhazování mnozí lidi mají. Jenom jsou takoví slaboši a "stratégové", že veškeré peníze vynaloží do koupě auta a jeho vydesignování, ale pak už odmítají financovat jeho provoz. To takhle koupit si na nového Pašíka TDI sadu epesních liťáků za 40000, přikoupit sportovní sedačky s odvětráním za 60000, pozlatit si víčko nádrže a na dno kufru koberec z ovčí vlny. Na tohle lidi mají. Ale tahle jejich kára pak nesmí jezdit za víc než 5 litrů na sto, jinak ji nazvou užraným šuntem a zahodí ji, protože je stahuje z kůže... Všichni dnes chtějí mít opici, aby s ní mohli machrovat a honit si ego, ale už odmítají platit banány :713: :666:

Přeji rychlý a výhodný odprodej :pr: ... ale na začátku zimy se bude prodávat lépe :wink:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
j3rry
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1024
Registrován: pon dub 16, 2012 9:58 pm
Jméno a příjmení: Tomáš H.
Bydliště: Brno/Karviná/Pržno

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od j3rry »

SLegacy píše:Je to tak pro mladšího svobodnýho kluka, který ještě nepotřebuje vozit rodinu, pár peněz má pohromadě a rád se sveze, ale není zase tolik bohatý, aby měl na provoz STi, nebo naopak pro někoho, kdo už má děti odrostlé.
To jsem přesně já, jenže zatím na oturbenou rézu prostě řidičsky nemám :1774:. I moje atmosférické lego mi zatím stále přijde jako petelice auto. Časem do něčeho takového půjdu, kdo ví, třeba už bych si na to za rok troufnul... :850:
1999 SF Subaru Forester 2.0 5MT
1995 GC8 Subaru Impreza WRX STi - sold
1996 Mazda MX-5 NA 1.6 66kw - R.I.P.
2005 Subaru Legacy 3.0R 6MT Spec.B Sedan - R.I.P. (ale resurrected a teď kdesi stále spokojeně vrčí)
2004 Subaru Legacy 2.5 5MT Sedan - R.I.P.
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

zajimava diskuze. :-)

sranda je, ze ja po rocni a neco zkusenosti WRX povazuju "jen" za velmi slusny daily driver, rozhodne ne za neco moc ostreho. zena si ho velmi oblibila a kdyz muze, sedne do Rezy. zrovna dnes jsem ji po 4 tydnech vytahl z garaze a poradne ji protahl. kralovsky jsem se bavil, takto reagujici auto uz si dnes clovek nekoupi. jen kdyby nebylo naladene tak nedotacive.

v podstate bych si ho docela rad nechal, penize me netlaci, nemam ani potrebu jineho auta. jenze na druhou stranu, nejezdim s nim. no snad se nekdo casem najde.
ex Reza WRX 2,5 combi
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

j3rry píše:To jsem přesně já, jenže zatím na oturbenou rézu prostě řidičsky nemám :1774:. I moje atmosférické lego mi zatím stále přijde jako petelice auto. Časem do něčeho takového půjdu, kdo ví, třeba už bych si na to za rok troufnul... :850:
nezalezi, kolik ma auto koni, ale s jakym respektem k nemu pristupujes. pokud si uvedomujes sve schopnosti, muzes sednout do cehokoliv a nebudes mit problem. specialne Reza 2.5 WRX je velmi nezaludne auto. v podstate je to velmi malo naturbene, takove soft turbo. zadne kopance, jen hezky linearni zatah. do 3000 to v podstate ani moc nejede. idealni vuz na uceni se.
ex Reza WRX 2,5 combi
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

upraven link inzeratu
ex Reza WRX 2,5 combi
MMira
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 644
Registrován: sob led 01, 2011 7:01 pm

Re: Prodam Impreza WRX 2.5i kombi N1

Příspěvek od MMira »

obnovuji nabidku. inzerat uz neplati, zatim jen zkusim nabidnout zde.

rekapitulace: rv 2006, uvedeni do provozu 03/2007. jsem druhy majitel, kupovano leden 2011 s cca 42t km, dnes 62t km, komplet serviska. vybava klasicke WRX, nic navic, jen prestavba na N1, takze auto je s odpoctem. cerstve udelana STK.

auto ma momentalne trochu pochroumany predni naraznik, pristi tyden planuji bezny olejovy servis, pri te prilezitosti necham nacenit opravu. bud to necham opravit nebo dam pripadnemu zajemci odpovidajici slevu.

edit: komplet nove brzdy EBC - kotouce Ultimax, desky Yellowstuff, hadice Goodridge. nove stavitelne stabilizatory Whiteline 22 mm vepredu i vzadu. antilift kit Whiteline.

cena 290.000 s DPH
Přílohy
WRX inzerat 05.jpg
WRX inzerat 08.jpg
WRX inzerat 09.JPG
WRX inzerat 16.JPG
Naposledy upravil(a) MMira dne úte kvě 28, 2013 6:07 pm, celkem upraveno 2 x.
ex Reza WRX 2,5 combi
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“