Forester SG S-turbo AT

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Zdravím všechny
Už několik let tady koukám na rady a moudra od všech a nikdy jsem nedošel do stavu abych se registroval. Už jsem byl donucen okolnostmi.. Bohužel aktuální situace mě nutí k prodeji mého Forestra. Nejsem z toho ani trochu nadšen, ale co se dá dělat.
Takže k věci: Prodám Forestra. Je to 2.0 SG, model 2003 s automatem, s první registrací 14.1.2004.
Má za sebou 296 500 km. Potřebuje nové tlumiče minimálně zadní,brzdové kotouče minimálně vzadu, po zásahu jednoho "úžasného servismana" potřebuje opravit výfukový ventil na 4-tém válci. Má přední blatníky na odpis (před rokem a půl, kdy ještě nebyl můj,ale firmy pro kterou jsem pracoval a měl jsem ho jako služební) do mě bouchnul jeden roztěkaný polovůl, co spěchal na zelenou, takže se mi odměnil trvalou deformací levého blatníku a vypíchnutím skla levého světla, které jsem trochu slepil. Dál chybí zadní stabilizátor, který nejspíš prasknul a podobný servisman ho nahradil ničím.
Mé ambice byly dát forestra dohromady a jezdit s ním příštích mnoho let, ale co si budem nalhávat, nemám na to finance. Technická mu propadla loni v létě, takže stojí a čeká na opravu..
Abych jen nehanil. Klima jede bez problému,veškeré elektro je O.K. automat je taky v pohodě, servisní kniha je, olej pravidelně měněn je, olej v automatu pokud servisman nekecal je měněn někde kolem 220 000km, svíčky byly měněny, rozvody taky v 220 000km. Sedadla jsou v černé kůži,interiér je zachovalý, i s tím připáleným ventilem mi jezdí od 8,5l/100km. Má odnímatelé tažné,diagnostika hlásí pouze chybu 4-tého válce.
Pokud máte někdo zájem, nadhoďte cenu. Sice se mi ho nechce prodávat, sám jsem s nim najezdil 110 000Km a nikdy mě nezradil, ale taky nechci aby zbytečně stál bez využití. Navíc v aktuální situaci vím, že potřebuju do lesa nějaký řádný offroad s uzávěrkama (Forestra bych tu asi dorazil) a na silnici .. přece STI co jiného.
Přidávám jedno foto z nabourané strany. Jestli bude mít někdo zájem, přidám další
Přílohy
forester 1.jpg
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49130
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od VDC »

Nějaká představa o ceně ? Bez toho nabídka moc nemá smysl.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Nevím co za to můžu chtít. Uvažoval jsem kolem 50.000Kč. Ale nevím jestli nejsem úplně mimo.
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Jen dodávám, dohoda je možná, záleží na rychlosti. K Forestrovi přidám ještě 4 Al disky 17".
Zapomněl jsem dodat - přední brzdy jsou z Legacy GT, kola jsou 17" zapsané v TP. Kvůli větším brzdám není možné dát 16". Přece jen původní brzdy byly nic moc.
V terénu se s ním nejezdilo, (pokud nepočítám rozbité cesty IV kategorie), posledních 50 000km se s ním jezdilo pomalu jak s HTP z 95% cesty mezi dědinama většinou v rámci rychlostních limitů, na dálnici se podíval naposledy před rokem a půl.
Aktuálně ho potřebuju vyměnit za nějakou plečku, co má technickou a dokáže dojet z bodu A do bodu B. Na opravy nemám, proto ho musím,ačkoliv nerad, prodat. (díííky coronadebile)
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Po zvážení a probírce internetu uznávám, že cena je přehnaná. Nabízím Forestra za 40.000Kč
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Asi poslední možnost.. Jestli má někdo zájem, ozvěte se. Mám zájemce za 42.000. Pravděpodobně přijede ve středu.
Uživatelský avatar
Tapan
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 14831
Registrován: úte kvě 16, 2017 8:13 am
Jméno a příjmení: Štěpán Z.
Bydliště: Zliv (České Budějovice)

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Tapan »

Jako chtělo by se, ale na parkovišti už fakt není místo :-D
Lvl. 1 Subaru Necromancer

Outback BP H6, Impreza GG Wagon 2.0, Justy KAD ECVT, 2x Libero E12
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Jediné co mě uklidňuje, že ho chce dát dohromady a nebude tlít někde na hnoji za plotem. Určitě mě to bude mrzet, ale co. V lese bych ho zlikvidoval, a na cestu se můžu vrátit ke svému původnímu plánu - STI. Zatím ale bude mé utrpení nehorázné. Čeká mě fobie, nebo jiný nekompostovatelný povoz. Ale opravdu jen dočasně.
Pak je v plánu,ať se to někomu líbí,nebo ne, naprostá zběsilost ve formě STI asi tak kolem 2010 a v naprosto nesnesitelném provedení hatchback.
Toť má záplata na tuto opravdu těžkou ztrátu.
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Vypadá to, že potenciální kupec si to rozmyslel. Takže nabídka stále platí. Vzhledem k tíživé situaci jsem ochoten jít s cenou na 38 000. Níž už se mi jít opravdu nechce. V případě zájmu můžete volat na 704 501 678.

Jen tak na okraj, zájemce mi tvrdil, že koupil to samé v údajně lepším stavu za 15 000?! Může to být pravda?
Uživatelský avatar
Tomiq
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1489
Registrován: pát říj 18, 2019 12:57 pm
Jméno a příjmení: Tomáš P.
Bydliště: Praha - Východ

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Tomiq »

Kámen píše:Vypadá to, že potenciální kupec si to rozmyslel. Takže nabídka stále platí. Vzhledem k tíživé situaci jsem ochoten jít s cenou na 38 000. Níž už se mi jít opravdu nechce. V případě zájmu můžete volat na 704 501 678.

Jen tak na okraj, zájemce mi tvrdil, že koupil to samé v údajně lepším stavu za 15 000?! Může to být pravda?
Tak o tom dost silně pochybuju 8() :-/ <:-<
Subaru Forester 2.0 MT 2006
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Outback 2.5 MT 2002
ex Subaru Legacy 2.0 MT 1999
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10645
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Mira »

To je klidně možný. Tohle je pobouchaný s KO motorem co rok stojí s propadlou technickou. Určitě se sežene lepší a levnější. Bohužel.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Neříkám, že rok stojí. Jezdí téměř denně (akorát oficiálně nejezdí). Nic jiného mi nezbývá, takže každá jízda je celkem adrenalin.
Motor není vyloženě K.O. pouze podfukuje výfukový ventil na 4válci. Jinak mu celkem nic není. Vodu nebere,olej tak do 0,5l/1000km. Vepředu je bouchnutý jen blatník + světlo,které vpodstatě jen vypadá hrozně. Na TK by kvůli blatníku a světlu nic neřešili, jen to vypadá hrozně. Blatník jsem měl dole abych ho narovnal, pod ním je to bez újmy.
Jen tak obecně, kolik si kdo myslíte, že za něj mohu chtít? Jestli to je nějaká srandovní cifra, tak si ho raději nechám a opravím ho, až budou finance. Pak už ho samozřejmě neprodám,že.
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Fakt ho nikdo nechce? Přikládám ještě pár fotek. Uvedl jsem všechny nedostatky, jelikož se mi zdá nefér něco zamlčet aby mě pak eventuální zájemce neproklel. Jak již jsem zmiňoval, je pojízdný, ne na ND. Kromě uvedených závad vše funguje jak má. V servise mi tvrdil, že to tak hrozné není,že je to jen otázka peněz, kterých se mi aktuálně moc nedostává.Proto prodávám.
Pokud se vám zdá cena vysoká, navrhněte za kolik.Určitě se domluvíme..
Přílohy
F_20200924_091220.jpg
F_20200924_091730.jpg
F_20200924_091241.jpg
vepředu je kolo z druhé sady,kterou přidávám taky Píchl jsem,tak to mám místo rezervy
vepředu je kolo z druhé sady,kterou přidávám taky Píchl jsem,tak to mám místo rezervy
F_20200924_091346.jpg
F_20200924_091518.jpg
F_20200924_091550.jpg
F_20200924_091607.jpg
F_20200924_091615.jpg
F_20200924_091639.jpg
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49130
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od VDC »

Já myslím, že trošku tlačíš na pilu. To auto určitě kupce má, ale protože to prostě není kára "sednout a jezdit", tak si to na kupce musí počkat.
Pokud to chceš fakt rychle, tak musíš nasadit tak líbivou cenu, jako tuhle Martinant, když nabídl Imprezu za 15. Tím jsem teda nechtěl říct, že ho máš dát za 15. :-) Ale aby to bylo rychle pryč, musí ta cena bejt fakt o kus nižší, než je nákup+oprava.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Kámen
Nováček
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: ned zář 20, 2020 2:09 pm
Jméno a příjmení: Jiří Kuča

Re: Forester SG S-turbo AT

Příspěvek od Kámen »

Díky za odpověď. Potřebuju ho prodat hned. Práce mám už sice dost, ale termíny splatnosti jsou až 2 měsíce a teď mám jak se říká "holou prdel". Proto předpokládám, že se mi ještě letos podaří koupit STI. Normálně dělám pro automotive výrobní přípravky,automatizaci atd, jenže ten idiotský virus mi zaškrtil penězovody. Každý se bojí výdajů,co když se zas bude zavírat a kecy,kecy.. Ten blbej neviditelnej chrobák už mě letos připravil odhadem tak o 3/4mega.

dobrá, jelikož jde o přežití, dám ho 35.000,- , když to bude do konce týdne slevím ještě 5 (možná i víc)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“