Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od petr »

no já uvažuju že bych obnovil vozový park, ale pořád spíš sháním něco co bych dal do plynu a to je lepší motor 92kw jenže zas nejde moc najít auto v solidním stavu s tímto motorem za solidní cenu, už začínám přemýšlet i nad těma novějšíma forestrama 116kw, ale dost mi záleží na vyhřívaných sedačkách je to prostě skvělé a už jsem si zvykl a bez toho auto nechci to raději oželím klimu, máš někde trochu podrobněji vypsanou tu výbavu auta? střešní okno ? ovládání všech oken , zrcátek ? zadní tlumiče originál nivelační ?
dotaz na všechny - dá se dodělat vyhřívání sedaček třeba výměnou sedaček z jiného auta které to má nebo je to moc komplikované ?
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od námořník »

emve píše:To nevím, co za lidi raději kupuje v bazaru, já nikoho takového neznám. Takové auto si koupí spíš někdo znalý, a místní znalci chtějí za 150 optimálně už XT stejné generace. Já bych to nechal viset v inzerci, cenu neměnil (5 tisíc dolů stejně nikoho nevytrhne, kdo na to přijede za 149 by imho přijel i za 155), zbytečně se tím dává prostor k dalším spekulacím a čekání ze strany kupujících a obíráš se o možnost větší slevy na místě. Trh se průběžně mění.

Kamarád prodával minulý rok Megane RS, když ho dal do inzerce, byl nejdražší, říkal jsem si, …
Nebudu se s tebou přít. Nevzpomínám si že by se mi povedlo nějaký z 11ti aut co jsem vlastnil prodat na inzerát. Vlastně jo, jedno. Místní znalci chválí, ale nekupují. A který lidi raději kupují v bazarech? Určitě jich je většina, když se bazarům tak dobře daří. Obzvláště v současný době když má každej nevím kolikatej člověk exekuci. Ale je to jenom můj názor a já už svoje prodal :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od emve »

Já určitě neříkám, že v bazaru nikdo nekupuje, takový ten průměrný český blb určitě jde do bazaru a nechá si od bazarníka dobře poradit, a souhlasím, že těchto bude většina, naštěstí takové lidi neznám a nestýkám se s nima. ;-D

Ale nemyslím, že na takové pichy cílí s Foresterem.
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od sima »

Námořníku-já zas prodal jednou auto přes známého,na doporučení a jednou ihned bych prodal přes inzerci,ale nakonec jsem upřednostnil clubovou inzerci-drby co se zrovna prodává zafungovaly ihned(xantia club).Jo a úplně první auto šlo na díly,taky po známosti a ihned.To co mě nabídli v bazaru to mě téměř urazilo musím říct a zas tak ojebávat se nenechám.
Já zas musím říct,že kdybych tehdy byl aktivním členem zde a měl tu trpělivost tehdy čekat,určitě bych si zde vybral forejse,třeba od pichyho.I když tedhy jsem forejse sháněl taky pár měsíců,až mě z toho šibalo,holt prvnička ve shánění subaru v dobrém stavu,ne sjetou plečku.Dnes bych byl už v klidu a díval bych se obšírněji,všude možně...Ono se něco vždy naskytne,jen nesmí taky člověk řešit pár tisíc v ceně nahoru,bo to je pak mnohdy taky kámen úrazu a následných problémů.Někdy se tu vyskytne příhodné auto ihned,někdy se čeká,ale vyskytne se.
Ještě jeden edit:taky bych si koupil nejspíš subaru přes známého co dováží auta z itálie a má autobazar,není to sice vždy záruka všeho možného,ale ceny nenatahuje a nic neskrývá,takže dle mě je pravda klasicky někde uprostřed,není autobazar jako autobazar,nejsem vůči bazarům totálně nedůvěřivý,ne vůči všem-a-priori jak bych měl výstižněji napsat.
Naposledy upravil(a) sima dne pon kvě 21, 2018 12:05 am, celkem upraveno 1 x.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
námořník
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 20532
Registrován: sob zář 10, 2016 8:43 am
Jméno a příjmení: Jiří Mareš
Bydliště: Most

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od námořník »

Já nemluvím o výkupu. Mluvím o bazaru. A já se bavím s lidma podle toho jaký jsou a je mi fuk kde kupujou auta :-).
Odesláno zmáčknutím tlačítka Odeslat
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od sima »

=) jsem to upřesnil během tvé reakce,tu jsem ještě neviděl...
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od pichy »

petr píše:no já uvažuju že bych obnovil vozový park, ale pořád spíš sháním něco co bych dal do plynu a to je lepší motor 92kw jenže zas nejde moc najít auto v solidním stavu s tímto motorem za solidní cenu, už začínám přemýšlet i nad těma novějšíma forestrama 116kw, ale dost mi záleží na vyhřívaných sedačkách je to prostě skvělé a už jsem si zvykl a bez toho auto nechci to raději oželím klimu, máš někde trochu podrobněji vypsanou tu výbavu auta? střešní okno ? ovládání všech oken , zrcátek ? zadní tlumiče originál nivelační ?
dotaz na všechny - dá se dodělat vyhřívání …
vyhřívání sedaček jsme řešili vyhřívanou podložkou, akorát teda vyblokuješ zástrčku 12V. manželka taky chtěla vyhřívat zadek, pro mě osobně třeba úplně zbytečné, není to navíc dobré pro potenci :-) výbava je úplně ta základní, takže jen vyhřívaná (a el. ovládaná) zpětná zrcátka, el. ovládání všech oken. zadní tlumiče měněné za neniveláky.

jinak prodej subaru přes bazar mi přijde taky spíše kontraproduktivní. pokud bych prodával oktávku, budiž, ale forestra... neprodávám první auto v životě a všechny jsem prodal sám, tak nemám důvod to měnit. pokud to působilo tak, že brečím, že to nejde prodat, pak se omlouvám :-D
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od petr »

no trochu mi to tvoje auto vrtá v hlavě a jsi blízko asi by bylo nejlepší kdybys mi poslal číslo do sz minimálně bych se přijel podívat , jo a vyhřívání nepotřebuju na prdel ale záda a potenci stejně potřebuju tlumit :-D
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od pichy »

petr: máš SZ
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
emve
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1585
Registrován: čtv dub 07, 2011 9:57 pm

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od emve »

Tak jsem zvědav, jak tohle dopadne, pokud to je ten petr, pro kterého kterýkoliv forester přes 50 byl drahý. :-)
ex MY2015 Subaru WRX STI
ex MY2006 Mitsubishi Lancer Evolution VIII
ex MY2000 Subaru Impreza GT
ex MY2001 Impreza WRX RS
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od pichy »

doufám, že se pleteš. protože jinak mi to zase "zvedne" náladu :-)
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10623
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od Mira »

Petr to má jako auto do lesa. Tam kde on jezdí raději nechodím ani pěšky, proto se nidivím, že do toho nechce moc investovat. Naleštěná úloženka je k ničemu, todle auto zažije pouze těžkou dřinu, takže být prodávajícím, neprodám ho, bylo mi ho líto. =)
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od sima »

Ano,Petr je lesník s velkým L :-) co mě líčil jen tak mimochodem,tak tam už zabírají jen koně :-) Ale taky třebuje časem následovníka,tak s tou cenou bych se do toho vůbec nepouštěl,tj jeho věc,on sám ví co třebuje a za kolik,taky si myslím,že hledá auto s kterým slušně bez vymlácení zubů dojedu i domů,nejen do lesa a není to lehké hledání.Rozumím mu v jeho těžké volbě-co dál.Forester SG to nakonec je,projede hodně,zvedlý dokáže opravdu divy,má ho nakonec zvedlý už teď,jen to už opravdu nebude leštěnka,že jo Petře :-D Ale to je čistě už věc prodejce a kupce,zas by šlo do ruk subarákovi,který opravdu ví co kupuje a chce.
Sorry za mé doměnky,jak se věci mají,tak to vidím já,Petr ví sám nejlépe :-)
Edit:Míra mě by ho zas líto vůbec nebylo ;) zas tak špatně by se neměl,ještě by si užil tu pravou srandu.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5143
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od petr »

já dřív vybíral auto do lesa teď vybírám auto které nahradí mé civilní autko proto koukám po drahších a zachovalejších i když můj favorit je hlavně forester 2003 až 2005 92kw kvůli vhodnosti na zástavbu LPG, chci se hlavně podívat a uvidí se , potřebuju spolehlivější stroj se kterým se dá jet třeba i někam dál na dovolenou a tak a za pár let jej pak dojezdím v lese taková je má úvaha , nebojte hned ho do lesa nevezmu :-D
pichy
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 203
Registrován: pon říj 24, 2016 6:14 pm
Bydliště: Valašsko

Re: Forester 2.0 X SG9, r.v.2006

Příspěvek od pichy »

včera jsem si plácl se zájemcem o vůz, že až jej poladím k obrazu svému, příští týden si pro něj přijede. je to už podruhé (tentokrát jiný zájemce, ne ten stejný co prvně :-) ), tak to třeba tentokrát už vyjde B-)
Outback 3.0 H6 (2004)
Honda Civic 1.6 V-TEC (2005)
Peugeot 205 rallye (1990)

ex: Forester 2.0 XT (2003), Forester 2,0X (2006), Impreza 1,5 (2009), Forester S-turbo (1998), SAAB 9-5 Aero (2005)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“