Prodám Forester 2.0 D

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24183
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Prodám Forester 2.0 D

Příspěvek od sima »

Pravda motoricky to žádné držáky prý nebyly,co člověk ví z doslechu,protože my jsme nikdy škoduli neměli.Žigula 1500 jo.Musím se zeptat kámoše kolik se svou milovanou 120-kou najel,taky mě to zajímá,protože on na ní nedal dopustit,právě skrz jednoduchý a levný servis,vše si dělal na autě sám.Jezdil s ní taky do světa i po revoluci a to tak že hodně a nikdy to nešetřil,dával jí ceres,uměl se taky vypořádat s přehříváním škodule,to bylo tehdy běžné...Byl schopen to rozebrat do šroubku,jen aby vše promazal a ošetřil proti korozi.Takže trochu jiný případ než běžný uživatel,dle něj bych stejně nemohl hodnotit kvalitu škodovky.
Já si myslím,že škodovka tímto modelem jen nadále degradovala,měla být v té době úplně někde jinde,na to jak kdysi skvělé a krásné vozy dělala...v tom se snad všichni shodnem.
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: Prodám Forester 2.0 D

Příspěvek od Subaru70 »

..já bych téma škodovky opustil...aspoň z tohoto vlákna [OFFTOPIC]
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
martas
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2713
Registrován: sob lis 06, 2010 9:22 am
Jméno a příjmení: Martin Staněk
Bydliště: Most,Jílové u Děčína,

Re: Prodám Forester 2.0 D

Příspěvek od martas »

Subaru70 píše:..já bych téma škodovky opustil...aspoň z tohoto vlákna
pravdu ma ten chlapec ;-D
Martas
Subaru Outback 2.5 - MY 2002 - ex
Subaru Forestr 2.0D - MY 2010 - ex
Subaru Impreza Sport 2.0 - MY 2008 - ex
Subaru Impreza WRX STI 2.5 - MY 2011 - 12,8l
Subaru Forestr 2.0 XT - MY 2016 - 11,4l
Doro
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4034
Registrován: ned zář 06, 2009 7:00 pm
Bydliště: Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Forester 2.0 D

Příspěvek od Doro »

Se divím, že to furt řešíte. Nafta patří do traktoru! ....!!!
Subárka byly vždy vysokootáčkové, tedy jistý koncept, který fungoval. Pak se to snažili předělat a šici víme, jak to dopadlo :-DDD ....asi i muselo dopadnout.
Předně, ta nafta je určena pro jistou omezenou skupinu jezdců, kterým bude vyhovovat, a pro které to bylo navrženo. Mosí se s tím jezdit zase jinak, než s jiným atd. Kdo do té skupiny nepatří, tak se mu to zesere hodně brzo - tedy, je tak větší pravděpodobnost.
Přístup výrobce je normální - jde už o spotřebák....ZVYKEJTE SI, BO LEPČÍ UŽ TO NEBUDE.

Co se týče cen za opravy....taky bych mohl ukázat seznam, ze kterého by se leckomu protočily panenky, ale....ALE, tolik zábavy a současně i práce by mi žadná, myšleno doslova ŽÁDNÁ škodule ani nic jiného nemohla vynahradit. Pokud by to jiné auto vůbec přežilo :-DDD .
Pak taky, jak sednu do škudule, připadám si jak f konzervě bez výhledu....rozdíl je hodně velký.

Osobně si subárko cením pro úplně jiné vlastnosti než si jiní řidiči myslí ("žere to aj trávu u cesty" atd.). Kdo v tom neseděl, nedostal se do problémů, nezapad, ví prd!
Forester 2.0 SG Comfort 2003
Forester 2.0 SG Active 2003
Impreza combi 1,8 76kW, 1993 (zrušeno)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“