Prodám Forester.

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarkantor
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Prodám Forester.

Příspěvek od jarkantor »

:3gears: Zdar,

poměrně intenzivně zvažujeme pořízení nového (podstatně většího a komfortnějšího) auta a na to konto se hodláme zbavit současného Forestera.

Specifikace:
Subaru Forester 2.0 Active WP, 116kW, manuální převodovka (redukce), r.v. 2007, najeto (k datu 23.2. 2012) 84.000 km


Výbava (kromě Winter Paket – vyhřívání sedadel a čelního skla pod stěrači):

Přímý vstřik LPG do sání Vialle (originální zástavba)
Motor, značený na pátém místě písmenem „F“ (určeno pro zástavbu LPG)
Automatická klimatizace
Tažné zařízení
Zámek převodovky medvěd blok
Šedá metalíza
Protioděrové lišty
1-DIN autorádio originál
Výškové reproduktory originální v předních sloupcích
Duralová ochrana motoru (plech)
Zadní spojler s brzdovým světlem
Tónovací folie na všech oknech, zadní velmi tmavé, vše prošlo přes STK
Hliníková kola
Zcela nové zimní pneumatiky (letošní zima, najeto cca 500km)
Sada 4x letní pneu (vzorek 3mm)
Sada 4x zimní pneu (vzorek 4mm, na dojetí během jedné letní sezony)
V polovině 2011 nové 4x benzinové vstřikovače
V polovině 2011 nové 4x LPG vstřikovače
V polovině 2011 nové zadní samonivelační tlumiče
V polovině 2011 nové zadní pružiny
Dodám sadu zadních pružin a sadu zadních samonivelačních tlumičů (nebylo třeba měnit :-) )
Přední a zadní lapače nečistot
Plastová vana kufru
Šité koberce, zimní gumové koberce

Veškerý servis a investice doložím samozřejmě servisní knížkou, resp. odpovídajícími fakturami. Očekávaná cena: 310.000 Kč.
Auto je možno kdykoliv (po předchozí dohodě - abych neměl program) prohlédnout, samozřejmě dám kontakt na autorizovaný servis, který se o auto stará, aby nebyly pochyby o tom, že je v absolutním pořádku (auto, ne servis).

Jsem z Ostravy, telefonický kontakt samozřejmě poskytnu interkou.

Jarda.
Přílohy
Pohled zprava.jpg
Pohled zezadu.jpg
Pohled zepredu.jpg
Pohled vyhrev LPG.jpg
Pohled redukce.jpg
Pohled pristrojovka.jpg
Pohled pedaly.jpg
Pohled okna.jpg
Pohled sedak.jpg
Pohled motor.jpg
Naposledy upravil(a) jarkantor dne sob úno 25, 2012 7:45 pm, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Forester.

Příspěvek od Kofilka »

Přihoď prosím Fotečky, Mám tu jednoho zájemce. Sice má trošku jinou cenovou představu ale uvidíme. Díky
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
yeti
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3005
Registrován: úte říj 26, 2010 3:20 pm

Re: Prodám Forester.

Příspěvek od yeti »

Nechci bejt uvrtanej, ale co se s tím dělo, že jsi po 5-ti letech musel měnit komplet vstřiky a niveláky?
Subaru Legacy wagon 2.0 R 121kW "sociál" MY06
Subaru Forester SF 90kW MY98
Uživatelský avatar
jarkantor
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: Prodám Forester.

Příspěvek od jarkantor »

Fotky dodám snad během víkendu, až nějaké odněkud vydoluju a nebo nafotím. :bp:

Nic s tím nebylo, jen jsem podlehnul někomu neautorizovanému, kdo tvrdil, že tomu rozumí, a že po konzultaci s dovozcem, kde prý má vazby, je třeba vyčistit vstřikovače. Tak jsem poslal 4xLPG vstřiky a 4x benzínové vstřiky na vyčištění tam, kde psali, že tomu hoví a rozumí i vrátilo se mi 8ks nefunkčních vstřikovačů (dle autorizovaného servisu), takže jsem byl nucen pořídit 4xLPG a 4x benzínové vstřiky nové. Ty údajně nefunkční, jak tvrdil servis, mám kompletně doma v šuplíku - všech 8 kousků (taky je v případě zájmu poskytnu, třeba nejsou K.O. a ze mě jen jako neznalého uživatele servis vytáhnul prachy a měnil - kdoví, nechci hodnotit).

Ze stejného důvodu (moje neznalost a naivita vs. neautorizovaní) jsem měnil zadní samoniveláky a pružiny. Proto píšu, že je nebylo třeba měnit a jako doplněk je dám s autem.


Auta se nezbavuju nako nefunkčního vraku, ale jako něčeho, co prostě neodpovídá současným požadavkům na velikost a komfort. Je v naprosto oukejovém stavu, díky mé hypochondrii, že s tím pořád něco je a ochotě a připravenosti servisů ze mě tahat prachy. :10125:
Naposledy upravil(a) jarkantor dne sob úno 25, 2012 7:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
M.Z.
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 709
Registrován: pát led 29, 2010 8:14 pm
Jméno a příjmení: Marek Zrak
Bydliště: FM

Re: Prodám Forester.

Příspěvek od M.Z. »

Po koupi jiné značky auta, akorát budou mít servisní lupiči jiný emblém, ale situace bude obdobná :845: :ironie:
ex STI 257kw 470Nm
M2
Coupe JCW
Uživatelský avatar
jarkantor
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 320
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am

Re: Prodám Forester.

Příspěvek od jarkantor »

Marku, já neříkám, že někdo byl lupič, jen já byl/jsem naivní pablb, tož dobře mi tak. Proto hodlám získat na auto pětiletou záruku, ať se nemusím vnitřně posírat, co se na tom vyschere a na kolik mě to přijde. :850: A netvrdím, že nepůjdu do jiné značky :secret: . Myslím totiž, že soutěž o nový rodinný povoz vyhrál Ota Bejk z Lyneártronykova.
Odpovědět

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“