Prodáno: Outback 3.0R BP 2008 prodej nebo výměna

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Prodáno: Outback 3.0R BP 2008 prodej nebo výměna

Příspěvek od baazzaa »

Po dlouhém rozmýšlení zde zkusím nabídnout svého Outbacka.
Brzy se nám rozroste rodina na pětičlenou a dozadu se prostě 3 sedačky nevejdou ::-((( navíc máme druhé auto Grand scenica se 7 místy, takže na denní ježdění spíš využívame jeho a Subo bych používal jen na krátké trasy do práce. Auto jsem kupoval před 2 roky s tím, že ho budeme využívat jako rodinné, ale třetího caparta jsme prostě neplánovali.

Do auta je za ty poslední 2 roky proinvestováno nesmysl peněz, pokud nebudu počítat výměny oleje, pneu, kosmetiku atd., tak jen na servisních úkonech to bylo cca 150 tis. Kč, tomu taky odpovídá cena, za kterou si představuji auto prodat.

Cena: 210 000,- Kč
Vím, je to hodně, ale to auto za to snad stojí.

Jedná se o typ BP, 3.0R - 180KW, rok výroby 2008, koupeno v ČR, já jsem druhý majitel, nyní najeto cca 274 500 Km

Trochu netradičně začnu s tím co na autě nefunguje nebo co jsem plánoval udělat.

- Zlobí otáčkoměr, údajně by se mělo jednat o studený spoj v řídící jednotce někde pod kobercem spolujezdce- dá se opravit prý za cca 2500,-Kč
- Zadní pravý reproduktor ve dveřích nehraje.
- Nefunguje polohování sklonu sedáku řidiče, pravděpodobně jen vypadlý čep v mechanismu sedačky, motorek je slyšet jak vrčí, ale nic se nedějě.
- Občas nějaký ten šrám na laku, ale nic hrozného, většina zaretušováno barvou a štětečkem
- V plánu bylo také ošetřit podvozek proti korozi, na to ale tento rok už nedojde, auto stejně stojí v garáži a přes zimu toho asi moc nenajezdí.

Naopak to co auto má uděláno:
... zbytek najdete v mém vlákně viewtopic.php?f=66&t=7945&start=105
... nebo podrobně v excelu zde https://drive.google.com/file/d/1tK5_B8 ... sp=sharing

- 272 500 Km - Subaru Dobřany - Těsnění pod hlavami, komplet rozvody včetně výměny řeťezů a vodní pumpy, nějaké ty gufera atd., prostě motor komplet krom půlení. Fakturu mám, na práci je samozřejmě pořád záruka (cena servisu byla 53 tis.).
- 262 000 Km - Výměna zadního stabilizátoru za silnější Whiteline, včetně výměny všech ramínek nápravy, kostí stabilizátorů apod. Výměna zadních ložisek kol. (origo v AWD)
- 250 000 Km - Výměna přeních tlumičů (KYB) včetně všech silentbloků přední nápravy a horního uložení
- Na začátku tohoto roku výměna předních kotoučů za drážkované DBA + desky EBC redstuff, výměna vodících čepů. Zadní kotouče TRW + desky EBC redstuff
- Repas kardanu
- Povařený výfuk, zadní koncáky necelé 2 roky staré (polmostrow) + chrom koncovky
- Nové celoroční pneu 215/55 R17 Goodyear Vector4seasons Gen-3, najeto cca 2 000 Km
- Čerstvě renovovaný volant od volanty.cz. Na krajích perforace, hořejšek a spodek klasika kůže, vyražené logo MOMO jako na originálu.
- Zadní tlumiče jsou stále niveláky, od předchozího majitele údajně měněny v cca 180tis. Km. Stále v pohodě a funkční.
- Minulý rok dodělávané bajonetové tažné Brink, v TP na 1900 Kg
- Renovované origo ALU kola + podložky 15mm

K výbavě: Je to taková ta klasika s koženým interierem, kromě bezklíčkového odemykání a startu asi vše co se do toho dávalo, včetně bluetooth handsfree. Já jsem ještě dodělával couvací kameru. Všude jsou gumové koberce, včetně kufru.
Příslušenství: 3. SPZ na držak kol na tažné, origo příčníky montblanc

Kdyby vás zajímalo něco dalšího k autu, klidně se ptejte.

Lukáš
Naposledy upravil(a) baazzaa dne pon úno 22, 2021 4:36 pm, celkem upraveno 6 x.
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Re: P: Outback 3.0R BP 2008 prodej nebo výměna

Příspěvek od baazzaa »

Přidávám aktuální foto ze dneška, je to pořád hezký auto =)
Za ty pootevřený dveře vzadu se omlouvám, nějak mi to během focení nedocvaklo
1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
5.jpg
6.jpg
7.jpg
8.jpg
9.jpg
11.jpg
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Re: P: Outback 3.0R BP 2008 prodej nebo výměna

Příspěvek od baazzaa »

12.jpg
13.jpg
14.jpg
16.jpg
18.jpg
20.jpg
21.jpg
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Re: P: Outback 3.0R BP 2008 prodej nebo výměna

Příspěvek od baazzaa »

EDIT: Cena 210 000 kč
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
Uživatelský avatar
baazzaa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 47
Registrován: úte led 15, 2019 11:16 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Bažant
Bydliště: Terezín - ten u Litoměřic

Re: P: Outback 3.0R BP 2008 prodej nebo výměna

Příspěvek od baazzaa »

Prodáno! Tímto přeji novému majiteli ať nejlépe slouží.
Subaru Outback 3,0R AT MY08
Renault Grand Scenic 1.4TCe MY09
Yamaha FZS 1000 Fazer MY03
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“