P: Impreza 2.0D man., rok 2013, jen 36000km

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

P: Impreza 2.0D man., rok 2013, jen 36000km

Příspěvek od outback »

Nabízíme k prodeji Imprezu 2.0D, manuál, rok 2013, se zajímavým nájezdem a historií. Barva černá, pěkná letní a zimní kola. Auto je možné vidět v Mnichově. Neprodávám já osobně, pouze zprostředkuji kontakt.

Majitelka koupila auto nové, pár let s ním jezdila, najela 36000km a pak vzhledem ke změně zaměstnání přesedlala na BMW M240i. Vzhledem k tomu, že tak mladá Impreza by se
prodala jen se značnou finanční ztrátou, se daly čísla do depozitu („vorrübergehende Stillegung“) a auto se uložilo. Auto se pravidelně startovalo, občas přesunulo a teď došlo k rozhodnutí že se prodá – autoservis kde je uložené se likviduje a tak ho není kde skladovat. Majitelka mluví česky, je to dcera dobrého kamaráda, historii vozu znám ne proto, že by mi to teď vyprávěli ale proto, že o tom autě vím už od nového. Od její rodiny jsem koupil už dvě auta a nikdy nebyly problémy.

Cena k jednání 12000€

Pro vážné zájemce info na telefonu +4916098486030 nebo SZ. Kdo má potřebu komentovat historii, cenu nebo Subaru Diesel ať mi pošle SZ.

Další fotky budou.

EDIT: auto uvedeno do provozu v lednu 2013 a tedy už trvanlivější provedení motoru.
Přílohy
Impreza2.jpg
Impreza1.jpg
Naposledy upravil(a) outback dne pát čer 26, 2020 5:19 pm, celkem upraveno 1 x.
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
outback
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3096
Registrován: ned pro 20, 2015 8:40 am

Re: P: Impreza 2.0D man., rok 2013, jen 36000km

Příspěvek od outback »

Přidávám další fotky a vzhledem k převaze zcela nekonstruktivních příspěvků mimo téma prosím o promazání a uzamčení vlákna - kontakt SZ nebo telefon.
Přílohy
S3.jpg
S4.jpg
S5.jpg
S6.jpg
S7.jpg
Subaru XV 2.0 Exclusive r.v.2018, facelift EyeSight CVT nonhybrid
Busík Hyundai H1
Fendt Platin 470 (ne, není to traktor)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“