taky Japonec

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

taky Japonec

Příspěvek od Kofilka »

Povozil jsem se v nejpohodlnejsim offroadu a jde zase dal. Jel jsem pro tribecu ale toto bylo lepsi 7mistko.... Ted mam zase galaxy tak jde pajerko zdomu. Treba ho nekdo vyuzije. Cena je orientacni pro subaraky :))....ale ne zase moc :)..... Precedo nic nerikej :)))

https://www.sauto.cz/osobni/detail/mits ... Q-AyrflpTQ
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49152
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: taky Japonec

Příspěvek od VDC »

Nic neříkám
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: taky Japonec

Příspěvek od OZP »

Tohle je jeden z kandidatu na nas novy rodinny vuz. Nechtel byses o nem Kofilko trosku rozepsat?
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1376
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: taky Japonec

Příspěvek od Dušan »

Ondro, pokud pomýšlíš na úplně nový, tak asi těžko. Výroba Pajera byla loni nebo dokonce předloni ukončena. Bez náhrady. Jedině snad nějaký doprodej.

Tím pádem poptávka po starších Pajerech asi stoupne a Honza má naději auto dobře prodat. Fakt je to pohodlný povoz, taky jsem ho měl před časem ve výhledu, nakonec jsem ale koupil Toyotu LC.
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
Uživatelský avatar
Traveller
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 11889
Registrován: pát kvě 30, 2014 8:04 am
Jméno a příjmení: Jirka
Bydliště: Česká Třebová

Re: taky Japonec

Příspěvek od Traveller »

Neměl ho jeden čas (možná ještě má) Mistri??? I když on měl myslím tu krátkou verzi, ale o pocity a moudra by se také mohl podělit. ;-D
WRX STI MY2016
Ex: Subaru Forester SJ 2.0i, stříbrný s fofr-klackem.
Uživatelský avatar
Dušan
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1376
Registrován: stř zář 02, 2009 8:44 pm
Jméno a příjmení: Dušan Šindel
Bydliště: Ostrava

Re: taky Japonec

Příspěvek od Dušan »

Jó, má, ale starší. (teda ještě loni ho myslím měl)
Tam je jakoby cesta .....

Forester 2003 - manuál, zvýšený, oplechovaný
Toyota Land Cruiser 95 - r.2001, Ironman 2", šnorchl
Uživatelský avatar
CoZmo
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1677
Registrován: ned říj 25, 2009 10:23 pm

Re: taky Japonec

Příspěvek od CoZmo »

jednou sem s tim jel a docela mi to zklamalo...malá kachna, co moc nejede, ale je to kachna...
čím víc bahna, tím víc Subaru

aneb In mud we trust!

Subaru Outback 3.6 H6 MY19 BS Premium - Canada
Subaru Outback 3.0 H6 MY05
ex Subaru Legacy 2,2 MY92
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: taky Japonec

Příspěvek od OZP »

Nove urcite ne, hledam (resp. Poohlizim se co a jak je k mani) prave v cenove relaci co prodava Kofilka.

Nekoukam ani vylozene po offroadu, spis proste po velkem aute- jak pro posadku vc. dvou autosedacek, tak pro bagaz.
Ideal by byl MB Vito nebo Toyka Proace (vcetne francouzskych variant). Taky by se mi libil Ford Smax. Z tech levnejsich nejaky stary (ale nerezavy) VW Transporter (Syncro verze by byla super, ale tam si nedelam nadeji, ze sezenu).

Toy LC by byl taky super, ale co jsem koukal, tak jsou bud mimo rozpocet nebo totalne vybydlene.

Sorry za OT v inzeratu! Kdyztak prosim presunout.
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: taky Japonec

Příspěvek od MrRichie »

MISTRI3 píše:Jen pro upozornění...
Hele dlouhej... Ten by šel....
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: taky Japonec

Příspěvek od Kofilka »

No co mam povidat, je to auto s motorem 3,2 Did s retezem, ve 150 bezproblemu zrychluje do 190 :)
Shanel jsme dlouho teibecu, nekolik jsem jich objel, potom jsme se projel v dlouhym pajeru (potrebuju 7mist) no a uchvatilo me to. Velkej tank, ale pritom prijemne ovladatelnej. Rikam si to bude uz konecne idealni auto tak jsem zacal shanet, objezdil jsem jich mraky a vsechny shnile a nektere jako uplne :).... Toto byla nahoda, vlastnil to svagr majitele autobazaru, planoval ze koupi stresni stan proto velka panorama jenze si zlomil 2 obratle a z cestovani seslo tak ho prodal. Ja ho koupil, namontoval tazne a mel jsme ho na takove to poskakovani, ale zacal jsem zase jezdit teosku dal nez kolem baraku servisovat elektrarny a na pajeru najednou naskakovali kilaky a zena me lego s plynem nechce pujcovat tak jsem koupil dieslove galaxy a pajerko je doma..... Auto je komplet v cajku, ma rozvodovej retez. Jedine co nefunguje je ostrikovac zadniho okna, ale motorek vrci tak asi nekde hadicka. Nemoc pajer coz jsou odklony zadnich kol bude potreba v budoucnu resit, ja se do toho chtel pustit ale nejak neni cas a v garazi je drevo na kulnicku, ale neni to nutne delat zatim. Muzu rict ze za 145 je to to nejhezci co jsem kdy videl. Ja ho za 145 koupil, namontoval tazne, proplachl motor, vymenil oleje najezdil nekolik tis km, otestovak si v terenu ma to vsechny uzaverky funkcni a musim rict ze kdyz se vsechno pozavira tak je to neskutecnej tank. V AAA jsem ho chtel nechat protiuctem za alhambru ale nedomluvili jsme se, nabidli jen 115tis coz chapu ale vsichni technici se chodili divat ze neshnile pajero jeste nevideli :)..... Nase decka si libovali ze je vsude prostor a treti rada sedacek jsou v podlaze takze lehce vytahnutelne. Jo a dalsi negativni vec proc jde zdomu je to ze manzelka snim odmita jezdit, nechapu ale proste bud je v protismeru nebo vedle silnice :)))
No a kdo me zna tak vi ze nemam problem menit auta 3x do roka podle chuti nebo podle toho jake zrovna potrebuju :)
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
Uživatelský avatar
Subaru70
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 4010
Registrován: pát led 31, 2014 10:58 am
Bydliště: Praha

Re: taky Japonec

Příspěvek od Subaru70 »

OZP píše:Nove urcite ne, hledam (resp. Poohlizim se co a jak je k mani) prave v cenove relaci co prodava Kofilka.

Nekoukam ani vylozene po offroadu, spis proste po velkem aute- jak pro posadku vc. dvou autosedacek, tak pro bagaz.
Ideal by byl MB Vito nebo Toyka Proace (vcetne francouzskych variant). Taky by se mi libil Ford Smax. Z tech levnejsich nejaky stary (ale nerezavy) VW Transporter (Syncro verze by byla super, ale tam si nedelam nadeji, ze sezenu).

Toy LC by byl taky super, ale co jsem koukal, tak jsou bud mimo rozpocet nebo totalne vybydlene.

Sorry za OT v …
..za slušná kačky do 150 pořídíš Citroena Grand Picasso v benálu...Máme ho doma a vejde se do něj snad všechno ..má to obr kufr a haldu místa uvnitř...Žena v tom vozí 3 děti,kola,bagáž a ještě se tam vejde skřínka s bordelem na chalupu :-)
SUBARU Forester 2,0i Comfort MY16 (SJ) Spotřeba - 8,4l
Subaru Forester 2.0D Comfort MY13 Prodáno
Subaru Forester 2,0D MY11 Prodáno
Citroen C4 Grand Picasso 1,8i
Uživatelský avatar
OZP
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 4328
Registrován: úte pro 09, 2014 3:36 pm
Jméno a příjmení: Ondřej
Bydliště: Praha

Re: taky Japonec

Příspěvek od OZP »

Diky za doplnujici info a dalsi tipy! C4 Picasso vedu v patrnosti taky, ale jedno francouzsky mpv uz mam, chtel bych se zas posunout dal, pokud by to slo. Tribeca by byla super, ale ta spotreba ji z pozice rodinneho auta diskvalifikuje.

Ma to ISOFIX?
VW Multivan T6.1 / HAWK- Impreza WRX STI MY2006 / BLOB- Impreza WRX STI MY2003 / EX-Ford Focus combi 1,6 MY2000 RIP†2016 /
V rodině též Levorg MY2017
/ OZP SUBARU Youtube
jan233321
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: pát led 15, 2010 7:28 am
Jméno a příjmení: Jan Beránek
Bydliště: Praha

Re: taky Japonec

Příspěvek od jan233321 »

Ahoj,
to je pěkný!
Bohužel, náš forester je již v hutích... toto je ale zcela jiná terénní liga, co? Jak se to chová na silnici, dá se s tím normálně po dálnici? Nebo je to jak Jimny?
Spotřeba děsivá, ale na těch pár kilometrů co přes rok najezdíme je to asi jedno.

K vidění je v Rousínově?

Díky

H.
Subaru Forester SF 92kW MT... v hutích.
Uživatelský avatar
Kofilka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 1257
Registrován: pát srp 21, 2009 9:38 pm
Bydliště: Rousínov
Kontaktovat uživatele:

Re: taky Japonec

Příspěvek od Kofilka »

Isofix asi nema - neni na sedadle napsany
Spotreba zalezi jak moc slapes, ale motor ma kroutak takze neni potreba slapat na plyn :)
K videni v Rousinove
Na dalnici je to neuveritelne pohodlnej tank, rikam 150 je pohodlna dalnicni rychlost, ma to dvojitou 5tku a ta rychla se radi nekde kolem 130....to je muj pocit a tak nejak jsem to cetl v servisnim manualu ake mechanicky nevim jak to je :)
Forester SH 2010
Lego BE 2,5 03
ex:
Forester: 98 Black - ČDcargo :-); 99Red;99turbo Green;99 2,0AT;98 silver;silver04 AT
Impreza: 93 1,8 Blue; 98 2,0Silver,2009 1,5r
Legacy: 95 2,0 Blue; 96 2,2 ATgreen; 95 Hubertus; 01 2,5 Blue
Outback: 99 2,5 Red; 01 3,0H6
Tribeca:08 3,6
petr
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5157
Registrován: stř zář 24, 2014 8:25 pm
Jméno a příjmení: Petr Němec
Bydliště: Beskydy

Re: taky Japonec

Příspěvek od petr »

měl jsem za to že ta 3,2 není moc povedený motor, ale je možné že si to s něčím pletu , stroj je to parádní a bezpečný to je důležité, vyměním za outbacka :-D
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“