Prodám vůz Subaru Outback 2,5 r.v. 2006, MT LPG

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
gopher
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 22, 2015 11:29 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Kapičák
Bydliště: Bohumín

Prodám vůz Subaru Outback 2,5 r.v. 2006, MT LPG

Příspěvek od gopher »

Prodam Subaru Outback 2.5i, 121kW, r.v.2006, koupeno původně v DE, benzin + LPG (nechával jsem montovat sám), najeto 280tkm, STK do 01/2021.
Jasná historie vozu i stav km. Pravidelný servis a servisní historie. Zimní kola 16" - stav 95%, letní - disk 17" origo, pneu na výměnu.

Manuál, klima, el.okna, vyhřívané přední sedačky, 6x airbag, ABS, tempomat, aut. klimatizace, dělená zadní sedadla, el. zrcátka, isofix, mlhovky, multifunkční volant, pohon 4x4, protiprokluzový systém kol, tažné zařízení.

Po technické stránce je auto ve 100% stavu - na to jsem si opravdu dával pozor. Na autě najdete spíše kosmetické vady - loupající se lak, místy odřené - parkoviště apod.

Co vše bylo na autě uděláno:

Letos o prázdninách - rozvody, olej (dávám 10w60), těsnění pod hlavami, ventilové vůle - vše doložitelné, Subaru Opava. Dále jsem měnil destičky vepředu a i vzadu. Ložiska na přední nápravě měněná taky. Oleje v diferenciálech a převodovce cca před 20 000Km, repas řízení, nová spojka včetně dvouhmoty. Výfuk měněný cca 2 roky zpátky. Vepředu nové kosti stabilizátoru.

Důvod prodeje? Měli jsme na firmě finance, tak jsem koupil vůz Suzuki Scross.

Fotky dostupné zde:

https://drive.google.com/drive/folders/ ... sp=sharing

Co se týče ceny, představa okolo 120 000 Kč, ale nebráním se dohodě.
ExFiat Punto, ExRenault Megane III, ExMitsubishi Pajero II, Subaru Outback 2,5i LPG, Subaru Forester 2001 LPG
Uživatelský avatar
gopher
Nováček
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: stř črc 22, 2015 11:29 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Kapičák
Bydliště: Bohumín

Re: Prodám vůz Subaru Outback 2,5 r.v. 2006, MT LPG

Příspěvek od gopher »

Auto prodáno.
ExFiat Punto, ExRenault Megane III, ExMitsubishi Pajero II, Subaru Outback 2,5i LPG, Subaru Forester 2001 LPG
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“