Prodám Outback 2005 2.5 AT 99.000,-Kč PRODÁNO

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
daja626
Nováček
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: sob srp 28, 2010 5:12 pm
Jméno a příjmení: Dana Cashinová

Prodám Outback 2005 2.5 AT 99.000,-Kč PRODÁNO

Příspěvek od daja626 »

Prodávám Outback 2.5 rok výroby 2005,121 kW (164 PS), STK do 12/2020, automatická převodovka. Je to benzín + LPG. Auto nám dovezl kamarád z Itálie v roce 2010 se 136.000,-km a od té doby nám perfektně sloužilo. Je možné ještě dohledat v diskusích, jak jsem zde o něm psala. Má střešní okno. VIN JF1BP9LLA5G036485

https://daja626.rajce.idnes.cz/SUBARU_OUTBACK_2.5_2005/

Teď má na tachometru 208.000 km. Bylo používané na ježdění do práce a jednou za rok na dovolenou – Slovensko, Rakousko. Takže průměrně za rok má najeto 7.800 km. Plyn jsme využívali v prvních dvou letech, pak nám zrušili plynovou stanici zde ve městě, tak jen benzín. Ten plyn je tovární výroby. Loni v listopadu byla namontovaná nová LPG nádrž TOMASETO velikost nádrže 56 litrů,​ platnost do 2028

Motor úplně super, nikdy neřešeny žádné potíže. Auto bylo servisované vždy v listopadu u kluků, kteří to auto dovezli v místním servisu. Klasika vždy oleje, výměna pneumatik na zimní, brzdové kotouče, brzdové destičky. Minuký rok namontovaný nový výfuk.

Takže auto má spíš kosmetické vady. Pravá přední část je ťuklá v myčce, kde jsem špatně najela a mašina se spustila, bohužel detektory jim nefungovaly asi jak mají. Já nezkušená odjela s brekem, až doma mi manžel řekl, že jsem měla požadovat od provozovatele úhradu. No, bylo už pozdě. Na palubce problikávalo a problikává senzor na benzín. Nemá vliv na funkčnost. A 8.000,- se nám nechtělo za opravu dávat, a to bylo tehdy v r.2010.

Někdy problikává středová palubní deska, neukáže se dobře teplota. Po pár kilometrech se to samo spraví. Zdá se mi, že jak Outback ucítil, že půjde z domu, tak začal protestovat tímto způsobem. Protože třeba dnes je to světlo v pohodě. Přivřela jsem pás do dveří a čidlo na dvěřích odpadlo, je to opravené a přilepené, ale chci tuto informaci předat dál.Přední řidičovo sedadlo - vypadl tam konektor a musí se zapojit, aby hřálo. Záda hřejí, jen spodek teď ne. Už to nechci nechat rozdělávat, třeba si to někdo opraví sám.

Teď jsem přesedlala do menšího auta V40, protože děti už odrostly a cestovat s námi nikam nechtějí. A defakto jsem jej využívala jen já sama. A u nás se dělají pořád menší parkovací místa.

Od auta jsou dva klíče, držák na kola na střechu SUBARU Mont Blanc, letní a zimní pneu.

Auto je k vidění v okrese Znojmo. Cena 99.000,-Kč. Tel. 605176310
Naposledy upravil(a) quickly dne stř črc 03, 2019 1:35 pm, celkem upraveno 1 x.
Důvod: místo 208.000 Kč opravceno na 208.000 km
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“