Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Prodám svoje Subaru Outback, první registrace 07/2008, najeto 263 tis. km, STK do 10/2020. Jsem druhý majitel, auto jsem koupil na jaře 2013 s nájezdem cca 140 tis. km.

Motor 2,5 127 kW, automatická převodovka. Barva zlatá metalíza, vevnitř černá kůže. Auto je kategorie N1, 5 míst, je tam sklápěcí, posouvací, ale nevydnavací mříž (lze dát pryč, ale já ji tam nechal, ono se to občas hodí když je potřeba nacpat batožiny až po strop, ale vyndavací by byla lepší).

Moje představa o ceně je 150 tis. + DPH.

Výbava je asi druhá nejvyšší tehdejšího modelového roku, není tam navigace, AUX vstup a spolujezdcova sedačka nemá elektrické štelování (tedy má to xenony, velké střešní okno, sklápěcí zrcátka, tempomat, vypínatelnou stabilizaci, rádio s měničem na 6 CD schopné přehrát MP3, automatickou dvouzónovou klimu, elektricky nastavitelnou sedačku řidiče s pamětí, hromadu airbagů, ISOFIX...).

Věci mimo standardní výbavu, se kterými jsem to už koupil:
  • Handsfree Nokia,
  • Zadní parkovací senzory (pípají a ukazují vzdálenost vlevo/vpravo),
  • Folie na všech oknech.
Já jsem pak dodělával odnímatelné tažné Westfalia (bajonet, pokud je sundané, nezasahuje pod auto, jen trochu zásuvka). Ale protože na autě, co jsem si koupil místo prodávaného, je tažné pevné, tak si hraju s myšlenkou, že bych to nechal prohodit (teda ještě jsem neověřoval, jestli s tím nebude nějaká komplikace). Nejspíš nechám na domluvu s případným kupujícím, jednání o ceně a potřebách a tak.

K autu jsou dvě komplet sady kol. Letní originální 17" s pneu Hankook, vzorek tak na jednu dvě sezóny (podle nájezdu a stylu použití). Zimní 16" Subaru plecháče s pneu taky Hankook, vzorek ještě slušný (já bych je měl ještě na dvě tři sezóny). K zimním jsou i Subaru poklice, ale na těch je už pár prasklin.

Nějaké fotky jsem dal sem: https://photos.app.goo.gl/UEL43HJQGKHTxe6R8 (nejsem fotograf a je to focené mobilem, tak to není úplně super... pokud by někoho zajímal jakýkoli detail, dejte vědět - doplním).

Stav auta řekl bych vzhledem k věku a nájezdu slušný. Technicky plně funkční, k řešení ale brzy budou výfuky, které jsou ještě původní. Občas je na diagnostice chyba P420 (opakuje se v intervalu co několik set kilometrů) a je utržená nějaká lamela v pravém koncovém tlumiči, takže to chrastí (za jízdy to dovnitř slyšet není, ale po nastartování na volnoběh, když jsem mimo auto, to je docela nepřeslechnutelné... nicméně z pohledu STK a emisí zatím OK. Prasklina tam aktuálně žádná není, tak někomu to třeba vydrží ještě rok, dva... ale mě už to zlobí)

Jinak tam aktuálně nevím o žádném dalším problému k řešení, s autem teď jezdím málo, ale když, tak je to 180 km ráno do Brna a odpoledne zpět, takže potřebuju, aby fungovalo. Spotřeba oleje trochu je, dolévám max. litr od výměny do výměny. Koroze snad odpovídá stáří a nájezdu v prostředí českých silnic - bohužel je to víc, než bych si přál. Loni na podzim jsem nechal udělat aspoň nástřik podvozku voskem, ale mělo se to dělat dřív a pravidelně.

Pak je kosmetika, se kterou jsem se naučil žít:
  • Ťupka v čelním skle (STK v pohodě, tak neřeším, ale kdyby kupující chtěl sklo měnit, mám to ještě pojištěné, tak bychom se mohli nějak domluvit).
  • Trochu ošoupaná bočnice sedačky řidiče a prodřené gumové těsnění řidičových dveří - tak jsem to už koupil, nehorší se to, voda neteče kam nemá, tak jsem to neřešil - je to vidět na fotkách. Pak vylomený držák nápojů v zadní části loketky (na fotkách chybí, mám jej a dám jej k autu). Jinak je interiér nezničený, samozřejmě nekuřácký.
  • Prasklé PP nadkolí, kus dole úplně chybí (opět jsem tak už koupil, podle servisu zbytečný řešit, tak jsem to nechal plavat).
  • Vady laku snad nic hrozného... nejvíc vidět jsou asi dvě promáčkliny zadního nárazníku (v místě nosníků) od nějakého nešikovmého vedleparkujícího z doby stání v Praze.
Servis:
  • První majitel jezdil do C&K Brno, servisní intervaly víceméně dodržoval (koupil jsem s vyplněnou serviskou, kterou jsem ověřoval).
  • Já potom jezdil do AWD, dokud jsem bydlel v Praze, teď poslední 4 roky DanCars Opava, od všeho mám a předám faktury.
Co kdy se na autě dělalo (mimo předepsané úkony):
  • V roce 2013 těsnění pod hlavama v AWD (normálně by se to na radu servisu ještě nechalo klidně být, ale protože jsem měl na auto "záruku" od CarGarantie, nechal jsem to udělat).
  • 01/2015, 195 tis. km - LZ náboj
  • 07/2015, 210 tis. km - přední náboje, zadní brzdy
  • 04/2017, 234 tis. km - PZ náboj
  • 07/2018, 255 tis. km - Přední brzdy
  • 11/2018 - Nástřik podvozku voskem
Auto je k vidění v Městě Albrechticích (okres Bruntál), případně jezdím 1-2x měsíčně do Brna, tak je možné se domluvit někde po trase.

Inu, snad jsem na nic nezapomněl, pokud ano, ptejte se, tajit nic nehodlám. Auto jsem kupoval s tím, že s ním najedu aspoň 300 tis. a podle toho s ním zacházel, ale vzhledem k mému aktuálnímu nájezdu by mi to trvalo dalších nejmíň 15 let :-) Ovlivnila to hlavně potřeba druhého, většího auta. Koupili jsme Tribecu, tím klesl Outbacku nájezd a já jsem zároveň zjistil, že ten šestiválec prostě potřebuju mít v obou autech a nedávno se to podařilo vyřešit.
Naposledy upravil(a) jarda dne pát črc 12, 2019 1:04 pm, celkem upraveno 1 x.
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od mari75 »

Pěkné autí ;-D a hezký popis (*_^) |,,,,
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od quickly »

Dnes máme v Brně vedení firmy a Jarda byl demokraticky vybrán, že nás odveze na oběd, takže mohu potvrdit, že auto existuje, jezdí (při průjezdu po kolejích a nerovnostech nejsou slyšet žádné pazvuky), fotky nekecají a vypadá velice dobře ,,,,| (*_^) |,,,, .
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

mari75 píše:Pěkné autí a hezký popis
Děkuji :-)
quickly píše:Dnes máme v Brně vedení firmy a Jarda byl demokraticky vybrán, že nás odveze na oběd, takže mohu potvrdit, že auto existuje, jezdí (při průjezdu po kolejích a nerovnostech nejsou slyšet žádné pazvuky), fotky nekecají a vypadá velice dobře .
Dane díky. Auto se myslím vzhledem k věku a nájezdu nemá za co stydět :-)
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Tak po úterní cestě do Brna a zpět najeto 263 tis. km. Z Bruntálu jsem vezl kolegu a jeho hodnocení je, že by tomu prý hádal tak 5 let věku, a ne 11 :-)

Poslední servisní prohlídka byla 20.7.2018 při nájezdu 255 tis. Od té doby jsem tedy najel jen 8 tis., ale protože se má do servisu jezdit po 15 tis. a nebo po roce, budu se objednávat do Opavy někdy ke konci července. Do té doby tedy upravuji pro zdejší osazenstvo cenu na 150 tis. + DPH a můžeme se o ceně samozřejmě dál bavit, ale až po/při prohlídce auta.

Nechci s prodejem nějak nepřiměřeně spěchat, bez peněz vydržíme, místo na zahradě je, jen je mi líto že to auto víc stojí než jezdí. Mám s tím ale jediný problém, že auto je přihlášené na IČO a platím z něj silniční daň + mám na tom ještě havarijní pojistku a jediná možnost, jak se jí zbavit, ja auto prodat nebo dát značky do depozitu. Tento stav nechám max. do konce měsíce a pak to budu řešit buď nějakým prodejem v rodině, aby se mi to papírově zlevnilo, nebo tím depozitem. Možná pak tedy padne možnost odpočtu DPH, kdyby to náhodou chtěl koupit plátce.
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Zatím nikdo neprojevil ani náznak zájmu, tak jsem vystavil inzerát na autofrc a sbazar, třeba se prodá tam :-)
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Na 1.8. jsme objednaní do opavského servisu na prohlídku v 270 tis., mimo předepsané věci se bude řešit svolávací akce (kabelový svazek palivového čerpadla).
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Tak prohlídka a výměna kapalin proběhla, mimo to celková kontrola s tímto výsledkem.

Na výměnu jsou přední kosti + uložení stabilizátoru, LP spodní čep, bylo by dobré vyčistit/rozhýbat zadní brzdy (asi málo brzdím nebo co :-). Všechno dohromady otázka pár tisíc, považuju to za spotřební věci.

Dále rosí přední diferenciál a převodovka (řekl bych "nechat rosit, dokud projde STK", což určitě v roce 2020 ještě projde :-)). No a pak ten výfuk, to už jsem psal (říkali vyměnit střední díl a třeba bude chvíli klid, a nebo druhovýroba, pak by se musely vyměnit i koncové tlumiče, protože nebudou na druhovýrobní střed pasovat, což já bych si je stejně měnil, protože v tom levém je volná nějaká lamela a chrastí to, ale tohle rozhodnutí nechám už na novém majiteli).

S přihlédnutím k výše uvedenému zůstává cena k jednání 150 tis. + DPH.

Jinak nedělala se zatím poslední svolávací akce, protože jsme si nějak neporozumněli při objednávce a nebyli na to nachystaní v servisu ani já (chtěl jsem na auto počkat a odjet s ním zpět domů). Plán je takový, že tam auto v nejbližších dnech přistavím ke komisnímu prodeji a jak to tam budou mít po ruce, tak tu svolávačku udělají, tedy nový majitel se o to starat už muset nebude. A velice pravděpodobně si nechám přehodit tažné na šestiválec, takže na prodej nebude s odnímatelným, nýbrž pevným, jinak parametry stejné. Případně úplně bez tažného, kdyby někdo chtěl a ozval se dřív, než bude přehozeno.
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Tak značky jsou od 30.8. v depozitu, auto je dále k vidění a svezení v DanCars Opava. Inzerováno bude (až bude... mají tam teď hodně dovolené, tak mi rovnou říkali, že se k nafocení a vystavení na web dostanou až ve druhé půlce září) za 155 tis. + DPH, za kolik a kdy se nakonec prodá je otázka, cena je pořád k jednání :-)
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
Uživatelský avatar
Zdvyna
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát srp 23, 2019 7:47 am
Jméno a příjmení: Miroslav Zdvyhal
Bydliště: Krnov

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od Zdvyna »

Pěkné auto a pěkný stav (*_^) |,,,,

Jinak zdravim do Albrechtic - sem Krnovak a myslim ze sem auto uz parkrat videl :)
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Dovolím si zase po delším čase připomenout moje téma. Včera jsem byl v Opavě se Švýcarem a tak jsem se vyptával, jestli se tam aspoň někdo zajímal o moje prodávané auto a teda nic moc, prý jeden zájemce se byl projet, výhrady vyloženě neměl, ale už se neozval.

Protože pomalu začíná zima a blíží se Vánoce, snižuji cenu na cca 145 tis. bez DPH, s DPH 175900.

Kdyby měl někdo vážný zájem, ale měl problém s cenou, napište mi SZ, zkusíme něco vymyslet.
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Zdvyna píše:Pěkné auto a pěkný stav

Jinak zdravim do Albrechtic - sem Krnovak a myslim ze sem auto uz parkrat videl
Díky za zprávu a posílám pozdrav do Krnova, projíždím tamtudy celkem často, ale s Outbackem teď většinou v takové specifické časy :-) (5:00 a pak někdy večer :-)
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
Uživatelský avatar
Zdvyna
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 402
Registrován: pát srp 23, 2019 7:47 am
Jméno a příjmení: Miroslav Zdvyhal
Bydliště: Krnov

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od Zdvyna »

Ted podkavam často v Krnově ještě jeden OUTB ale starší a zelenej a mám ten pocit, že jezdí do práce do Bruntálu :) pač ho sleduju někdy :-D
jarda
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 65
Registrován: sob úno 28, 2015 6:35 pm
Jméno a příjmení: Jarda Košulič
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od jarda »

Prodáno!
Outback 3.0R AT MY2009 švýcar
Tribeca 3.6R MY2008 američan či kanaďan
Ex Outback 2.5 AT MY2008
Uživatelský avatar
quickly
Místopředseda klubu
Místopředseda klubu
Příspěvky: 16117
Registrován: pát srp 14, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Daniel Rychlý
Bydliště: Hradubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback 2,5 AT r. 2008

Příspěvek od quickly »

gratuluji *_*=*_* ,,,,| (*_^) |,,,,
quickly

Outback BS 2.5 MY19 Obrázek Outback BR 3.6R MY10 Obrázek

Legacy BR 2.0 MY15
ex Legacy BL SpecB AT 9.8 l/100 124 tkm
ex Forester SJ CVT 7.3 l/100 km 267 tkm
ex Forester SH 2.0D 6.7 l/100km 218 tkm
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“