Prodám Legacy II 2.5

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

Prodám svoje Lego, nějak nemám tah na branku ho dokončit, od dubna ho mám na zvedáku z důvodu opravy zadních lemů. Mám v tom ranec peněz, dělal jsem to pro sestru, aby se naučila jezdit (má 15 let řidičák a nejezdí) a ta mi minulý týden řekla, že to nechce, že se nechá vozit.

Aktuálně - je to nalakované, zbývá dostrojit. Myslím, že to je pěkně vyvařené a i slušně nalakované. Má nový zadní díl výfuku, nový reduktor, vyměněné těsnění pod hlavama, v motoru nový olej s filtrem (najeto 0). Na brzdách je najeto 15tis km, měnil jsem oba chladiče (vodní i na klimu), nový tlumiče na celém autě. Má pěkný interier a i zbytek kastle je na v pěkném stavu (nárazníky mají trochu šrámy). Mám k tomu spoustu náhradních dílů (dveře, světla včetně předních mlhovek, stejný interier, motor s převodovkou nebo vlastně ještě jedno stejné lego v kterém ten motor je - takže komplet podvozek).

Auto normálně jede, ale jak jsem psal - od dubna mi stojí v dílně, takže propadla technická a já se tam už nehnu. Stavím si ještě obytňák a víc energie prostě nemám. Teď jdu zmrzlej z venku, protože garáž je plná :(

Výbava klasika - vše v el., vyhřívaná zrcátka, 2x šíbr, tažné 1800 kg, automat (řadí pěkně), najeto 196tis km, klima (v létě ještě byla funční), momo volant, vyhřívaný sedačky, LPG s toroidní nádrží. Je na plecháčích se zimníma gumama a poklicema, vzorek cca 5-5,5mm (goodyear ultragrip 7+).

Měl by někdo reálný zájem myslím o celkem pěknej kus? To, co vždycky hnije, je teď vyřešený, dutiny vystříkaný.

Když ho dodělám, tak moje představa o ceně je 40tis ( teď jsem za 30 za materiál a něco za práci, ve výše jmenovaných věcech). Pokud by to někdo vzal tak, jak to je teď, myslím, že bychom se dohodli na výrazně zajímavější ceně. Vlastně mu chybí jen opravit 5x5 cm na podběhu zevnitř, kvůli tomu je venku čalounění kufru a pak to nastrojit a dojet na technickou.

Druhá varianta je, že prodám Outbacka a nechám si tohle. Ale to bych to musel dodělat...

Zatím to dávám jen sem, protože ani nemám náladu zvedat telefony na inzeráty.
Přílohy
20170808_185114.jpg
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od vrgada »

vypada to hezky, ale rozumnejsi by to asi bylo dodelat a protahnout STK. za mne je to klasicky priklad neadekvatnich nakladu a prace do obycejneho stareho auta. ale je opravdu pekne
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48967
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od VDC »

Čekal jsem, jestli to okomentuješ. Nezklamal jsi
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
spm
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 22548
Registrován: úte kvě 03, 2016 3:19 pm
Jméno a příjmení: Jan Krajdl

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od spm »

Ale bylo to kratky tentokrat :-DDD

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
Subaru Outback BH 3.0 H6 Obrázek
Subaru Libero SDX Obrázek
Hyundai i20 1.2 2012 Obrázek
Volkswagen Transporter T4 Syncro 2.5TDI R5 Obrázek
Uživatelský avatar
parabolD
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2168
Registrován: sob pro 29, 2012 10:43 am
Jméno a příjmení: Tomas Dobner
Bydliště: Plzeň - Božkov

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od parabolD »

To je hezký, škoda že nemám víc místa...
___________________________
ex Outback H6 3.0 MY02

B9 Tribeca MY07
Impreza GF MY98
Outback H6 3.0 strikes back :)
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

vrgada píše:vypada to hezky, ale rozumnejsi by to asi bylo dodelat a protahnout STK. za mne je to klasicky priklad neadekvatnich nakladu a prace do obycejneho stareho auta. ale je opravdu pekne
To nepopírám, ale jelikož sestra chtěla auto, tak jsem místo toho, abych to rozebral, když tomu fouklo těsnění pod hlavou a použil z toho třeba plyn do Outbacka, to začal dávat dohromady. A jen ta oprava zadní části vyšla celkem na dost, ale myslím, že to je moc pěkně opravené.

Auto jsme přivezli v roce 2012 (bylo dovezené z CH), mělo 130tis najeto. Jednou jsem ho prodal, pak zase koupil zpátky před dvěma lety.

Rozvody se měnily na 160tis km.

Dal jsem pryč vzduchový podvozek, tlumiče tam jsou teď z Outbacku. Možná by to ještě chtělo nový pružiny, aby to bylo vyšší.
Naposledy upravil(a) Čibi dne pát lis 16, 2018 9:23 am, celkem upraveno 1 x.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

Auto to je sice starý, ale nájezdem i stavem je ve stejným stavu jakou třeba můj outback 2006. Navíc to nemá obd2 protokol, takže by neměli prudit na emisích s nějakejma chybovejma kodama.

Ekodaň jsem platil, takže se to nevztahuje na dalšího majitele.

Fér je napsat, že auto je psané na slečnu, které jsem to kdysi prodal a pak zase od ní vzal zpět. Není problém na základě plné moci to přepsat na nového majitele.

Pokud by byl někdo konkrétní, kdo by o to měl zájem, asi by mě to motivovalo víc, než to udělat a pak tahat na bazoš...
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od mari75 »

Ahoj. Nahoď sem více fota, mohlo by to pomoct v rozhodování. Lego vypadá moc pěkně (*_^) |,,,,
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

Tohle je fotka než se rozebralo. Teď teda vypadá stejně, protože už to je i nalakované, nárazník tam je, jen je na zvedáku. Kamarád tam má vlepený papírový šablony do podběhu a snaží se je udělat z plastu. Akorát mu to trvá.

Tady jsou aspoň fotky vnitřku.

Vzadu je velká plastová vana na mrtvoly.
Přílohy
P1060122.JPG
P1060596.JPG
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Uživatelský avatar
macasubaru
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 918
Registrován: ned dub 08, 2012 9:48 pm
Jméno a příjmení: Pavel
Bydliště: Jablonecko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od macasubaru »

ahoooj. téééda Martine ty jsi dopadnul.. za dobrotu na žebrotu. tolik poctivé práce a nakonec půjde pryč...

škoda toho času. tak at se prodá
Outback 2009 LPG 127 KW AUT černá met. EX..
FORESTR 2008 LPG 110 KW manual (bohužel: :-/ ) stříbrná metal
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

macasubaru píše:ahoooj. téééda Martine ty jsi dopadnul.. za dobrotu na žebrotu. tolik poctivé práce a nakonec půjde pryč...

škoda toho času. tak at se prodá

Přesně, škoda času. A jak je teď tma, tak se mi fakt nechce nic dělat venku, když mám garáž jak barák a ta je plná...

Mít dvě subaru je v mém případě nesmysl, nejsem ty :-)

Kdybych nezaplul do Outbacka takovým stylem (má defakto nový motor), tak bych spíš pustil jeho, ale tam jsem na tom stejně jak s tímhle.

Vzpomeň si na mě s těma filtrama na plyn.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od vrgada »

https://auto.bazos.cz/inzerat/97025382/ ... cy-LPG.php
...
Asi tak, těch 30000 za díly a spoustu práce ocení jen fanda nebo kamarád, ale pro pojišťovnu, kdyby se neco stalo to bude za tyto penize
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

Tak přesně tohle jsem nechtěl řešit v komerční inzerci.

Můžeš si na danej inzerát zavolat a zeptat se, zda to má vyměněný všechno, co jsem napsal? Nebo to dojel tak, že už do toho nechce víc vrazit?
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od vrgada »

Však říkám auto pro fandu, ale pro pojišťovnu v případě plnění max 15 tisic (vlastní zkušenost,), a žádné dily za 30 a spousta práce na tom nic nemeni. A je to zapotřebí před prodejem dodělat a protáhnout STK, jinak to žádnou cenu nema
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Prodám Legacy II 2.5

Příspěvek od Čibi »

Asi jo, vlastně to hodím za plot, starej krám...

Zajímavý, o ulici vedle mě vzalo auto z boku - promáčkly trochu přední blatník, dveře spolujezdce na výměnu, zadní asi 5cm mírně promáčklý na kraji. (na tomhle modelu, ne tomhle autě). Dostal jsem 16tis. Vyměnil jsem jedny dveře a zbytek šel vymáčknout.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“