Legacy 2.0i r. 2005

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Legacy 2.0i r. 2005

Příspěvek od draconis »

Ahoj,

můj soused prodává své Legacy.

Subaru Legacy 2.0i
Manuální převodovka
Rok výroby: 5/2005
Stav tacho: 164 700 km
Cena: 109 000 Kč

Zatím bohužel nemám víc info, takže aspoň to málo:

- 2. majitel, auto od začátku v rodině (původně jej koupil tchán a bylo až do jeho koupě 2. maj. v ~70t km servisováno mechaniky jeho švagra - manželka je rozená Štajfová, tak asi uhodnete o koho jde... :-) následně servis někde v Praze
- olej prý nebere, výměny probíhaly jednou ročně, většinu let nájezd cca 15-20t km až na poslední dva roky, kdy většinu cest odjezdil služební vůz
- důvod prodeje je koupě novějšího Forestera (opět od tchána)

Dotaz na servisní knihu a doložitelnou servisní historii auta moc neobstál, neboť s autem prý nebyly žádné problémy a nebylo tedy třeba do servisu jezdit a soused je typ člověka, který prostě auta užívá a nemá k nim žádný "bonusový" vztah, že by z nich měl nějakého "mazlíčka". Takže z hlavy bohužel nedokázal dát moc dohromady ohledně servisní historie. Auto je k prohlédnutí a vyzkoušení v Českých Budějovicích, nicméně min. jednou týdně jezdí soused i do Prahy, bylo by tedy možno se domluvit i tam nebo třeba i na prohlídce v servisu typu AWD, BA apod.

Původně inzerovaná cena byla 125 000 Kč, ale protože ho aktuálně tlačí čas a potřebuje prodat do dvou týdnů kvůli koupi Forestera, zlevnil na 109 000 Kč.

Je mi jasné, že informací je málo, ale v tuto chvíli jich bohužel opravdu víc nemám, tak se prosím zdržte komentářů tohoto typu, díky za pochopení. Není problém auto projet, vyzkoušet, nechat prohlédnout v servisu v Praze (nebo dle dohody) či Vaším mechanikem. Přislíbil jsem mu inzerát dát i k nám na klub, a tak i činím. Soused je rovný chlap, určitě nemá důvod, záměr se pokoušet o nějaké výmysly. Pokud byste chtěli cokoli upřesnit, nafotit nebo měli konkrétní dotazy, piště si nebo volejte (tel. mám v profilu), není problém se se sousedem domluvit. Případně i já mohu auto projet a sdělit alespoň základní dojmy, parkuje mi za barákem... Zatím tedy zjišťujeme, jestli by měl někdo zájem a pak budeme řešit dál. Auto je v inzerci také na inzertních serverech. Pro klubáky by se dalo s cenou ještě maličko hýbnout, i když už ne o moc.
Přílohy
8dO2To.jpeg
lGw2Tl.jpeg
aYn2c1.jpeg
BXM2Tn.jpeg
EEY0MG.jpeg
Eld2c2.jpeg
HU30ME.jpeg
ppJQcx.jpeg
QGtQcv.jpeg
rk3Qcy.jpeg
wJh2Tp.jpeg
ZQYQcu.jpeg
3SZ0MA.jpeg
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Legacy 2.0i r. 2005

Příspěvek od Slavek_xxx »

Vidim jeden vyfuk? Tedy SOHC 101kW?
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
draconis
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 5207
Registrován: pon kvě 12, 2014 11:53 am
Jméno a příjmení: Petr
Bydliště: České Budějovice

Re: Legacy 2.0i r. 2005

Příspěvek od draconis »

Ano, dík za doplnění... :-)
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: Legacy 2.0i r. 2005

Příspěvek od Slavek_xxx »

Takze idealni na prestavbu LPG... (*_^) |,,,,
Jo a zda se mi, ze tam vidim odnimatelny tazny zarizeni.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Uživatelský avatar
Čibi
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1754
Registrován: pon lis 08, 2010 11:17 am
Jméno a příjmení: Martin Cháb
Bydliště: Českolipsko

Re: Legacy 2.0i r. 2005

Příspěvek od Čibi »

Nějaký šrámy má, ale jinak nevypadá spotřebovaně.
Outback 2.5 123 kw 2006
Forester 2.0 XT 130 kw 2005
Uživatelský avatar
masha
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1583
Registrován: pát dub 27, 2018 9:26 am
Jméno a příjmení: Václav Mašek

Re: Legacy 2.0i r. 2005

Příspěvek od masha »

Zdavím, je auto stále k mání? Díky za info
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“