Prodám Outback H6 2002

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Uživatelský avatar
mnov
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 7813
Registrován: ned lis 24, 2013 6:54 pm
Jméno a příjmení: Marek Novák
Bydliště: Praha

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od mnov »

Možná spoustu zájemců odradil seriál z opravy cervem prodaného H6. [?]
Forester 2004 2.0 MT LPG
Impreza 2004 2.0 AT
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od cerv »

Jestli nechvatas tak ok,vse se proda...ale jinak srovnatelny auto,najezd,rok,stav jsem prodal pred cca 3 lety!za 77!...a neni to ten co ma SPM,ktery je tu ted tak slavny...:-)

https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... =73&t=4467
rsleza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 13, 2014 8:58 pm
Bydliště: Brno

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od rsleza »

Tak předchozí zájemce si Outback nakonec rozmyslel (byla s ním manželka a ptala se na spotřebu).

Nová cena: 70 000 Kč
Outback H6 MY2003
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od vrgada »

Ja to auto nahodou videl parkovat pred radnici asi pred 14 dny a moc bych ho chtel a udelal si i par fotek do sve subarufotosbirky a nedopatrenim je bohuzel zahledla v pocitaci i ma draha polovicka a podle vyrazu v jejich ocich mi bylo jasne, ze tentokrat by to asi neklaplo. Staci, ze rozdejchala meho anglicaka koupeneho v lednu a zvykla si na pozici pilota.
...
Zhruba na stejne penize mne prijde oprava motoru volva a myslim, ze argument volvo vyhodime a za usetrene penize koupime radeji dalsi subaru neobhajim
...
Takze volne prostredky bohuzel nejsou. Zkusil jsem to nabidnout skorozetakovi, ktery aktualne shani auto, ale bohuzel subaru v trilitru nechce nechce a kouka po nejakych 1,8ckach v manualu. Auto vypada opravdu moc pekne. Vyjimkou jsou olezla kola (pneu jsou pekna), ale to je resitelne zalevno, 16ky disky se v inzerci objevuji za rozumne penize. A pak to jeste vypada, ze zadni dil vyfuku bude zapotrebi casem vymenit, fakt jsem si v cistem obleceni i klekl. A libi se mi, ze v popisu je vse, vcetne upozorneni, ze asi prijde casem i na tesneni hlav, coz je dle vlakna u teto jinak bezproblemove motorizace vec pravdepodobna.
...
Za mne pekny auto s historii, ja bych ho bral :-)
rsleza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 13, 2014 8:58 pm
Bydliště: Brno

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od rsleza »

vrgada> Jojo, musel jsem ho tam odklidit do bezpečí před blokovým čištěním :) Ten výfuk by snad ještě měl něco vydržet, je tam teprv třetí rok a nechával jsem ho pohliníkovat, ale v exponovaných místech je to ostřílené od kamínků.

Kde jinak bydlíš a co máš za auto? O Subaru v Jundrově mám snad celkem přehled. (klidně SZ)
Outback H6 MY2003
Uživatelský avatar
Mira
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 10622
Registrován: úte srp 18, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Miroslav
Bydliště: Poslední zatáčka před Vídní

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od Mira »

V Jobsku už se nevyskytuju, ale jeden čas tam bylo přesubarováno. A Mija klan je tam furt.
Forester SG XT
ex Impreza 97 s baťohem
rsleza
Nováček
Nováček
Příspěvky: 25
Registrován: pon led 13, 2014 8:58 pm
Bydliště: Brno

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od rsleza »

Dnes prodáno. Auto zůstává tady na klubu a myslím, že v dobrých rukou. Ony se asi brzo přihlásí :)
Outback H6 MY2003
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 48960
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodám Outback H6 2002

Příspěvek od VDC »

Jo víme o tom, protože už to s novým majitelem probíráme... :-)
Gratuluji k prodeji !
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“