Outback 2.5

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
dagles
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob pro 30, 2017 3:26 pm

Outback 2.5

Příspěvek od dagles »

včera jsem se na nej byl divat kdyby někdo chtěl info.
https://www.sauto.cz/osobni/detail/suba ... oFrom=list
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od cvancara »

Jaké jsou tedy dojmy? Také jsem uvažoval, že se stavím podívat.

Díky.
shgn
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 334
Registrován: stř kvě 21, 2014 2:28 pm
Bydliště: u Nového Knína skorosamota
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2.5

Příspěvek od shgn »

na toho jsem koukal před více než rokem, když jsem kupoval toho svého aktuálního. tenkrát byl v inzerátu za 385 000. /najeto 75000 /
opravovanej /to je teda do listopadu 2016.

- 2016 výměna mezinápravovového difrenciálu + výměna těsnění pod hlavou
- 2016 nový zadní nárazník a zadní dveře
- cca 2013 nové plechy na pravé straně (blatník, dveře..)
Obě opravy na karoserii byly hrazeny z pojistky, takže servis řešil vše výměnou za nové díly.
Auto servisoval v Subaru Autobond Ostrava.

ještě poslal před rokem toto:
volali mi teď ze servisu s výsledkem prohlídky (zítra pošlou písemně):
- brzdy cca na 30%
- vadná žárovka - nechal jsem vyměnit
- hlučnější stěrače
- spojka zabírá trochu níže, což by podle nich mohlo indikovat ve střednědobém horizontu výměnu (za sebe mohu říct, že zabírala níže od novoty)
- zkušební jízda OK


Pán byl v pohodě, v Ostravě jsem se s ním viděl, ale co mi říkal Tomáš v Boxeru, tak tyhle opravy /teda hlavně diferenciál/ neodpovídá nájezdu, nebo s tím jezdil jako magor.


ale za 300 je to dobrá cena, ale stejně bych to hnal někam na prohlídku.
sent from iphone

Outback 2016 2.5 fialka
XV 2016 černý sršeň
ex -
Outback 2010 2,5i manuál Pan Sněhurka
Forester 2.0 X 2007 šedá myš: přednost zprava, přednost zprava kurnik !
Forester sTurbo 2001, Pan Ťurbo
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od cvancara »

Díky za přehled. Ano, loni jsem jej též zaregistroval. Dobré vědět, že to má za sebou nějakou plechařinu. Ten diferenciál taky moc nechápu. Předpokládám, že pán s tím tahal (má to odnímatelné tažné).
dagles
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob pro 30, 2017 3:26 pm

Re: Outback 2.5

Příspěvek od dagles »

ty opravy co pisete mi taky potvrdili v subaru,v minulosti havarie zadku,pak další havarie cela prava strana i ohle rameno,ohly disk,ted znovu viko kufru nabourane(na vymenu) není to na fotu,jinak auto jezdilo 95% jen město takze na všech dveřích dulky a skrabance, s autem jsem se projel a vibrace do spojkového pedalu při prerazovani,motor celkove hlucny,ventily dost hnapaly a zdalo se mi ze zacinal klepat motor,jo ještě jsem si vsiml ze spatně padaly otáčky motoru...podvozek pevny.jinak rezavy vyfuk uz taky zacinal rezonovat.nefunkcni sklapeni praveho zrcátka a nejaky ovladac na volantu,takze asi tak nez se někdo vydate přes celou republiku...
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od cvancara »

Díky za perfektní postřehy. Sice bydlím ve stejném městě, ale i tak jste mi asi ušetřili cestu a čas. :)
jiri11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: stř srp 03, 2016 11:44 am

Re: Outback 2.5

Příspěvek od jiri11 »

Jsem (v podsatě již bývalým) majitelem uvedeného vozu. Pro úplnost doplňuji, že dagles chtěl auto koupit, že si vše opraví, ale nedohodli jsme se na slevě. Po přečtení jeho zhodnocení moc nechápu, proč jej tedy vůbec chtěl kupovat...
Problémy se "zvukem" z motoru, jehož oprava měla údajně vyjít min na 30 tis., vyřešili v autorizovaném servise přibodováním nějakého plechu.

A jen pár slov obecně: já nejsem subarista, nikdy jsem nedriftoval a ježdění autem nepovažuji za zábavu. Tažné mám kvůli nosiči na kolo a neřídím jako magor (věřte si nebo ne). Auta měním co 5-6 let za nové. Otbacka jsem si koupil, protože se mi líbil. Kdyby teď ale na nového nebyla 5 let záruka, tak už si jej nekoupím.
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od cvancara »

Uživatelský avatar
pjr86
Nováček
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: stř led 31, 2018 3:13 pm
Jméno a příjmení: Pavel Kubíček

Re: Outback 2.5

Příspěvek od pjr86 »

Jo myslím ze jo.


Sent from my iPad using Tapatalk
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od cvancara »

To si ho tedy stále mohu koupit, přestože je dle majitele prodáno? :D
dagles
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob pro 30, 2017 3:26 pm

Re: Outback 2.5

Příspěvek od dagles »

jen pro zajimavost jsem mel v minulosti legacy sedan 2.5 rv 2010,potom legacy kombi 2.5 rv 2012 ,tak vim jaky ma mit motor zvuk atd. a na tom outbaku byl motor opravdu hlucnejsí,ventily hnapaly jako by to jezdilo na plyn,a ty vibrace do spojky byla podle me dvouhmota(když to jezdi jen po meste je to i logicke) to rezonovaní jsem si myslel plechy na svodech, opticky stav taky nic moc(nekomu to třeba nevadí) plus ty nabourane zadni dveře...at si to spocita každý sam... neberte to osobne,jen jsem napsal sve pocity z auta. nakonec jsem koupil auto ze svycarska a k tomu si zadna ceska ojetina nemůže ani čuchnout..
dagles
Nováček
Nováček
Příspěvky: 38
Registrován: sob pro 30, 2017 3:26 pm

Re: Outback 2.5

Příspěvek od dagles »

tak jestli chcete pane cvancara slusne auto a je to vase první subaru,tak bych asi vyhližel dal at nekoupite vergl a nezkazite si dojem z tehle znacky,protože to jsou opravdu dobré a spolehlivé auta,ktere udelaji i nejake emoce z jizdy:-)
mari75
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3400
Registrován: pon říj 31, 2016 10:47 am

Re: Outback 2.5

Příspěvek od mari75 »

to dagles-Prosím Tě,popiš ten Tvůj dovoz ze Švýcarska (*_^) |,,,, ! Dovezl sis to sám a nebo přes někoho? O kolik byla cena vyšší než prodejní,ohledně dph a cla? Kupoval jsi od soukromníka a nebo ze salónu či bazaru. Myslím si,že by to tady zajímalo více lidí,jelikož auta ze Švajcu vypadají zajímavě =) . Dík
Subaru Forester 2,0XT 03 Red dragon
Alfa Romeo 156 SW 1,9 Jtd 02 85 kw chip by Sarkan
ex AR 156 SW 1,9 Jtd 01 81 kw chip by Sarkan
ex AR 146 1,4 TS
ex Saab 9-3 2,0i kupé
ex Seat Toledo 1,9 Tdi 98
ex VW Vento 1,8i
ex Škoda 130
cvancara
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 67
Registrován: ned lis 12, 2017 11:58 am
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od cvancara »

Jj, uvidím. Subaru stále preferuji, i když to pro mne není asi takové modla, jako pro jiné. Takže hledám dál, nikam nespěchám. =)
dagles píše:tak jestli chcete pane cvancara slusne auto a je to vase první subaru,tak bych asi vyhližel dal at nekoupite vergl a nezkazite si dojem z tehle znacky,protože to jsou opravdu dobré a spolehlivé auta,ktere udelaji i nejake emoce z jizdy:-)
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5

Příspěvek od Mareka »

Na dovozy ze Švýcarska jsou profíci - firmy i jednotlivci, vlastní dovoz je také možný.
Vzhledem k nutnosti doplacení daní (holt je to mimo EU) a související administrativě je třeba ke každé švýcarské ceně nutno připočíst 30%
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“