Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

Zdravím všechny.
Nastal čas a já vyměnil svého dosavadního parťáka na cestách za silnějšího kamaráda... >B-)
Tím pádem je na prodej stříbrný Outback 2,5 l z roku 2004, automat, benzin, verze s látkovými sedačkami bez vestavěné navigace, plastový kryt pod motorem jsem před lety vyměnil za duralový (made in Kofilka), dvoje litá kola (zimní origo subaru, letní rialy). Vzhledem k tomu, že jsme na stránkách pro subaru postižené, nemusím se víc rozepisovat o další výbavě.. ;-D tedy najeto 248 tis. km, původ má ve Švýcarsku, jsem druhým majitelem (mám ho od dubna roku 2009, v českém techničáku jako první majitel). Poslední roky servis v SubaruDobřany, tam byl proveden i předprodejní servis a lifting... za ty roky má samozřejmě pár šrámů na nárazníkách, což jsem nechal jen velmi nahrubo zatřít... na nárazníky to nejezdí (původně jsem chtěl všechny vnější plastové "obklady" obrousit až na plast - takovej punk cover, ale v Dobřanech mi to rozmluvili - nevím, možná by to vypadalo zajímavě)... jinak více info a fota zde: https://auto.bazos.cz/inzerat/74307620/ ... 25-Aut.php
Cena je tam 119 tis. Kč... pro subaristu z ceny klidně cuknu... =)
Jinak auto jezdilo a jezdí spolehlivě... ale šestihrnek mi prostě učaroval... ,,,,| (*_^) |,,,,
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od cerv »

Vcera nekdo psal vedle ve vlaknu,ze prej je to na prezdrzku nebo Bohnice,nevim presne psat kosmeticke vady,kdyz prej narazniky jsou total...me to nevadi,preju rychly prodej,ale abys nebyl prekvapen z reakci,jestli si je jeste necetl...;)
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

.. vedle na vláknu?... nečetl... na bazoš jsem to nevyvěšoval já, já píšu jen sem... původně jsem koketoval s myšlenkou nárazníky nechat kompletně spravit a nalakovat (jiný se fakt blbě shánějí a nový na to auto podle mě nemají význam, když se o to někde na parkovišti hned někdo opře - při mým štěstí), ale nakonec je to necháno tak... jak říkám - na nárazníky to nejede, ale chápu, že leštěnka vypadá líp.. sám nemám ani čas ani prostor se do toho pouštět a nechat to celý hodit do profi laku mi nepřijde ekonomicky zrovna friendly... takže asi tak.
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
Uživatelský avatar
cerv
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3642
Registrován: čtv zář 27, 2012 8:36 am

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od cerv »

Tady si počti recenzi na svoje auto cca v půlce stránky, no holt pořád někdo čeká za 119 leštěnku a je uražen, že to tak není i když to vůbec koupit nechce!

https://subarufanclub.cz/forum/viewtopi ... start=6015

Zdeny a spol. výroba šišatých kol! :-DDD
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

Dík za odkaz... Přečetl jsem a musím říct, že mě to nikterak neuráží, nepopuzuje nebo tak něco... ;-D
S tím "dobitým koněm" jsem ještě před měsícem v pohodě jezdil, nárazníky jsem neztratil a nějaká ta naprasklina mi byla fakt fuk... alespoň je vidět, že auto nemělo žádnej zásadní karambol, kdy by nárazník musel úplně do kopru a na starým autě by teď svítily fungl nový naleštěný díly... to ale zase může být jen můj dojem nebo názor...
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
thunderace
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 987
Registrován: sob led 02, 2010 8:14 am

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od thunderace »

Šrámy z boje,tak to říká předseda (*_^) |,,,, , já říkám náraznik- od slova narážet :-)
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od VDC »

No to je jasný. Každý to máme jinak. Někdo potřebuje, aby se to všechno lesklo jako psí koule, mě stačí, že je to technicky v pořádku. Když jsem kupoval Previi, už se jí loupal lak na haupně a hele 105000 bez jediného problému.
Outback byl taky odřenej a je furt, ale na funkci pod odřeninami to věru nemá vliv... :-) Nikdy bych nekupoval auto podle lesklých nárazníků.
Takže Petře buď v klidu, někdo, kdo ocení známý původ a známé servisní zázemí se najde. :-)
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od Mareka »

Souhlas: hlavní je technický stav, kosmetika je na druhém místě - nesmí jen být ve stavu způsobující korozi.
Můj předchozí Forester měl provozních škrábanců spoustu (a to i vevnitř) - prostě lesník. Každopádně jsem na to zájemce upozorňoval předem - a když si pro to místopředseda slovenského klubu přijel, tak po první prohlídce konstatoval že to čekal horší.
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
nasticka
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 3540
Registrován: stř říj 12, 2011 8:00 pm
Jméno a příjmení: Stanislava Kopcová
Bydliště: Václavice

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od nasticka »

thunderace píše:Šrámy z boje,tak to říká předseda , já říkám náraznik- od slova narážet
Přesně! :-)


N.
Forester SG 2.0XT - SíGr
Uživatelský avatar
P.E.D.R.O.
Uživatel fóra
Uživatel fóra
Příspěvky: 140
Registrován: ned zář 06, 2009 11:40 pm
Bydliště: Plzeň

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od P.E.D.R.O. »

Chlapi, díky za podporu... *_*=*_*
Subaru Outback 2004 2,5i AT
Obrázek
Subaru Outback 2006 3,0R
Obrázek
sima
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 24291
Registrován: ned bře 15, 2015 12:03 am
Jméno a příjmení: Radek- šíma
Bydliště: Valašsko

Re: Outback 2.5, benzin, automat, r.v. 2004

Příspěvek od sima »

Tak já nějaké šrámy,kor na plast nárazníku vůbec neřeším,koroze to už je špatně....já na leštěnky nikdy nebyl,na to to nejezdí a vyleštit,přelakovat se dá vše.Navíc mě přijde že našim čtyřkolkám od plejády nějaký ten šrám jen sluší =)
Forester 2.0 SG 2002
Citroen Saxo Twist 1.1 2000
bývalá stálice:Citroen Xantia 1.8 16V LPG 98
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“