jednickove turbo legacy v kombiku

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od vrgada »

inzerat je i na strankach subaruclub, kde mam v profilu vrgada historii a asi 100 fotek
...


Pokud nekdo obetuje 100 litru, muze mit udrzovaneho veterana v kategorii youngtimer tj. original jedničkové turbo legacy kombik 1992 zadny swap, plny sklep nahradnich dilu, vyvarene zadni lemy (vyvarene ne vyplnene penou), vymenene predni blatniky, momentalne objednano na vymenu prahu a doladeni zadnich dveri a horniho lemu predniho skla. Vse original s vyjimkou zadniho vyfuku (prebastlenec z STI imprezy). Cca 100 fotek a historie je na mem profilu vrgada. Ma to oficialni sekvencni plyn (nejsem prvni kurvitel-LPG v aute bylo odjakziva). STK je platne jeste vice nez rok, Pocitadlo na tachometru ukazuje uz skoro pul milionu kilometru. Motor byl byvalym majitelem menen, takze v realu bude najezd o neco mensi. Unik oleje je pritomen, takze by to chtelo casem pretesnit. Hydrostely necvakaji ani pisty ve valcich neklepou. Podvozek je ve slusnem stavu, ale asi samozrejme casem tlumice, cepy apod. Pred dvema lety mi nedal borec prednost na krizovatce a ocesal mi cely bok-menily se dvere. Po oprave neni horizont volantu rovne, ale zadne vule a auto jede rovne, Pry to neslo povolit a odlozili to az na vymenu cepu, kupodivu mne to nerozciluje-momo volant se lepe drzi pri pohodve jizde.Palivove i brzdove vedeni vymeneno. Brzdy jsou zanovni. Rozvodovy remen byl vymenen loni i svicky. Kladky se nemenenily, protoze byly meneny predchozim majitelem a muj najezd je maly, protoze to pouzivam vesmes jen jako ctyrkolku na hory (takze jen strach ze ztereni gumy remene vekem). Auto jede stale velmi slusne na benzin. V LPG modu to ma nejake muchy. Jsou nastaveny prilis nizke otacky na volnobeh (neklidny beh motoru) a macimalni vykon LPG nestiha, ale to je vyreseno automatickym neznatelnym prepinanim do benzinu a zpet. Motor je ten jediny spravny closed deck.

...

Prodavam to, protoze jsem si poridil silnejsi ctyrkolku a slibil jsem drahe polovicce redukci vozoveho parku. Na prodeji netrvam, delam to pro klid v rodine-vidis stejne to nikdo nechce koupit Takze bazaristi, prekupnici a podobna havet nevolat. S cenou hybat nehodlam i z toho duvodu, aby to za kapesne od papinka nedoprasil nejaky rybizek s ksiltem dozadu a pripadne to vzal nekdo, kdo autu dopreje adekvatni peci. Na to abych auto uvedl do tiptop stavu prostredky nemam a auto dozilo besneni STK tech par let do veteranskeho duchodu.

...

​vrgada@centrum.​cz​
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od vrgada »

Jeste pro ty, co maji na prawebu opici s bananem, tak predrazene kuratko do dobrych rukou vypada ve svych 24 letech takto
Obrázek
K odberu bude koncem prisitho mesice po vymene prahu a oprave koroze zadnich dveri (ze dvou shnilych jedny neshnile)
...
Pred blizici STK se samozrejme cena snizi. protoze nejvetsi cenu na aute ma diky nasim poslancum to cerveny kolecko na zadni registracni znacce. Ale treba si manzelka na tech 5 starych vraku pred barakem zvykne a nebude zapotrebi nadale kamuflovat prodejni snahu
...
Jinak preferoval bych Moravu nebo osady pobliz dalnice, po te co jsem absolvoval tento tyden koupi auta a na magistrate jsem ztvrdnul 5 a pul hodiny, je strasne fajn, ze nam poslanci upravili podminky tak, aby tam museli byt oba a zrusili uredni den pro bazaristy, takze jsou schopni zablokovat urad hromadnym prepisem desitek aut :6066:
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od spiderbb »

Velmi pekne... :)

Rozhodne ho nepredavaj... Podla mna sa uz ku takemu autu tak skoro nedostanes...
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od vrgada »

Koupil jsem si v pondeli za dost penez volvo V70R AWD v manualu 220kW, nic takoveho aktualne Subaru do Evropy nevozi-takze zmena znacky (ty vykony s vjimkou spec B jsou ubohost sama anebo se to sere a navic je to za nesmyslne penize-vim, ze haldex neni to same jako 3krat dif se samosvorem vzadu), zajimam se o kategorii premotorizovany kombik v manualu, to jen pro upresneni :-)
...
Krome toho mam starou dualramovou omegu, taky 147kW. Obe auta z roku 1992, subaru na zimu, omegu na leto. Je cim dal tim obtiznejsi tyto vozy udrzet v chodu. Investice do subaru za tu dobu, co ji mam, zhruba tem 100 000 odpovidaji a nejsou u konce. Najezdim se subaru cca 8000 rocne, na kilometry to zrovna levne nevychazi a to jezdim na LPG, ktere je aktualne na historickem minimu vuci benzinu.
...
Zbyvajici auta pred barakem provozuje syn. Takze rozumova uvaha pro redukci vozoveho parku. Omega ne, to je moje laska (mam v poradi sestou a z toho byly 4 sestivalce-umrely na korozi). Vypada to, ze v nasem portfoliu je zbytecne subaru. Ale nevidim nejmensi duvod to davat za levno, bud to nekdo bude hodne chtit a ty penize da, co to je pro fandu. Stejne, kdyby to chtel privezt do tiptop stavu ala veteran, cekaji ho velke investice-jako je treba celolak, pretesneni motoru apod. Ale je to dobry zaklad auto na papirech v provozu se neznicenym interierem.
...
Omega se zachranit za rozumno neda, tam se plasty interieru rozpadaji pod rukama (stropnice shnila na prach, praska palubka atd.) Ze subaru by ten veteran byt mohl a na to ja prostredky nemam. Navic jsem na jare videl velmi skaredou havarku, kdy lidi, kteri v tom byli naprosto nevine ve favoritu naprosto nemeli sanci a to legacy je stejna kategorie jako favorit-papirak. Omega je na tom diky sve velikosti o chlup lepe. Tim je dana i ma volba volvo. Zacinam se na silnici bat jezdit s auty s nulovou bezpecnosti s karoserii unavenou vekem a skrytou korozi. Posledni kapkou byl ten slovak, co koupil za draho ten na troud shnily papundeklovy stavebni penou vycpany legacy kram a po chvilce nadseneho snazeni to vzdal a vsech starych legacy se zbavuje
...
Zaver, ta auta uz se opravdu hodi jen jako prilezitostni veterani a na to je namem, takze bud to nekdo koupi, nebo to dojezdim a vyhodim. Fakt to nedam nejakymu mladymu pitomcovi, aby se v tom zabil. Samozrejme, ze to zkusi protlacit pres STK, ale doby zpratelenych techniku jsou pryc. rozkaz zni jasne-nesmi projet stare auto
...
Nemusim to prodat, jeste jednu zimu v prosolenych srackach to jiste absolvuje a pak se uvidi STK je jeste na rok a pul. A ani to nehodlam zatim davat do normalni inzerce. Obcas to ozivim nejakou fotkou, nebo piratskym videem, jak to uzasne jede
...
Jinak prvni dojmy z V70r jsou famozni, jako by se omega zkrizila s legacy a k tomu 100 koni navrch. Ale uz to neni jednoduchy stroj, ale prekomplikovana elektronicka hruza, ale treba to jezdit bude, zatim bomba
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od vrgada »

pardon oprava, ve chvilkove slabosti a chtivosti penez jsem nabidl zadokolku, ale nebylo by cim hrkat po meste, takze zpet k tematu jednu bazarnickou nalestenou fotku, jen v nedeli do kostela pane.
Obrázek
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od spiderbb »

Velmi pekny maznacik :657:
kebyze sme nezrusili zbierku hned by som siel pon... :unami:
Na dochodok by som si take jedno urcite kupil v original stave ak sa vobec podari
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od vrgada »

Ahoj, co ty mlhovky?
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od spiderbb »

Ahoj, no nik sa neozval ako s tou dopravou...
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: jednickove turbo legacy v kombiku

Příspěvek od vrgada »

dobre, ozvu se behem leta a asi si pro mlhovky zajedu,
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“