Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Po dlhej uvahe sme sa rozhodli nasu zbierku legacy predat...

1. Legacy turbo SEDAN 1994
Predam svojho milacika ktoreho som hyckal 3 roky ale posledneho pol roka len smutne stoji :666: u mna bolo o auticko naozaj dobre starane olej pravidelne meneny a dostavalo vela lasky :love:

Vykon motora 147KW turbo ma najazdenych 310 000KM za studena klepu zdvyhatka ktore sice boli menene ale ocividne to nepomohlo... pravdepodobne to budu voditka ventilov... U mna nebol nikdy za studena vytacany nebolo s nim havarovane a podobne...
Turbo je VF23 pravdepodobne mitsubshi lancer tlaci 1,1BAR + otvoreny vyfuk nerez od turba az po tlmic... ma krasny hruby zvuk...
Miestami vynechavaju pravdepodobne cievky, kupil som vsak druhe zanovne (jedna je vsak odstiepena), ktore pridam ku autu...
Interier je krasne zachovaly doplnene len repraky HERTZ 8 kanal... naozaj krasny zvuk
Karoseria je oblepena foliou M3 ktora ako tak zakonzervovala auto... ma jednu dieru pod spolujazdcovymi zadnymi dverami ktoru ale je jednoduche opravit... Pridam ku autu aj original predny naraznik...
Na auto boli kupene plne novucicke zimne gumy ktore maju za sebou jednu jedinu sezonu (ak sa da tato zima tak nazvat)
Na auto boli tiez doplnene aj folie na zadne okna a kopec veci...

Na svoj vek ma svoje muchy nie je vsak nove... chcelo by to vymenit tlmice... tycky na stabilizator a podobne...

Viac odpoviem na mail alebo telefon... +421944460895
MAIL: brano.dubsik@jdnet.net


Cenu sa velmi bojim dat lebo to bude zalezat komu to auticko pojde... nechcem ho predat ziadnemu tunerovi a niekomu kto to rozobere... ak vsak bude rozumna dohoda pridam ku auto jedno velke prekvapenie :supeer:

2. Zelene legacy turbo 147KW kombi
Auto, ktore bolo dovezene z CZ... ma doslova odhnity zadny LEM ktory je nutno spravit... na nedostatok casu a podobne uz na to nemame chut ani... tu odpoviem viac len po telefone alebo mail...

+421944460895
brano.dubsik@jdnet.net

3. Zlaty kombik 1.8 GL klepe motor a nema TP... predam za symbolicku cenu ako na ND
Přílohy
IMG_20151212_152103[1].jpg
IMG_20151212_152132[1].jpg
IMG_20150216_134436[1].jpg
IMG_20160421_113650[1].jpg
IMG_20160402_173633[1].jpg
Subaru Legacy turbo 1992
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od VDC »

To vám to nadšení do sbírání moc dlouho nevydrželo... Tak držím palce, ať skončí v dobrých rukách...
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

naskytla sa dobra prac. prilezitost... preto musia ist prec inak by na dvore hrdzaveli... uplne zbytocne
Subaru Legacy turbo 1992
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49122
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od VDC »

Jo to je určitě lepší volba.
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Tak na zelene je kupec
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od vrgada »

nenasly by se v hromade nahradnich dilu original mlhovky? mam legacy 1 GT a misto mlhovek tam predchozi majitel dal ledkove denni sviceni, ja bych uvital zpet mlhovky
Obrázek
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Ahoj, mam naranzik a jedny hmlovky nahradne... najradsej by som to predal v celosti... inak vidim ze nemas ani original masku ta je z royala :)
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od vrgada »

Predni i zadni naraznik uz ve sklepe mam, myslim si, ze tolikrat uz bourat nebudu. Mam tam i nasazenou originalni masku chladice, tu z royala jsem tam mel pred casem, protoze ty krapky masky nejak spatne drzely a upadavala mi. Aktualni vzhled z tohoto jara je tento.
Obrázek
Ono vubec clovek zjistuje veci, ze kdyz mne nabourali, tak jsem zjistil, ze i blinkr ma jiny tvar (a samozrejme vyrez v blatniku), nez ostatni jednickovy legacy. Ta ledkova asi cinska denni svetla uz samozrejme umrela a abych na STK nedrazdil nefunkncnimi svetly a nemel tam nevzhledne diry, tak je to prelepeny cernou izolepou. Tak kdyby to bylo na prodej ale jen mlhovky, vzal bych. Jsem z Moravy, ale nejaky vylet k Bratislave si mohu pripadne udelat. Cca 100 fotek sveho mazlika mam na pravebu
http://www.subaruclub.cz/vozidlo/subaru ... bj-bf-2367
jinak kontakt asi mailem vrgada zavinac centrum.cz
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Ak sa ich kamos chce zbavit kludne ich predame... mimochodom taka dobra nahrada ktora sa tam aj hodi su hmlovky z felicie :supeer:

Inak pol miliona KM to vazne???? :subaru:
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od vrgada »

Prodal mi to pred casem levne velmi prijemny subarista z Tabora, ktery si misto toho kupoval imprezu se slovy, ze to legacy jede ale lip nez to wrxko. Pak jsem se za nim po letech jeste stavoval pro nahradni dily (mel v koprivach jeste jeden vrak legacy) a ptal jsem se ho na ten najezd. Takze motor je meneny, ale nejak priblizne to zhruba sedi, ale pry ten puvodni motor jel jeste lepe. Duvodem vymeny, jestli si to dobre pamatuji, byla nejak uvolnena remenice dole na motoru, ktera ten motor nakonec uplne znicila a nez to spravovat, tak bylo rozumnejsi dovez dalsi subaru a motor vymenit.
...
Auto jezdilo u nas od jakziva na plyn, puvodne dokonce nasavany, coz skoncilo vybuchem a destrukci sani (mam ve sklepe i vybuchem nafouknuty chladic turba), pak tam prisla sekvence, kterou si ale majitel pred prodejem vymontoval. No a ja po par jizdach a odstraneni fuelcutu (motor vypnul v zataze a otackach) vymenou svicek a zjistini jaky vir to pri rychlejsi jizde dela v nadrzi, tam tu sekvenci nechal dat taky. Neni nejpovedenejsi, na benzin to jede podstatne lepe, ale i tak jsem radz, ze tam to LPG je. Jinak nastesti je to udelano tak, ze pri vetsim vykonu a otackach to automaticky prepina do benzinu a pak zpet bez skubnuti.
...
Ja si to tenkrat koupil na rok, jen abych vedel, jake je to mit turbo subaru a necekal jsem od toho vic, ale auto furt slouzi, Probehla oprava lemu a autoklempir u toho temer brecel, byla tam spousta PUR peny a laminatu misto plechu a nebylo to kam chytnout-neuveritelne shnile. cekaji mne prahy, nosniky kupodivu shnile nejsou. Menilo se palivove i brzdove potrubi, komplet brzdy, nejake manzety, vyfuk, svicky, repase alternatou, ale naprosta spokojenost. Nevim, ale jak to bude za rok kvuli zprisnene STK. Motor rozhodne neni zespodu suchy.
...
Cvakani hydrostelu se mi podarilo odstranit chemii-pripravek Moly hydrostel. Vzdycky to chvili zlobi po vymene oleje, nez se to usadi a neni dobre mit olej na horni rysce, ale pravda necvakalo to moc a po ohrati to prestalo i tak, vetsinou i po pridani plynu. ale rozcilovalo mne to hrozne.
...
Povazuji to za uzasny auto, ale je to takova splasena koza, jizda omegou je mnohem prijemnejsi
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Tak s tou hrdzou mozem len a len suhlasit :826: no hadam sa aj tymto mojim najde vhodny a dobry majitel :) no nech Ti sluzi...


P.S. hmlovky bohuzial samostatne neda iba s celym naraznikom...
Subaru Legacy turbo 1992
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od Lukas_McPraask »

Mě by se zase líbil pouze ten nárazník...
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Hellou... a ako by sme riesili dopravu?
Subaru Legacy turbo 1992
spiderbb
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: pon zář 14, 2009 10:46 am

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od spiderbb »

Tak ak sa bude dat predat naraznik predam Ti hmlovky
Subaru Legacy turbo 1992
vrgada
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 1228
Registrován: čtv kvě 29, 2014 5:25 pm

Re: Predam Legacy turbo 2x + 1x legacy 2.0GL

Příspěvek od vrgada »

dobre, mlhovky by snad sly poslat i postou, jinak jsem koukal na postovni smerovaci cislo v inzeratu a to je uplny konec vychodniho Slovenska, takze zas tak moc o ne nestojim, abych kvuli tomu jel 600km :-)
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“