Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Zdeny »

Předběžně nabízím NIKDY NEHAVAROVANÉ (=všechny kovové díly původní lak!!!) Legacy IV 2006/MT s 192.000km, dnes momentálně v servisu na preventivní výměně rozvodů (rád bych, aby následný majitel nechtěl hned slevu za rozvody a pod:-)
Stav je myslím víc než velmi dobrý, auto má minimum kosmetických vad, opravdu krásný lak, olej nežere (5w50 Millers) , celou dobu servisované v SUbaru servise (Napřed C&K, nyní SUbaru Šumperk). SK vedená a k dispozici.Před pár měsíci nové přední brzdy, olej+filtr motor/převodovka, takže další velký servis budou pouze svíčky 240tkm a olej převodovky taktéž.
Barva stříbrná metalíza. Kola 17´´ letní +16´´ zimní, obojí cca 4--4,5mm.
Auto je trvale garážováno a je o něj pravidelně staráno. Vše funkční, nejous mi známé žádné závady, diagniostika a prohlídka v servisu samosebou. Karoseire naprosto bez koroze! Nově nastříkaný zadní nárazník, který nám odřel "dobrák" u marketu (a samosebou nenechal kontakt).

Foto inter/exter dodám.
Představa o ceně 168.000Kč. Cena je bez zimních kol. Nabídka zvlášť: 8.000Kč.

zdeny60@seznam.cz
724 087 321

POUZE FÉROVÉ JEDNÁNÍ! Žádné zálohy, splátky a pod. Jednu zkušenost s jednou místní členkou už mám za sebou.
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Zdeny »

Tak poslušně hlásím, že auto je čerstvě po rozvodech (193.000km), má nově nalakovaný zadní nárzník, který má drahá polovička odřela a má vyměnaná nefunkční parkovací čidla za nové.

Nabídka k prodeji stále trvá, ale je podmíněna tím, že seženu mladší auto s menším nájezdem, což potřebuji kvůli evidenci na fimru (tedy na dalších 5 let).

Rád bych nové Legacy kolem r. 11 s manuálem, jak poptávám v ekci poptávka. Jestli 2 nebo 2,5 je jedno, v nouzi možná i CVT, ale s jasným prokazatelně nízkým nájezdem. Důvod: bojim bojim :-)

Zn.: barva rozhodne:-)
hanzz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 24, 2010 9:20 am

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od hanzz »

Můžu poprosit o fotky a popis výbavy? Kamarád něco takového shání. Díky, Honza

hd1727@email.cz
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Zdeny »

Foto dodám zítra.
Výbava active.
tempomat, vyhř. sedačky, el. okna, klia, el. zrcátka, ta lepší sportovní sedadla, gumy na zemi a v kufru, alun 17´´/16´´
barva stříbrná metal.
V/2006, přesný stav tach 192.100KM.
Servis jen Subaru. SK vyplněná dodnes, na vše faktury.
Nehavar, lakovaný pouze zadní i přední nárazník. Přední poškodil pakoš na křižovatce=výměna za nový+nástřik, zadní odřela žena.
Plechy původní nelakované. Bez koroze.
HF sada Nokia BT. Střešní nosič orig. subaru.
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Subaru4ever »

Zdeny, možná jsem to nezaznamenal v jiném vlákně, ale je Lego už prodané?
Díky za odpověď :pr:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Zdeny »

Tak pár informací:
předně už neplatí věta: NIKDY NEHAVAROVANÉ :686: V únoru jsem trefil na pastvinách srnce a bohužel tak šikovně, že jsem chtěj nechtěj musel nechat vyměnit LP blatník, protože ta svině chlupátá mi svojí palicí udělala do něj otlak, ale tak šikovně, že to vzalo hranu mezi blatníkem a kapotou - takže blatník jsem nechtěl rovnat, ale dal se na pojistku nový. Kapota je samosebou původní, ta je netknutá. Mimo to je NOVÝ přední nárazník, protože nárazem prasknula nějaká plastová pacička. Toliko to horší.
A nyní to lepší - pro mě: auto mám 203tkm a na prodej zatím není, protože - bude to znít asi blbě - dodnes jsem za něj nenašel náhradu a úpřímně - už nemám sil to řešit, čili jsem to vzdal. Co jsem obešel aut s ujištěním bazarníka slovy "pane, to je libovka, ta jenetknutá, jakoby včera sjela z linky, bez sebemenšího problému" Z asi 11 aut (možná 12, nevím už) co jsem projel, bylo 11 (nebo snad i 12) vraždy a pelechy, za které se nestyděli říct skoro upůl mega. Co je ale smutné, že takto se chovají i někteří dealeři...

Čili pokud nenastane nic mimořádného, Lego zatím zůstává v činné služně a já budu čekat, zdali se naskytně opravdu auto ve stavu, jaký bych byl ochoten skousnout. Bojím se, že taková situace ale už nenastane, prožoe aut s manuálem rapidně ubývá a ty, co mají CVT, mají na můj vkus již vysoký nájězd, navíc přemrštěnou cenu. Pokud ne, tak Lego u nás asi dožije nebo ho dám synovi.
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Subaru4ever »

Díky za odpověď :850: ... a hlavně gratuluji k rozumnému rozhodnutí! :supeer:
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
Uživatelský avatar
MrRichie
Vášnivý uživatel
Vášnivý uživatel
Příspěvky: 896
Registrován: pát čer 22, 2012 2:35 pm
Jméno a příjmení: Richie Smolda
Bydliště: Řeka
Kontaktovat uživatele:

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od MrRichie »

Zdar!

Zdeny chci se zeptat, jak to máš s tím prodejem? Máš to doma a zůstává nebo bys to eventuálně pustil, jak se změnila cena za ten rok co to postupně prodáváš / neprodáváš.

Díky za info ;)
Subaru Outback BS 2.5 CVT
Subaru Outback BR 2.5 CVT
Subaru Impreza GF 2.0 M/T
Yamaha YZ450F

ex. Subaru Impreza GT ver.VI ´99
ex. Subaru Legacy BH GX 2.5 4AT AirSus
ex. Subaru Legacy BP 2.0R 121Kw
ex. Subaru Outback BR 2.5 CVT
ex. hodně aut různých značek, vždy zpátky
Zdeny
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: ned kvě 22, 2011 8:25 am
Jméno a příjmení: Zdeněk Horáček

Re: Legacy 2,0R Kombi - předběžná nabídka k prodeji.

Příspěvek od Zdeny »

MrRichie píše:Zdar!

Zdeny chci se zeptat, jak to máš s tím prodejem? Máš to doma a zůstává nebo bys to eventuálně pustil, jak se změnila cena za ten rok co to postupně prodáváš / neprodáváš.

Díky za info

Zdar chlape,

auto teď není k prodeji. Invastoval jsem do něj velké peníze, vyměnil vše, co nebylo na 120%, takže další léta služby má u mě ještě před sebou. Pokud ho budu prodávat, tak nejdříve někdy během příštího roku a cena bude úměrně povýšena o nadstandardní servis, který auto dostalo (namátkou nové brdzy P/Z, nové ložisko vloženého hřídele, všechny oleje, po druhé rozvody - pokud jsem to nepsal již v původním příspěvku, díly podvozku, nástřik dutin a spodku, opravená zatuhlá kulisa řadící páky - nyní je to jednoprstovka:-), nové letní penu budu dávat na konci zimy...

Takže pokud budu auto prodávat, tak ve stavu, který je prostě top a na autě nebude třeba dělat zhola nic - za chvíli jdu měnit olej motor/filtry atd... prostě 220tkm servis.

Zatím není adekvátní náhrada, takže jsem to přestal řešit. Pouze v případě, kdyby se naskytlo to samé, ale dejme tomu s 1/3 nájezdem a poFL model, bych své pustil. Ale jelikož se to zřejmě nestane, tak je situace víc, než jasná. Ta chyba, o které jsem psla ve vlákně motor (P2441 je vyřešena-provedle se test, který vyloučil secondary air pump, takže seto zatém neobjevilo a pokud nao, bude se čistit EGR venbtil. od resteu je to již týden a nic nesvítí. Jsem rád, že to není pumpa.
Kdyby se něco změnilo, dát včas vědět, jak to s prodejem je.
PS: na autě jsou nasazené nové zimáky Michelin.
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“