V: Outback H6 za Forester

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
hanzz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 24, 2010 9:20 am

V: Outback H6 za Forester

Příspěvek od hanzz »

Zdravím, chci prodat svoji H6 a koupit Forestera. Nejdřív zkusím, jestli by se nenašel někdo, kdo by to chtěl vyměnit :)

Nabízené auto:
Subaru Outback 3.0 H6, MY 01, do provozu jako nové v ČR, až do 250t km jeden majitel, který to servisoval v AUTWEC Plzeň. Já jsem druhý majitel (koupě v r. 2010) a dál dělám hlavní servisy v Subaru, takže to má stále vedenou servisní knížku! Má to teď cca 283t km. Technicky je v super stavu, měl jsem to do nedávna jako hlavní rodinné auto, se kterým jezdila hlavně žena a děti, takže jsem na tom nešetřil. Motor, automat, podvozek, brzdy ap. jsou bez vady, předešlý majitel se do toho celkem vysypal a všechny věci, co odchází, povyměňoval. A já udělal ten zbytek :)

Výbava funguje až na pravé zrcátko, které se dá ovládat jenom vodorovně, svisle ne. Jinak všechno OK. Auto má nějaké kosmetické vady. Už jsem to s tím koupil. Není to nic dramatickýho a z pěti metrů to už není vidět :) Ale prostě to není 100% leštěnka. Bude asi do zimy potřeba udělat zadní díl výfuku. Ten vnější plášť je děravej, ale šikovný klempíř by to určitě přeplášťoval. Vnitřek výfuku je zatím OK.

Na autě jsou legální folie, v kufru je originální lehce demontovatelná mříž, k autu jsou dvě sady originálních hliníkových kol. Oboje obuté do značkových pneu (léto Michelin, zima Dunlop) se vzorkem nad 6mm.

Auto je téměř denně v provozu, naprosto spolehlivé, nezáludné, prostě Subaru ze staré dobré školy, prakticky z nejlepších let konstrukce a výroby. Však víte ;)


Poptávané auto:
Subaru Forster buď SF v naprosto super stavu nebo SG ve stavu srovnatelném s Outbackem. Turbo výhodou, ale ne podmínkou. Stejně tak jako LPG. Upřednostnil bych automat, ale přežiju i kvedlačku. Obecně auto s jasnou minulostí, prokazatelným servisem, technicky v bezvadném stavu. Kosmetiku neřeším.


Výměna je teď priorita, protože potřebuju používat dvě auta. Samozřejmě počítám s případnými doplatky buď na jednu nebo druhou stranu. ALE! Kdyby mi někdo chtěl nabídnout svého Forestera a byla to Nabídka s velkým "N", tedy auto mých snů, tak bych ho vzal :) Stejně tak bych asi kývl i na seriosní neodmítnutelnou poptávku po mé H6.


Auto je k vidění na ústeckoorlicku.

mail.: hd1727@email.cz
tel.: 736 518 013


Díky, Honza
Přílohy
H6_01.jpg
H6_02.jpg
H6_03.jpg
H6_04.jpg
Naposledy upravil(a) hanzz dne stř črc 02, 2014 1:26 pm, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Subaru4ever
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2494
Registrován: pát lis 12, 2010 9:44 pm
Jméno a příjmení: Adam
Bydliště: Praha 5

Re: V: Outback H6 za Forester

Příspěvek od Subaru4ever »

Možná ještě doplň dost důležitý parametr poptávaného Forestra: vyžaduješ automat?
EX Subaru Leone Super Station 1,8 AT, (r.v.83)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2005, LPG (r.v.04)
EX Subaru Outback 2,5 MT, MY2010 (r.v.09)
>>> Subaru, čím starší, tím lepší! <<<
hanzz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 24, 2010 9:20 am

Re: V: Outback H6 za Forester

Příspěvek od hanzz »

OK, upraveno.
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: V: Outback H6 za Forester

Příspěvek od Slavek_xxx »

Jinak jsem to psal v jinem vlaknu, ale posledni dil vyfuku pasuje i z 2.5ky a jeho cena z primavyfuky.cz je s dopravou asi 1000Kc.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
hanzz
Nováček
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: pát zář 24, 2010 9:20 am

Re: V: Outback H6 za Forester

Příspěvek od hanzz »

A nemá to vliv na funkci? :)
Uživatelský avatar
Slavek_xxx
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 8054
Registrován: pát srp 20, 2010 8:25 am
Bydliště: Nové Hrady

Re: V: Outback H6 za Forester

Příspěvek od Slavek_xxx »

hanzz píše:A nemá to vliv na funkci? :)
Zatim zadnej nepozoruju. Trubka je vevnitr stejne siroka, jako je puvodni priruba. IMHO se to muze projevit maximalne pri plnym plynu v maximalnich otackach nejakym ubytkem vykonu, ale niceho jsem si nevsiml. Je navic opravdu tichouckej... Doporucuju si k tomu koupit tubu s tesnenim na vyfuky a aspon 2 zavesny gumy, protoze u mne byly popraskany.
Impreza 2.0 5MT, MY03 + LPG
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“