Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Inzeráty zakončené úspěšným prodejem/nákupem, které jejich majitel nevyžaduje smazat (prosíme o uvážlivé požadavky na smazání, pokud vlákna obsahují obecně užitečné informace). Inzeráty bez odezvy majitele starší jednoho roku.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Příspěvek od Lukas_McPraask »

Asi toho budu hořce litovat, ale dám do placu moje Legacy MY 94. Prostě nezvládám živit dvě auta a na opravu turba už mi nezbývají peníze.
Takže k autu: Koupil jsem ho před rokem a kousek, kdy se na tachometru blyštilo neuvěřitelných 121 000 km, dnes je tam 127 xxx km a každý den to pomalinku roste (ale tachometru nevěřím, bude tam víc). Hned po koupi jsem dělal rozvody a dával komplet nový zadní brzdy (EBC z turba). Samozřejmě jsem autu dopřál taky různé vychytávky např. sedačky z STi, autoradio Pioneer (USB, SD-karty, CD). Minulý podzim dostalo LPG pohon z Mráčovi Imprezy. Pak už jsem nic nedělal, nebylo potřeba.
Autíčko není nové takže se určitě nedostatky najdou. Za největší minus musím považovat korozi, která se po zimě začalo objevovat. Klasika zadní lemy a prahy, ale na rok výroby a stavu ostatních podobných aut je to pořád super. Obrousit, nalakovat a bude zas jak nový. Dál se koroze objevuje na střeše nad čelním oknem. Neptejte se mě jak se tam dostala, nevím už jsem to tak koupil, ale neroste tak to bude snad OK. Další pozůstatek ještě od minulé majitelky je ťukanec na zadním nárazníku (prý při coufání sejmula lampu). Do budoucna bude chtít pořešit přední čepy. Snad vše, doufám že jsem nic "nezatajil".
Více na http://www.subaruclub.cz/vozidlo/subaru ... sedan-2837
Ideální jako pracant nebo ještě lépe jako muzejní kus.
Páč auto zatím nepotřebuju prodat a bude se mi s ním těžko loučit nasadím německou cenu čili 1 000 Euro - 26 000Kč. Cena včetně STi sedaček, rádia, dvou sad kol (dle výběru)
Ekodaň uhrazena, LPG zapsáno v TP
Obrázek
Obrázek
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
Uživatelský avatar
vena
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 1544
Registrován: pát lis 04, 2011 9:10 am
Bydliště: železná ruda
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Příspěvek od vena »

co je tam za system,jak starej-kolik dohromady najeto na plyn i s imprezou?bomba tedy do?
gumy?

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Citroen C5 2.2Hdi 09, Subaru Outback 2.5 12
Uživatelský avatar
dethroned
Závislý uživatel
Závislý uživatel
Příspěvky: 2236
Registrován: pon čer 07, 2010 6:09 pm
Bydliště: Brno

Re: Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Příspěvek od dethroned »

tu korozi nad čelním sklem jsem měl na mém předchozím legacy (ročník 92) taky. vzniká to podle mě někde pod těsněním....to jen tak mimochodem :845:
...jako daily car ideální..
Outback 2.5 BS9 CVT MY18 129kW
ex - Outback 2.5 BI-Fuel BP9 4AT MY09 127kW LPG BRC
Obrázek
ex - Legacy 2.0R Wagon BP5 5MT MY07 121kW
Obrázek
ex - Legacy 2.0i Wagon BP5 5MT MY04 101kW LPG PRINS
Obrázek
Uživatelský avatar
Mareka
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 2591
Registrován: čtv bře 24, 2011 8:25 pm
Jméno a příjmení: Marek
Bydliště: Ostrava

Re: Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Příspěvek od Mareka »

Já ten rez nahoře pod těsněním předního skla měl také - lakýrník tvrdí že je to důsledek poškození plechu/barvy při výměně skla.

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
Forester XT 2.5 EcuTek 1 (06), ex Forester XT 2.0 EcuTek 2 (02), Forester 2.0 (99)
Uživatelský avatar
Lukas_McPraask
Člen_SubaruFanClubu
Člen_SubaruFanClubu
Příspěvky: 637
Registrován: ned zář 19, 2010 4:31 pm
Jméno a příjmení: Lukáš Jeništa
Bydliště: Žamberk

Re: Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Příspěvek od Lukas_McPraask »

LPG je Omegas AGC 01-15, do provozu 24.9.07, nadrz je na 55l znacky Stako 721/1067, platnost do 05.2017. LPG by mělo mít celkem najeto něco kolem 120t km. Gumy/kola dle výběru, aktuálně se mi tu válí čtyři sady: plechy + zimáky Pirelli 205/60 r15 určitě ještě zimu nebo dvě daj; liťáky originál Legacy turbo + letní Pirelli 205/60 r15 na dojetí; liťáky + letní Dunlopy 16" (přesný rozměr si z hlavy nepamatuju) taky na dojetí; Prodrive + tři gumy bez vzorku + jedna píchlá 17". Prodrive bych si rád nechal, ale vše je na domluvě.
Ani jedny z výše uvedených kol nejsou zapsány v TP.
SUBARU FORESTER 2,5 XT dailycar
SUBARU LEGACY 2.0 sedan MY 93 LPG enjoy the trip
Uživatelský avatar
VDC
Předseda klubu
Předseda klubu
Příspěvky: 49131
Registrován: ned črc 26, 2009 12:00 am
Jméno a příjmení: Tomáš Vlasák
Bydliště: Srázná 477/16a, Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Nabízím Legacy 2.0 I. gen. MY 94

Příspěvek od VDC »

řekl bych, že ta koroze nad předním oknem je u téhle generace běžná. Taky jsem ji na Legacy měl. Vyřešeno při výměně čelního skla. :-)

[ Příspěvek odeslán z mobilního zařízení ] Obrázek
http://monstersubaru.eu
https://www.instagram.com/vdc.monstersubaru/
Subaru Outback 3,0 H6 '01
Toyota Previa 4WD 2.4 ´97
Zamčeno

Zpět na „Ukončené inzeráty (archiv)“